Rüya Park Düğün Salonları

E-posta Gönder

Rüya Park Düğün Salonları Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  300-400

 • Aksesuar Kiralama

Rüya Park Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

 • Rüya Park Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Rüya Park Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Rüya Park Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Rüya Park Düğün Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Rüya Park Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Rüya Park Düğün Salonları Hakkında

Düğününüze az bir zaman kala sevdiklerinizle birlikte olacağınız eğlenceli bir kına gecesi düzenlemek istiyorsanız Rüya Park Düğün Salonu’nun profesyonel ekibi olarak Samsun’da sizi bekliyoruz.

En az sizin kadar özenli ve titiz bir şekilde davetlerinize hazırlanıyoruz. Salonumuzda düğün, kına gecesi, nişan gibi mutlu anların paylaşılacağı organizasyonlara hizmet veriyoruz. Tüm hazırlık aşamalarımızda sizin istekleriniz ve beğenilerinizle hareket ediyoruz. Kına merasiminiz öncesi sizi salonumuzda ağırlayarak imkanlarımız hakkında bilgi veriyoruz. Nasıl bir kına eğlencesi istediğinizi not alarak daha önce yaptığımız çalışmalardan örnekler gösteriyoruz.

Geniş ve ferah bir salon içerisinde hizmet sunuyoruz. 400 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitemizle ister butik bir davet isterseniz de kalabalık bir eğlence düzenleyebilirsiniz. Dans pistinin olunduğu alana yerden yüksek olacak şekilde özel bir platform kuruyoruz. Kına eğlencenizin konsepti doğrultusunda pembe, siyah, kırmızı gibi farklı renklerle platformun zeminini kaplıyoruz. Size çok sayıda taht seçeneği sunuyoruz. Hint kınası konseptini seçerseniz renkli renkli yastıklar ve tüllerle kına tahtınızın bulunduğu alanı süslüyoruz. Pembe rengi tercih ettiğimiz bu alanda parlak yastıklar, çiçek aranjmanları, vazolar ve kına sehpaları bulunduruyoruz. Kırmızı ve siyahın yoğun olarak kullanılacağı bir taht isterseniz de siyah koltuk ya da kırmızı kadife koltuklarımızı mekanımıza getiriyoruz. Konseptinize uyumlu sandalyelerle süslediğimiz alanımızda kırmızı güller, tüylü kına tepsileri, şamdanlar bulunduruyoruz. İsteğinize bağlı olarak davul ve tef çalma şovları yapıyor, kına takımı ve bindallı kiralama hizmeti veriyoruz. Kına yakma töreni esnasında uygun kına müzikleri çalarak sevdiklerinizle duygu dolu anlar yaşamanızı sağlıyoruz.

Siz de Samsun kına mekanları arasında yer alan Rüya Park Düğün Salonu’nun fiyat tekliflerini öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanalları yoluyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres:

  Büyükkolpınar Mah. Anadolu Bulv. No:71 Atakum / SAMSUN

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Rüya Park Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.