Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Samsun

Rüya Park Düğün Salonları

 • Kapasite
  250 - 600 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Berna & Erdem

Düğün Tarihi: 17.07.2022

ANLAŞMAYI YAPTIĞIMIZ ANDAN DÜĞÜNÜN BİTİM ANINA KADAR HER İSTEĞİMİZİ FAZLASIYLA KARŞILAYAN HARİKA BİR DÜĞÜN SALONU. BÜTÜN ÇALIŞANLARA ÖZELLİKLE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİYORUZ. HARİKA KELİMESİ BİLE YETERSİZ KALIYOR GERÇEKTEN MUHTEŞEM BİR DÜĞÜNÜMÜZ OLDU. BİZ ÇOK MEMNUN KALDIK HERKESE KESİNLİKLE... devam 

Rüya Park Düğün Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 TL'den az

Rüya Park Düğün Salonları Kapasite

Yemekli
Min. 250 - Maks. 400
Kokteyl
Min. 400 - Maks. 600

Rüya Park Düğün Salonları Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Rüya Park Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Rüya Park Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Rüya Park Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Rüya Park Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Rüya Park Düğün Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Rüya Park Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Rüya Park Düğün Salonları Hakkında

Düğününüze az bir zaman kala sevdiklerinizle birlikte olacağınız eğlenceli bir kına gecesi düzenlemek istiyorsanız Rüya Park Düğün Salonu’nun profesyonel ekibi olarak Samsun’da sizi bekliyoruz.

En az sizin kadar özenli ve titiz bir şekilde davetlerinize hazırlanıyoruz. Salonumuzda düğün, kına gecesi, nişan gibi mutlu anların paylaşılacağı organizasyonlara hizmet veriyoruz. Tüm hazırlık aşamalarımızda sizin istekleriniz ve beğenilerinizle hareket ediyoruz. Kına merasiminiz öncesi sizi salonumuzda ağırlayarak imkanlarımız hakkında bilgi veriyoruz. Nasıl bir kına eğlencesi istediğinizi not alarak daha önce yaptığımız çalışmalardan örnekler gösteriyoruz.

Geniş ve ferah bir salon içerisinde hizmet sunuyoruz. 400 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitemizle ister butik bir davet isterseniz de kalabalık bir eğlence düzenleyebilirsiniz. Dans pistinin olunduğu alana yerden yüksek olacak şekilde özel bir platform kuruyoruz. Kına eğlencenizin konsepti doğrultusunda pembe, siyah, kırmızı gibi farklı renklerle platformun zeminini kaplıyoruz. Size çok sayıda taht seçeneği sunuyoruz. Hint kınası konseptini seçerseniz renkli renkli yastıklar ve tüllerle kına tahtınızın bulunduğu alanı süslüyoruz. Pembe rengi tercih ettiğimiz bu alanda parlak yastıklar, çiçek aranjmanları, vazolar ve kına sehpaları bulunduruyoruz. Kırmızı ve siyahın yoğun olarak kullanılacağı bir taht isterseniz de siyah koltuk ya da kırmızı kadife koltuklarımızı mekanımıza getiriyoruz. Konseptinize uyumlu sandalyelerle süslediğimiz alanımızda kırmızı güller, tüylü kına tepsileri, şamdanlar bulunduruyoruz. İsteğinize bağlı olarak davul ve tef çalma şovları yapıyor, kına takımı ve bindallı kiralama hizmeti veriyoruz. Kına yakma töreni esnasında uygun kına müzikleri çalarak sevdiklerinizle duygu dolu anlar yaşamanızı sağlıyoruz.

Siz de Samsun kına mekanları arasında yer alan Rüya Park Düğün Salonu’nun fiyat tekliflerini öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanalları yoluyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres:

  Büyükkolpınar Mah. Anadolu Bulv. No:71 Atakum / SAMSUN

 • Haritadaki Konumu

  Rüya Park Düğün Salonları Yol Haritası

Rüya Park Düğün Salonları Düğün Yorumları (5)

Berna & Erdem

Düğün Tarihi: 17.07.2022

ANLAŞMAYI YAPTIĞIMIZ ANDAN DÜĞÜNÜN BİTİM ANINA KADAR HER İSTEĞİMİZİ FAZLASIYLA KARŞILAYAN HARİKA BİR DÜĞÜN SALONU. BÜTÜN ÇALIŞANLARA ÖZELLİKLE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİYORUZ. HARİKA KELİMESİ BİLE YETERSİZ KALIYOR GERÇEKTEN MUHTEŞEM BİR DÜĞÜNÜMÜZ OLDU. BİZ ÇOK MEMNUN KALDIK HERKESE KESİNLİKLE... devam 

Sibel & Utkan

Düğün Tarihi: 15.08.2022

GERÇEKTEN O KADAR HARİKA BİR DÜĞÜNÜMÜZ OLDU Kİ TÜM EKİP ÇALIŞANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUZ. RÜYAPARK DÜĞÜN SALONUNU GÖZÜNÜZ KAPALI DÜĞÜNÜNÜZÜ YAPABİLECEĞİNİZ HARİKA BİR YER.

Ebru & Özcan

Düğün Tarihi: 09.08.2022

9 AĞUSTOSTA KIR BAHÇESİNDE DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK. PERSONELİN İLGİSİ ÇOK İYİYDİ. HARİKA BİR DÜĞÜN OLDU GERÇEKTEN ÇOK EĞLENDİK. OTOPARK SIKINTISI YOK. DÜĞÜN YAPACAK ÇİFTLERE KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİZ

Büşra & Serkan

Düğün Tarihi: 25.07.2022

KESİNLİKLE ÇOK PROFESYONEL BİR EKİP VE TAKDİRİ SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. BİR ÇİFTİN HAYAL EDEBİLECEĞİ DÜĞÜNÜ LAYIKIYLA DÖRT DÖRTLÜK YAPIYORLAR. ÖZELLİKLE VAHAP BEYE VE EKİBİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ. GÜLER YÜZ, HİZMET, EĞLENCE HERŞEY HARİKAYDI.

Tuba & Yavuz

Düğün Tarihi: 14.07.2022

BAŞTA VAHAP ABİ VE EKİBİNE BAŞTAN SONA BİZE BU GÜZEL ANI YAŞATTIKLARI İÇİN ÇOK ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ. HAYALİNİZDEKİ DÜĞÜN İÇİN TÜM ÇİFTLER RÜYAPARK İLK TERCİHİNİZ OLMALI KESİNLİKLE

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.