Bafra Hamam Sultan

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50'den az

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bafra, Samsun

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 50'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Artı Plus Organizasyon
30 1 9

İlkadım

Artı Plus Organizasyon

200-300
50 TL'den az
Otel 1919
22 3

Atakum

Otel 1919

200-300
50-100 TL
Blue Dolphin Otel
15 2

Atakum

Blue Dolphin Otel

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Düğününüzden önce hem farklı bir kına gecesi organizasyonu düzenlemek hem de düğün stresinizi biraz olsun atmak istiyorsanız sizleri Samsun Bafra Hamam Sultan’a bekliyoruz! Kendinizi yenileyeceğiniz, sevdiklerinizle eğlenceli dakikalar yaşayacağınız ve oldukça uygun fiyatlarla düzenleyeceğiniz bu organizasyonlarınızda Hamam Sultan farkını yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sizlere Samsun’da farklı bir hizmet anlayışı sunmak için faaliyete başladık. Amacımız; gelin adaylarımızın hayatlarında güzel bir iz bırakmak, mutluluklarının sebebi olmak ve güzel bir gün geçirmelerini sağlamak. Bunu sağlamak için de önce beklentilerinizi ve isteklerinizi öğreniyor, sonrasında da buna uygun bir planlama yapıyoruz.

Özel olarak tasarlanmış 8 kişilik hamam odalarımızı sizin için hazırlıyoruz. Bu odalarımız hem sevdiklerinizle birlikte eğlenebilecek ve yıkanabilecek kadar büyük, hem de dışardan başka birinin gelemeyeceği kadar küçük. Yani tam da istediğiniz büyüklükte!

Hamam içinde toplam 20 kişilik bir kapasitemiz bulunuyor. Daha büyük bir organizasyon için hamam önünü tercih edebilirsiniz. Burada da 70 kişi kapasiteli bir alanımız bulunuyor. Burayı isterseniz kına tahtı, kına sandığı, kına mumları gibi aksesuarlarla süsleyebilir, dilerseniz de kına ekibimizle birlikte mini bir koreografi hazırlayarak sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz. Hamamımızı komple kapatma imkânına da sahipsiniz. Bunun için fiyatlarımızı da karşılıklı konuşuyor, bu konuda da size yardımcı oluyoruz.

Bu hazırlık sürecinde eksiksiz bir hizmet veren profesyonel bir ekibe sahibiz. Ekibimiz aynı zamanda gelin adaylarımıza ve yakınlarına kese ve masaj hizmeti de sağlayabiliyor. Her şey, mutluluğunuz ve rahatlığınız için!

Hayatınızın bu özel ânını, özel bir yerde yaşamak isteyen tüm gelin adaylarını Hamam Sultan’a bekliyoruz. Daha fazla bilgi almak ve Bafra Hamam Sultan fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Gülistan Hanım

  • Adres: Emirefendi, Barış Manço Cd., 55400 Bafra/SamsunYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!