Bafra Hamam Sultan

E-posta Gönder

Bafra Hamam Sultan Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  50'den az

Bafra Hamam Sultan Sıkça Sorulan Sorular

 • Bafra Hamam Sultan kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Bafra Hamam Sultan kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Bafra Hamam Sultan kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Bafra Hamam Sultan kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Bafra Hamam Sultan kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına töreni

Bafra Hamam Sultan Hakkında

Düğününüzden önce hem farklı bir kına gecesi organizasyonu düzenlemek hem de düğün stresinizi biraz olsun atmak istiyorsanız sizleri Samsun Bafra Hamam Sultan’a bekliyoruz! Kendinizi yenileyeceğiniz, sevdiklerinizle eğlenceli dakikalar yaşayacağınız ve oldukça uygun fiyatlarla düzenleyeceğiniz bu organizasyonlarınızda Hamam Sultan farkını yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sizlere Samsun’da farklı bir hizmet anlayışı sunmak için faaliyete başladık. Amacımız; gelin adaylarımızın hayatlarında güzel bir iz bırakmak, mutluluklarının sebebi olmak ve güzel bir gün geçirmelerini sağlamak. Bunu sağlamak için de önce beklentilerinizi ve isteklerinizi öğreniyor, sonrasında da buna uygun bir planlama yapıyoruz.

Özel olarak tasarlanmış 8 kişilik hamam odalarımızı sizin için hazırlıyoruz. Bu odalarımız hem sevdiklerinizle birlikte eğlenebilecek ve yıkanabilecek kadar büyük, hem de dışardan başka birinin gelemeyeceği kadar küçük. Yani tam da istediğiniz büyüklükte!

Hamam içinde toplam 20 kişilik bir kapasitemiz bulunuyor. Daha büyük bir organizasyon için hamam önünü tercih edebilirsiniz. Burada da 70 kişi kapasiteli bir alanımız bulunuyor. Burayı isterseniz kına tahtı, kına sandığı, kına mumları gibi aksesuarlarla süsleyebilir, dilerseniz de kına ekibimizle birlikte mini bir koreografi hazırlayarak sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz. Hamamımızı komple kapatma imkânına da sahipsiniz. Bunun için fiyatlarımızı da karşılıklı konuşuyor, bu konuda da size yardımcı oluyoruz.

Bu hazırlık sürecinde eksiksiz bir hizmet veren profesyonel bir ekibe sahibiz. Ekibimiz aynı zamanda gelin adaylarımıza ve yakınlarına kese ve masaj hizmeti de sağlayabiliyor. Her şey, mutluluğunuz ve rahatlığınız için!

Hayatınızın bu özel ânını, özel bir yerde yaşamak isteyen tüm gelin adaylarını Hamam Sultan’a bekliyoruz. Daha fazla bilgi almak ve Bafra Hamam Sultan fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.