• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Grand Atakum Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Grand Atakum Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Grand Atakum Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Grand Atakum Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Grand Atakum Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Grand Atakum Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Grand Atakum Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Grand Atakum Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Grand Atakum Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Grand Atakum Hotel Hakkında

Ülkemizin geleneklerini, günümüz trendleriyle birleştiren mekânımızda, kına geçesinizi yapmak üzere sizi Grand Atakum Hotel Samsun’a davet ediyoruz.


Kına geceniz için size otelimizde şu olanakları sağlıyoruz;


Öncelikle kına gecenizi 200 kişilik Balo Salonumuzda ya da 250 kişilik muhteşem Harmania Restoranımızda gerçekleştiriyoruz. Gelecek konuk sayınıza göre dilediğinizi tercih edebilirsiniz.


Yemekli davetleriniz için profesyonel mutfağımızda tadına doyulmayacak lezzetle menüler hazırlıyoruz. Menü seçimini kendiniz yapabildiğiniz gibi standart menümüzden de faydalanabilirsiniz. Yemek sunumlarımızı, tecrübeli ve güler yüzlü servis ekibimizle yapıyoruz ve gece boyunca misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak için aralıksız çalışıyoruz.


Size gün içinde kullanmanız için bir oda veriyoruz. Burada kına geceniz için son hazırlıklarınızı yapabilir, özel ikramlarımızı tadabilirsiniz.


Otelimizde kına geceleriniz için, profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Kına gecenizden önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.


Kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurmak için organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Örneğin kına ekibiyle önceden hazırladığınız dans koreografisiyle görsel bir şov hazırlayabilirsiniz. Hint kınasıyla kız arkadaşlarınıza güzel bir anı armağan edebilirsiniz ya da sizin için süslenmiş kına tahtıyla kendinizi prensesler gibi hissedebilirsiniz. Her şey sizin yaratıcığınıza ve zevkinize bırakıyoruz.


Kına gecenizden sonra konaklamak isteyecek misafirlerimiz için, önceden rezervasyon yaptırırsanız konforlu odalarımızı özenle hazırlıyoruz. Böylece konuklarınız bu özel gününüzün yorgunluğunu kendilerini evindeymiş gibi rahat hissederek rahatlıkla atabilirler.


Otelimizde kına dışında düğün, açılış, bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlik ve nişan gibi organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Salonlarımızı davetlerinize özel olacak şekilde hazırlıyoruz.


Kına geceniz için size sunduğumuz hizmetler bu saydıklarımızla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve Grand Atakum Otel fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Pazarlama Sorumlusu

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Bulvarı No:183 Atakum/Samsun/TÜRKİYE

 • Haritadaki Konumu

  Grand Atakum Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.