Grand Atakum Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Atakum, Samsun

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Artı Plus Organizasyon
30 1 9

İlkadım

Artı Plus Organizasyon

200-300
50 TL'den az
Otel 1919
22 3

Atakum

Otel 1919

200-300
50-100 TL
Blue Dolphin Otel
15 2

Atakum

Blue Dolphin Otel

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Ülkemizin geleneklerini, günümüz trendleriyle birleştiren mekânımızda, kına geçesinizi yapmak üzere sizi Grand Atakum Hotel Samsun’a davet ediyoruz.


Kına geceniz için size otelimizde şu olanakları sağlıyoruz;


Öncelikle kına gecenizi 200 kişilik Balo Salonumuzda ya da 250 kişilik muhteşem Harmania Restoranımızda gerçekleştiriyoruz. Gelecek konuk sayınıza göre dilediğinizi tercih edebilirsiniz.


Yemekli davetleriniz için profesyonel mutfağımızda tadına doyulmayacak lezzetle menüler hazırlıyoruz. Menü seçimini kendiniz yapabildiğiniz gibi standart menümüzden de faydalanabilirsiniz. Yemek sunumlarımızı, tecrübeli ve güler yüzlü servis ekibimizle yapıyoruz ve gece boyunca misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak için aralıksız çalışıyoruz.


Size gün içinde kullanmanız için bir oda veriyoruz. Burada kına geceniz için son hazırlıklarınızı yapabilir, özel ikramlarımızı tadabilirsiniz.


Otelimizde kına geceleriniz için, profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Kına gecenizden önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.


Kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurmak için organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Örneğin kına ekibiyle önceden hazırladığınız dans koreografisiyle görsel bir şov hazırlayabilirsiniz. Hint kınasıyla kız arkadaşlarınıza güzel bir anı armağan edebilirsiniz ya da sizin için süslenmiş kına tahtıyla kendinizi prensesler gibi hissedebilirsiniz. Her şey sizin yaratıcığınıza ve zevkinize bırakıyoruz.


Kına gecenizden sonra konaklamak isteyecek misafirlerimiz için, önceden rezervasyon yaptırırsanız konforlu odalarımızı özenle hazırlıyoruz. Böylece konuklarınız bu özel gününüzün yorgunluğunu kendilerini evindeymiş gibi rahat hissederek rahatlıkla atabilirler.


Otelimizde kına dışında düğün, açılış, bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlik ve nişan gibi organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Salonlarımızı davetlerinize özel olacak şekilde hazırlıyoruz.


Kına geceniz için size sunduğumuz hizmetler bu saydıklarımızla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve Grand Atakum Otel fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Kerem Güreş

  • Adres: Atatürk Bulvarı No:183 Atakum/Samsun/TÜRKİYE

Grand Atakum Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!