• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Dilara Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Dilara Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Dilara Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Dilara Organizasyon Hakkında

Kız kıza çılgınlar gibi eğleneceğiniz bir geceye ne dersiniz?

Bu keyifli gece için neler istediğinizi öncelikle sizden dinlemek isteriz. Bizim sunabileceklerimize gelecek olursak da:

Aklınıza gelebilecek her şey…

Dilara Organizasyon olarak; tüm kına organizasyon detaylarını bize bırakın, yalnızca eğlenmenin tadını çıkarın istiyoruz.

Bu özel gece öncesi hem biraz rahatlamak hem de biraz eğlenmek için bir gelin hamamı organizasyonu yapmak ister miydiniz mesela?

Peki ya günlerce bindallı arama zahmetinden sizi kurtaracağımızı söylesek? Dilerseniz mevcut bindallı modellerimizden dilediğinizi seçip bu özel gecenin yıldızına yakışır bir kostümle gecenizi geçirebilirsiniz!

Aynı zamanda müzik hizmetimiz sayesinde en popüler kına müziklerini sunabiliriz. Sonrasında size yalnızca eğlenmenin tadını çıkarmak kalacaktır. Yalnızca müzik yetmez diyenlerdenseniz davul show hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Belki de kına ekibimizin muhteşem showunu izleyip gecenize renk katmak istersiniz! Siz ne istersiniz, hepsini gerçek kılmak için buradayız.

Bu gece sizin geceniz, her şey sizin için…

Kına tepsisi, kına takımı ya da bunları kullanıp yapacağınız bir kına töreni… Tüm bu aşamaları düşünüp istediğiniz hizmeti sunuyoruz! Ürünleri tek tek kiralayabileceğiniz gibi dilediklerinizi seçme imkânınız da her zaman mevcuttur.

Yalnızca birlikte eğlenmek istediğiniz akrabalarınız ve arkadaşlarınızı belirleyin ve gelin.

Yaklaşık 1 hafta önceden bizimle iletişim kurmanızsa bu güzel gecenizde yanınızda olmamız için yeterli olacaktır. Sonrasındaysa ortalama 1000 TL’den başlayan kına organizasyon paketi seçeneklerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Siz de Dilara Organizasyon’la eğlencenin doruklarına ulaşmak istiyorsanız formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz…

İletişim

  • Adres::

    İlkadım/SAMSUN

  • Haritadaki Konumu

    Dilara Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.