Hotel North Point

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hotel North Point
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Hotel North Point Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Hotel North Point Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hotel North Point Sıkça Sorulan Sorular

Hotel North Point kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hotel North Point kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Hotel North Point kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Hotel North Point kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hotel North Point kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Hotel North Point Hakkında

Konfor ve gerçek huzuru arayanlar için, şehrin oteli sloganımızla otelimizi hizmete açtık. Günümüz teknolojisinin tüm donanımına sahip toplamda 65 odamız bulunuyor. Bunun dışında yüksek teknolojik ekipmana sahip lüks sosyal alanlarımızla, toplantı salonlarımız ve hayalinizdeki kına gecenizi yapacağınız balo salonumuzla faaliyet gösteriyoruz.

Hayalinizdeki kına gecesi organizasyonu için, Samsun North Point Hotel olarak hangi hizmetleri verdiğimizden bahsetmek istiyoruz…

Öncelikle salonumuz, 200 kişinin rahatlıkla sığabileceği şekilde ki kapasiteyle hizmet veriyor. Kına gecenize özel konsept mekân oluşturabiliyoruz. Masa ve sandalyelerimizi gelecek konuk sayınıza göre yerleştiriyoruz. İsteğiniz dahilinde farklı renk ve tarzda süslemeler yaparak, konseptle bütünlük sağlıyoruz.

Kına gecenizde size özel bir alan hazırlıyoruz. Buraya sizin için kırmızı tüllerle süslediğimiz kına tahtımızı ve kına malzemelerinizi koyuyoruz. Üstelik tahtın üzerindeki aydınlatmalarımız, misafirlerinize görsel şov sunacak. Ayrıca bu alanı misafirlerinizin her açıdan sizi görebilecekleri şekilde yerleştiriyoruz.

Yemekli organizasyonlarınız için profesyonel restoranımızda hazırladığımız, Akdeniz ve Ege mutfağının müthiş lezzetlerini tecrübeli servis ekibimiz aracılığıyla sunuyoruz. Üstelik seçimlerinize, menü tadımdan sonra karar verebilirsiniz.

Güler yüzlü ve profesyonel kadromuzla misafirlerinizin bütün isteklerini anında yerine getirmek için çalışıyoruz. Bizim için ilk öncelik konuklarımızın memnuniyeti. Bunun için beklentilerinizi iyi bir şekilde anlayıp ona göre hizmetlerimizi çeşitlendiriyoruz.

Organizasyon sorumlumuz, kına gecenizden önce sizle görüşüyor ve bütün detayları birlikte planlama şansınız oluyor. Kısacası size sadece en küçük ayrıntının bile atlanmadığı muhteşem bir bekarlığa veda günü geçirmek kalıyor.

Kına geceniz için verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve North Point Hotel Samsun fiyatlarını öğrenmek için hemen formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutamayacağınız bir gün geçirmek isteyen çiftlerimizi otelimize bekliyoruz ve sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Bulvarı No: 594

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hotel North Point Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.