Hotel North Point

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Adnan Menderes, Samsun

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Artı Plus Organizasyon
30 1 9

İlkadım

Artı Plus Organizasyon

200-300
50 TL'den az
Otel 1919
22 3

Atakum

Otel 1919

200-300
50-100 TL
Blue Dolphin Otel
15 2

Atakum

Blue Dolphin Otel

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Konfor ve gerçek huzuru arayanlar için, şehrin oteli sloganımızla otelimizi hizmete açtık. Günümüz teknolojisinin tüm donanımına sahip toplamda 65 odamız bulunuyor. Bunun dışında yüksek teknolojik ekipmana sahip lüks sosyal alanlarımızla, toplantı salonlarımız ve hayalinizdeki kına gecenizi yapacağınız balo salonumuzla faaliyet gösteriyoruz.

Hayalinizdeki kına gecesi organizasyonu için, Samsun North Point Hotel olarak hangi hizmetleri verdiğimizden bahsetmek istiyoruz…

Öncelikle salonumuz, 200 kişinin rahatlıkla sığabileceği şekilde ki kapasiteyle hizmet veriyor. Kına gecenize özel konsept mekân oluşturabiliyoruz. Masa ve sandalyelerimizi gelecek konuk sayınıza göre yerleştiriyoruz. İsteğiniz dahilinde farklı renk ve tarzda süslemeler yaparak, konseptle bütünlük sağlıyoruz.

Kına gecenizde size özel bir alan hazırlıyoruz. Buraya sizin için kırmızı tüllerle süslediğimiz kına tahtımızı ve kına malzemelerinizi koyuyoruz. Üstelik tahtın üzerindeki aydınlatmalarımız, misafirlerinize görsel şov sunacak. Ayrıca bu alanı misafirlerinizin her açıdan sizi görebilecekleri şekilde yerleştiriyoruz.

Yemekli organizasyonlarınız için profesyonel restoranımızda hazırladığımız, Akdeniz ve Ege mutfağının müthiş lezzetlerini tecrübeli servis ekibimiz aracılığıyla sunuyoruz. Üstelik seçimlerinize, menü tadımdan sonra karar verebilirsiniz.

Güler yüzlü ve profesyonel kadromuzla misafirlerinizin bütün isteklerini anında yerine getirmek için çalışıyoruz. Bizim için ilk öncelik konuklarımızın memnuniyeti. Bunun için beklentilerinizi iyi bir şekilde anlayıp ona göre hizmetlerimizi çeşitlendiriyoruz.

Organizasyon sorumlumuz, kına gecenizden önce sizle görüşüyor ve bütün detayları birlikte planlama şansınız oluyor. Kısacası size sadece en küçük ayrıntının bile atlanmadığı muhteşem bir bekarlığa veda günü geçirmek kalıyor.

Kına geceniz için verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve North Point Hotel Samsun fiyatlarını öğrenmek için hemen formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutamayacağınız bir gün geçirmek isteyen çiftlerimizi otelimize bekliyoruz ve sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Berkant Karabulut

  • Adres: Atatürk Bulvarı No: 594

Hotel North Point Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!