Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Samsun

Gümüş Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Gümüş Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Gümüş Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gümüş Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Gümüş Organizasyon Hakkında

Geleneklerimizin en güzel ritüeli olan kına gecelerinden nişan töreninize, mutlu bir geleceğe ‘’Evet!’’ diyeceğiniz düğününüzden çocuğunuzun doğum gününe kadar bütün özel günlerinizi en güzel şekilde organize etmek için buradayız.

Hüznü ve eğlenceyi bir arada yaşayacağınız kına gecesi organizasyonunuzun sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Üstleneceğimiz sorumluluğun da farkındayız. Bu nedenle günceli takip ederek, kendimizi ve vereceğimiz hizmetleri sürekli geliştiriyoruz. Her aşamada sizin fikrinizi almayı, isteklerinize öncelik vererek tamamen içinize sinen bir gece yaşamanızı sağlamak için titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Kusursuz bir organizasyon süreci geçirmeniz için tüm planlamayı yapmak üzere bir ön görüşme yapıyoruz. Bu görüşmemizde sizi daha yakından tanımaya çalışıyor, kına konseptlerimiz konusunda sizi bilgilendiriyoruz. Kına konseptinize karar verdikten sonra kına tahtı, bindallı ve aksesuar seçimlerinizi yapıyoruz. Kına gecenizin akış planını ve planlamasını da yaptıktan sonra o değerli günde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Gümüş Organizasyon Samsun olarak, kına geceniz için ihtiyacınız olacak her aksesuarı karşılayabiliyoruz. Renk ve modeline sizin karar vereceğiniz kına tahtından bindallıya, mekân süslemesinden misafirlerinize vereceğimiz hediyelik kınaya kadar her şeyi sizin yerinize düşünüyor ve planlıyoruz. Süreç içerisinde, aklınıza takılan bir detay olduğunda veya yardıma ihtiyacınız olduğunda profesyonel ekibimizden yardım isteyebiliyorsunuz.

Taleplerinize bağlı olarak oryantal veya zenne hizmeti de vererek gecenize renk katıyoruz. Gecenin ilerleyen saatleri için hazırladığımız davul şovumuzla sizin ve misafirlerinizin eğlencenin tadını doyasıya çıkaracağınız saatler yaşatmak istiyoruz.

Düğün, nişan, doğum günleri, özel davet ve toplantılar, şirket lansmanları veya mezuniyet kutlamaları… Her türlü etkinlik ve kutlama organizasyonunuzda sizlerleyiz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Gümüş Kına Organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Saitbey Mah. Kulaca cad.. No:1 E/E İLKADIM -SAMSUN

  • Haritadaki Konumu

    Gümüş Organizasyon Yol Haritası

Gümüş Organizasyon Yorumları (2)

Şule & Ümit

Düğün Tarihi: 25.07.2019

Düğün ve Kınam aynı ayna yapıldı, Arzu abla ve ekibi baştan sona her şeyimizle ilgilendi. Kendinizi emin ellere teslim etmek ve gecenin tadını çıkarmak istiyorsanız Gümüş Organizasyonu tercih edin, pişman olmazsınız.

Tuğba & Aksoy

Düğün Tarihi: 23.02.2019

Bayanlar arasi yaptığımız kina gecemde, bayan dj ve kina kizi ile gecemiz şenlendi. Unutulmaz bir gece yaşadık. Arkadaşlarimda çok eğlendi. Arzu ablaya ve çalışma arkadaşlarına sonsuz teşekkürler. Ailemizin organizasyoncusu oldu artik gümüş organizasyon. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.