Evim & Yuvam Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çarşamba, Samsun

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Önerilen Firmalar

Artı Plus Organizasyon
30 1 9

İlkadım

Artı Plus Organizasyon

200-300
50 TL'den az
Otel 1919
22 3

Atakum

Otel 1919

200-300
50-100 TL
Blue Dolphin Otel
15 2

Atakum

Blue Dolphin Otel

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Kına ve bekârlığa veda kutlamanızı eğlenceli şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız Evim Yuvam Düğün Salonu Çarşamba olarak size unutulmaz bir gün yaşatıyoruz. Bir kına gecesi organizasyonunda olması gereken her şeyi düşünerek tasarladığımız salonumuz ve hizmetlerimizle gelin adaylarımızın kusursuz bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Bugüne kadar birçok gelin adayımızın düğün öncesi doyasıya eğlendiği gecelere ev sahipliği yaptık.


Çarşamba’da gösterişten uzak samimi ve sıcak bir ortamda bir organizasyon yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Gelin adayımızın istekleri doğrultusunda salonumuzu eksiksiz bir şekilde hazırlıyoruz. Bizimle ilk iletişime geçtiğiniz an itibariyle hayallerinizi dinliyor, ekibimizle birlikte gerçekleştirmek için çalışıyoruz.


500 kişilik kapasitemiz misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Klima ve havalandırma sistemimiz her mevsim rahatlıkla organizasyon düzenlememize imkân veriyor. Kına gecesi ve bekarlığa veda partiniz için size özel konseptler sunuyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerini konsepte uygun bir renkte seçiyoruz. Masaların üstünü çiçek ve şamdanla süsleyerek mekâna sıcak bir hava kazandırıyoruz. Yorulduğunuzda oturmak için ve konsept fotoğraflar çekilebilmeniz için size özel kına tahtı kuruyoruz. Kına geceniz için aksesuar kiralama hizmeti de veriyoruz. Size yakışan renkte bindallı ve kaftan modellerimizi seçebilir kına tahtınızı bindallınıza uygun renkte tasarlayabilirsiniz.


Size geniş pist alanımızda özgürce dans etme fırsatı sağlıyoruz. Kaliteli ses ve sahne sistemimizle hiç eğlenmemiş gibi eğlenecek, profesyonel orkestramızın müzik şöleniyle coşacak ve son trend şarkılara eşlik etmenin zevkine varacaksınız.


Salonumuzda kına dışında düğün, nişan, sünnet töreni, mezuniyet balosu, konferans yemekleri gibi organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Organizasyon türünüze göre salonumuzu büyük bir özveriyle hazırlıyoruz.


Siz de daha fazla bilgi almak için Evim Yuvam Düğün Salonu Çarşamba adres ve iletişim bilgilerine yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Orta Mahalle - Tuncay Kocabaş Caddesi - 175. Sokak- Belediye binası arkası-Doğu yaka Çarşamba, Samsun

Evim & Yuvam Düğün Salonları Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!