Sedef Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Sedef Düğün Sarayı Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

Sedef Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

 • Sedef Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Sedef Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Sedef Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Sedef Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Sedef Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Sedef Düğün Sarayı Hakkında

Mutluluğa adım attığınız en özel gününüzde size profesyonel ekibimizle hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Samsun Çarşamba Sedef Düğün Salonu olarak geçmişten günümüze kadar sayısız düğün törenlerinize ve kına gecesi organizasyonlarınıza ev sahipliği yaptık ve her geçen gün sektöre kattığımız yeniliklerle varlığımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

500 kişiye kadar çıkabilen konuk ağırlama kapasitemizle faaliyet gösteriyoruz. Masalarımız 8 kişilik olup kalabalık aileler için uygun yapıdadır. Ferah ve geniş bir alanda hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Size mekân süslemeleri için seçenekler sunuyoruz. Kına gecelerimiz için kırmızı tüllerle süslemeler yapıyoruz. Eğer bunu tercih etmezseniz birlikte belirlediğimiz renklerde masa ve sandalyelerinizi giydirebiliyor, salonumuzda farklı bir ambiyans yakalayabiliyoruz.

Kına gecenizde misafirlerinize ikram etmek için kuru pasta ve içecek servislerimiz bulunuyor. Profesyonel ekibimizle sevdiklerinizin isteklerini anında karşılayıp bizden memnun şekilde ayrılmaları için aralıksız çalışıyoruz.

Salonumuzda profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Kına geceniz için yöresel kına müzikleriyle sizi hem duygulandırıyor hem de neşelendiriyoruz. Bunun dışında profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.

Doyasıya dans edebileceğiniz pist alanımızı sizin için oldukça geniş hazırladık. Sevdiklerinizle en mutlu gününüzü özgürce dans ederek geçirebilirsiniz. Kına ekibimizle hazırlayacağınız dans koreografisiyle misafirlerinize görsel bir şov sunabilirsiniz.

Kına gecelerinin olmazsa olmazı kına tahtını sizin için titizlikle hazırlıyoruz. Kendinizi prenses gibi hissedeceğiniz bu alanı kırmızı tüllerle süslüyoruz. Kına tahtınızı bütün misafirlerinizin görebileceği şekilde konumlandırıyoruz.

Biz Samsun’da kına gecesi mekanları arasında sunduğumuz farklı hizmetlerle fark yaratıyoruz. Siz de daha fazla hizmet bilgisi almak ve bütçenize uygun fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Sarıcalı Mahallesi İmam-Hatip Lisesi Karşısı Çarşamba

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.