Ankara Otelde Kına Gecesi Fiyatları ve En Şık Seçenekler

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

4:07 dakika

22.07.2022

Konfor, ambiyans, konaklama seçenekleri ve geniş bir alan isteyen gelin adaylarının kına gecesi organizasyonları için tercihi oteller oluyor. Sen de Ankara'da kına gecesi mekanları arasında yer alan otelleri arıyorsan bu yazıyı incelemeden geçme!

ankara otelde kına

Dafne Hotel Weddings

Çankaya'da yer alan Dafne Hotel Weddings, sade dekorasyonuyla dikkat çekiyor. Balo salonunda yemekli davetlerde 400 kişi ağırlama kapasitesine sahip. Standart süslemelerde gümüş ya da boncuklu cam suplalar, siyah abajur şamdanlar, renkli çiçek demetleri, aksesuar ve dekorlarla şık bir ortam yaratılıyor.

75 araçlık otoparkı olan ve ayrıca vale hizmeti de sunan mekanın minimum kişi başı fiyatları 100-200 TL arasında.

Dafne Hotel Weddings

Şehirdeki farklı özellikleriyle öne çıkan kına mekanlarını da şurada bulabilirsin: Kınaları Hazırlayın: Ankara’nın Öne Çıkan Kına Gecesi Mekanlarını Listeledik!

Demonti Otel

Kına geceleri için kına tahtı, kına takımı, kına sandığı, kına tepsisi, bindallı ve kaftan gibi aksesuarları gelin adaylarının seçtiği tarz ve konseptle uyumlu şekilde temin eden Demonti Otel, Çankaya kına gecesi mekanları arasında. Eğer mekanda kına gecesi yapmak için anlaşırsan, otelde konaklama imkanı sunulduğunu da belirtelim. Bunun için mekanın sunduğu 4 farklı oda tipi arasından seçim yapabilirsin. 300-400 kişilik organizasyonlar için ideal olan mekanda hafta sonu minimum kişi başı fiyatlar 50 TL'nin altında.

Demonti Otel

Peki gelinliğini seçtin mi? Bütçeni planlarken şu yazımız sana yardımcı olabilir: Ankara'da Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

Metropolitan Hotels Ankara

Ankara'da otelde kına gecesi yapılabilecek mekanları araştıran çiftlere bir önerimiz de Metropolitan Hotels Ankara. Mekan farklı konseptlerde organizasyonlar için farklı salon seçenekleri sunuyor.

300-400 kişi kapasiteli 3 farklı salonu bulunan mekanda menüde değişiklik ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı, aynı zamanda yemek servisi ve vale hizmeti de sunuluyor. Mekanda hafta sonu yemekli kına gecesi düzenlemek için kişi başı fiyatın 500-750 TL arasında olduğunu da söyleyelim.

Metropolitan Hotels Ankara

Hem kına hem de düğün için işine yarayacak şu yazımıza da göz atabilirsin: Gelin Adayları İçin Ankara Gelin Saçı Kuaför Tavsiyeleri

The Wings Hotels Neva Palas

1996 yılından bu yana faaliyette olan The Wings Hotels Neva Palas, Çankara'da bulunuyor. Kına süslemesi, davul show, kına ekibi, kına takımı, mumlar, tepsi, müzik ve kına töreni hizmetleri sunan mekanda 200-300 davetli ağırlanabiliyor. Hafta sonu etkinlikleri için fiyatlar 50-100 TL civarında.

The Wings Hotels Neva Palas

Dans etmeyi seviyorsan, şu yazımız düğün hazırlıklarında sana ve müstakbel eşine yardımcı olacak: Ankara'nın En Popüler Düğün Dans Kursları

Ankara Plaza Hotel

Ankara kına gecesi mekanları arasında deneyimli organizasyon ekibiyle öne çıkan firmalardan olan Vivaldi Park Hotel, 500-750 kişi kapasiteli geniş ve ferah bir salona sahip. Firmanın organizasyon ekibi de bu geniş salonu, kristal şamdanlar ve çiçekler gibi çeşitli süslemelerle süslüyor ve eğlenceli bir geceye hazırlıyor. Lezzetli yemekler ve DJ performansı da firmanın sunduğu hizmet seçenekleri arasında. Hafta sonu Vivaldi Park Hotel'de kına gecesi yapmak için kişi başı fiyatlar ise 100 TL'nin altında.

 Vivaldi Park Hotel

Demora Hotel

Demora Hotel de Çankaya'da faaliyet gösteren kına gecesi mekanları arasında yer alıyor. Şık ve modern salonunda 200 kişiye kadar davetli ağırlanabilen mekanda kına gecen için gerekli olan kına sandığı, taht, bindallı, kaftan, kına tepsisi gibi tüm aksesuarlar da temin edilebiliyor. Demora Hotel'de hafta sonu kına gecesi için fiyatlar 50-100 TL'den başlıyor.

Demora Hotel

Düğün mekanı seçerken de şu yazımız sana fikir verebilir: Ankara'da Çiftlerin Favori Düğün Mekanları

No19 Boutique Hotel

Kına geceleri için özel bir salon dizayn eden butik bir otelde, keyifli bir organizasyona ne dersin? O halde seni No19 Boutique Hotel ile tanıştıralım. Hem kına salonu tecrübesine hem de otel konforuna sahip bir işletme olan mekanda sandık, kına takımı, tahtı, kına tepsisi, yüz örtüsü ve eldiveni, omuz örtüsü, isme özel dijital davetiye, kına mumu, bindallı ve kaftan gibi aksesuarları konseptine uygun bir şekilde temin ediliyor. Nedime ekibiyle gerçekleştirilen davul şov ve DJ hizmeti de cabası! 200 kişilik kapasitesi bulunan mekanda minimum fiyatlar ise hafta sonu için kişi başı 50-100 TL arasında.

No19 Boutique Hotel

Hotel Excellence Inn

Ankara Çayyolu'nda yer alan Hotel Excellence Inn, misafirlerini 350 kişilik balo salonunda ağırlıyor; 1.200 metrekarelik havuz ve yeşil alana açılan bu alanı hazırlarken seçtiğin konsepti dikkate alıyor. Kolonsuz yapısı, yüksek tavanı ve geniş oturma alanları da organizasyon boyunca konfor sağlıyor. Aksesuar kiralama hizmeti de bulunan firmada hafta sonu fiyatları 50-100 TL arasında.

Hotel Excellence Inn

Kronos Hotel

Kronos Hotel, Kronos Hotel Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde E-5 üzerine kurulmuş şehir merkezine 15 dakika uzaklıkta geniş ve ferah bir mekan. Göl kenarında 20000 m2'lik alan üzerine kurulmuş olan otelin, 300 ve 500 kişilik iki adet balo salonu, açık alanında 1250 kişi kapasiteye kadar misafir alabilen göl manzaralı havuz başı alanı bulunuyor. Ayrıca özellikle yaz aylarında 300 kişiye kadar misafir ağırlanabilen açık kır alanı da seçeneklerin arasında. Otelin 500 araçlık açık otoparkı bulunduğunu da belirtelim. Fiyatlar ise hafta sonu için 50-100, hafta içi günler için ise 50-80 TL arasında.

Kronos Hotel

Ankara Altınel Hotel

25 yılı aşan hizmet süresi ve tecrübesine sahip Ankara Altınel Hotel, Tandoğan’da bulunuyor ve merkezi konumu nedeniyle çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor. Mekanda taht, kına tepsileri, süsleri gibi kınaya dair detaylar temin edilebiliyor. Ek taleplerin olursa da bunun için firmanın profesyonel çözüm ortaklarından profesyonel destek sağlanabiliyor. Ankara Altınel Hotel'de fiyatlar 50-100 TL'den başlıyor.

Ankara Altınel Hotel

Ankara'da, kına organizasyonu yapabileceği otelleri araştıran gelin adaylarına yardımcı olacak yazımızın sonuna geldik. Ancak bu firmalar dışındaki seçeneklerinin de oldukça fazla olduğunu bilmelisin. Dilersen şehrindeki kına gecesi mekanlarını sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsin.

Kına Mekanları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap