AC Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

AC Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

AC Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

AC Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

AC Organizasyon Hakkında

Kına organizasyonlarına kuruyemiş temin eden bir firma olarak başladı hikayemiz. Daha sonra ‘’Neden biz de kına organizasyonları için gelin adaylarımıza yardımcı olmuyoruz?’’ diye düşünüp organizasyon sektöründe yerimizi aldık. 20 yılı aşkın süredir kazandığımız deneyim ve birikimle kına gecesi başta olmak üzere düğün, nişan, doğum günü olmak üzere birçok organizasyon türünde hizmet veriyoruz. Ankara ve Konya’daki gelin adaylarının en değerli günlerinde yanında olan AC Organizasyon Türkiye’nin birçok iline de gidebiliyor. Ancak Ankara ve Konya dışına çıktığımızda fiyatlarımızın değişiklik göstereceğini de belirtelim.

Kusursuz bir kına organizasyonu için ihtiyacınız olacak tüm hizmetleri sağlıyoruz. Bu nedenle hayallerinizi sınırlandırmanıza asla izin vermiyoruz. İstiyoruz ki her detay içinize sinsin ve kına gecenizden sonra bize memnuniyet geri dönüşleri yapın. Tabii bu dediğimizi başarmak söylendiği kadar kolay değil. Bu nedenle kendimizi değişen trendlere göre sürekli geliştiriyor, her detayla yakından ilgileniyoruz.

Peki nasıl bir süreç yönetiyoruz?

Öncelikle hiçbir detayı şansa bırakmamak için bir ön görüşme yapıyor tüm detayları önceden konuşuyoruz. Kına mekanınıza giren misafirlerinizi güler yüzlü yapımızla karşılıyor, kolonya ve şeker ikramları yapıyoruz. Eğer isterseniz iş ortaklığı kurduğumuz dans ekibimizle yaptığınız dans koreografisiyle güzel bir gelin çıkışı yapabilirsiniz. Nedime kızlarımız da gece boyunca davetlilerinizi sahneye davet ederek bol bol eğlenebileceğiniz ortam hazırlıyor. Eğlence tam gaz devam ederken kına merasiminiz için hazırlanmaya başlıyoruz. Bu aşamada gelinimizin arkadaşlarına kaftan, tef, mum ve taçlar dağıtıyoruz. Daha sonra duygusal müzik eşliğinde gelinimizi kına tahtına alıp kına yakma merasimini gerçekleştiriyoruz. Davetlerinize kuru kına, çerez ve hediyelikleri de dağıttıktan sonra geç saatlere kadar eğlenmeye devam ediyoruz.

Ankara kına organizasyonlarınız için sunduğumuz daha birçok hizmet var ama isterseniz bu ayrıntıları yüz yüze konuşalım. Bizimle iletişim kurmak için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.