Gissy Event

E-posta Gönder

  • Diğer, Ankara.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Gissy Event Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Gissy Event Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gissy Event Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Gissy Event Hakkında

Kına gecenizin unutulmaz bir an olmasını sağlayarak sizlere ömrünüz boyunca hatırlayacağınız güzel bir hatıra bırakmak istiyoruz. Şimdiye kadar gittiğiniz kına gecelerinden farklı ve oldukça dikkat çekici bir organizasyon hayal ediyorsanız, bizi tercih etmelisiniz.

Gissy Event Organizasyon olarak, kına geceniz için ihtiyacınız olacak tüm aksesuarları temin edebiliyoruz. İçinde kendinizi bir sultan gibi hissedeceğiniz kaftanlarımızı kadife ve saten olmak üzere iki kumaş türünden temin ediyoruz. Eğer kına gecenizi kış aylarında yapacaksanız, asaleti temsil eden kadife kumaşlarını, sıcak yaz aylarında bir kına organizasyonu düşünüyorsanız içinde bunalmamanızı sağlayacak saten kumaş türlerinden tasarladığımız modelleri tercih edebilirsiniz. Kaftanınızı seçerken üstünde durmanız gereken bazı önemli noktalar var! Öncelikle kına konseptinizde kırmızı, mor, mavi veya pembe renklerinden hangisini ağırlıklı olarak kullanacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Renk seçiminizi yaptıktan sonra kaftan tercihinizi de bu renklere uyum sağlayan modellerden yapmanızı öneriyoruz.

Kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz farklı renk kına tahtlarımızdan dilediğinizi seçmenize olanak sağlıyoruz. Üstelik misafirleriniz için taç, pullu mendil ve kına mumları gibi aksesuarları da bizden temin edebilirsiniz.

Kına gecenize renk katacağına inandığımız dans ekibimizle birlikte, salona ilk girişinizi dans koreografiyle yapmanızı sağlıyoruz. Bu gösteride kullanacağınız aksesuarlar sayesinde misafirlerinize görsel bir şov sunacak, gelecekte tebessümle hatırlanacak anlar yaşayacaksınız. Güler yüzlü ekibimizle birlikte kına gecenizin program akışını beraber yapıyoruz. Kötü sürprizlere yer vermemek için önlemler alarak, güvenilir bir hizmet veriyoruz.

Sadece muhteşem kına organizasyonları düzenlemiyor, nişan törenleriniz için nişan masanızı da hazırlayabiliyoruz. Püsküllü veya eskitme modellerinden hoşunuza gideni masa örtünüz yapıyor, gösterişli şamdanlarla masanızda hoş bir görüntü sağlıyoruz. Ayrıca doğum günü organizasyonu, baby shower parti dekoru ve hastane odası süsleme gibi hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Ankara kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.