Çınar Kasrı

E-posta Gönder

  • Gölbaşı, Ankara.

Kapasite Bilgileri

Çınar Kasrı - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Çınar Kasrı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
Paket Fiyatı Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
Paket Fiyatı Yoktur

Çınar Kasrı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Çınar Kasrı Sık Sorulan Sorular

Çınar Kasrı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Çınar Kasrı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.Çınar Kasrı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.


Çınar Kasrı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Çınar Kasrı kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Çınar Kasrı kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Çınar Kasrı kına ve bekarlığa vedanız için kullan-at malzeme ile servis imkanı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, masalar arası geniş mesafe aralığı, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma ve düzenli havalandırma hizmeti sunmaktadır.

Çınar Kasrı Hakkında

Kına gecenizi eşsiz ve ihtişamlı bir yapı olan Çınar Kasrı’nda gerçekleştirmek ister misiniz? Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde faaliyet gösteren, doğayla iç içe eşsiz bir alanda faaliyet gösteren ve en özel günleriniz için sıkça tercih edilen bir konakta, rüya gibi bir organizasyona sahip olabilirsiniz. Nasıl mı?

Açıldığı günden beri özel günlere verdiği önem sayesinde konuklarının memnuniyetini sağlayan Çınar Kasrı, ilk günden beri kendini devamlı yenileyen, kullandığı aksesuar ve ekipmanları yenileyen bir işletme olarak faaliyet gösteriyor. Düzenlediği başarılı organizasyonlar ile adından sıkça söz ettiren ve kalitesini ispatlayan bir işletmede siz de kına gecelerinizi düzenlemek ister misiniz?

Çınar Kasrı kına geceleriniz için oldukça büyük bir alan sunuyor. İncek’te 5000 metrekarelik bir alana kurulan ve doğanın içinde, şık ve modern bir yapı olan Çınar Kasrı’nda kaliteli ve farklı bir organizasyonun keyfini çıkarıyorsunuz. Yeşilin her tonunu zarafet ve şıklık ile buluşturan bir yerde ayrıcalıklı olacağınızı hatırlatmak istiyoruz.

Tecrübeli ve disiplinli bir ekiple çalışıyoruz. Gecenizin en ufak bir detayını bile atlamıyor, hiçbir eksiklik yaşanmamasını sağlıyorlar. Gece boyunca sadece bir bakış uzağınızda olan çalışanlarımızın güler yüzlü bir hizmet vereceklerinden emin olabilirsiniz.

Kına geceleriniz için gerekli olan tüm aksesuarları Çınar Kasrı’nda bulabiliyorsunuz. Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına mumu, kına süslemesi gibi aksesuarların tümünü belirlediğiniz konsepte göre tamamlıyoruz. Aynı zamanda zenne ve oryantal getirebiliyor bir kına ekibi tahsis edebiliyoruz. Davul şov eşliğinde mini bir koreografiyle sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilir, bu ânları ölümsüzleştirebilirsiniz.

Hayatınızdaki özel günlerden biri olan kına geceleriniz için kalitenin ve şıklığın adresi Çınar Kasrı’na bekliyoruz. Daha fazla bilgi almak ve Çınar Kasrı Ankara fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize ulaşabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.