Lena Kına Nikah Balo Salonu

0312 963 3192

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Kokteyl, Paket

12.000 TL Fiyat Al

Kampanyalar (1)

 • Keçiören, Ankara. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Üyelere
Özel Fiyat
Hafta Sonu, Kokteyl, Paket
12.000 TL Fiyat Al
Son gün 30/09/2022

Lena Kına Nikah Balo Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100-150 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  200-300

Lena Kına Nikah Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Lena Kına Nikah Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Lena Kına Nikah Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Lena Kına Nikah Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Lena Kına Nikah Balo Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Lena Kına Nikah Balo Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Lena Kına Nikah Balo Salonu Hakkında

Ankara Keçiören’de, merkezi bir konumda bulunan Lena Balo Salonu, gerçekleştirdiği geleneksel tarzdaki kına geceleriyle sektörde adından sıkça söz ettiriyor. İşlevsel tavan tasarımı sayesinde, davet alanını ister açık ister kapalı şekilde kullanarak dört mevsim hizmet veriyor. Şık tasarımıyla ön plana çıkan salonunda kına davetleri için sıcak ve samimi bir ortam sunuyor.

Davet Alanları

Davet alanımızda 200 ila 300 kişilik kına geceleri düzenliyoruz. Kına davetini gökyüzünün altında gerçekleştirmek isteyenler için tavanı açık şekilde kullanıyoruz. Olumsuz hava koşullarıyla karşılaştığımızda veya kış aylarında ise davet alanımızı kapalı bir salona çeviriyoruz. Yüksek tavanlı yapısı sayesinde kapalı özellikteki alanımızda da sizi oldukça geniş ve ferah bir ortamda ağırlıyoruz.

Dekorasyon

Klasik bir tarz benimsediğimiz salonumuzun dekorasyonuna, kına geceleri için geleneksel unsurlar ekliyoruz. 8’er kişilik yuvarlak masaları şık sandalyeler ile bir araya getirerek konuklarınız için oturma alanları oluşturuyoruz. Masalara beyaz örtüler seriyor, sandalyelere parlak sırt süslemelerine sahip beyaz renkte giydirme yapıyoruz. Altın rengi oymalarla bezeli kırmızı renkte bir kına tahtı kullanıyoruz.

Hizmetler

Ankara Keçiören kına salonları’ndan biri olan mekanımızda, kına gecesine özel giydirme ve süsleme gerçekleştiriyoruz. Kına tepsisi, kına mumu, hint kınası, bindallı ve kaftan gibi eksiksiz bir kına daveti için gereken her aksesuarı temin ediyoruz. Yetenekli müzisyenlerimiz ile birlikte davetinize özel bir repertuvar hazırlıyor, deneyimli ekibimizle harika bir kına merasimi gerçekleştiriyoruz.

Davetinizin özelliğine göre açık ya da kapalı şekilde kullanabildiğimiz salonumuzda, unutulmaz kına gecelerine imza atıyoruz. Siz de aileniz ve tüm sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlendiğiniz bir kına daveti yaşamak istiyorsanız, sayfadaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Ankara kına mekanları fiyatları hakkında bilgi edinmek için yandaki formu doldurarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0312 963 3192
 • Adres:

  Kavacık Subay Evleri Mah. Atatürk Cad. No:13 Keçiören/ Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Lena Kına Nikah Balo Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.