Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Cafe De Parfüm

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Cafe De Parfüm Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Cafe De Parfüm Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Cafe De Parfüm Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Cafe De Parfüm Sıkça Sorulan Sorular

Cafe De Parfüm kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Cafe De Parfüm kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Cafe De Parfüm kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Cafe De Parfüm kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Cafe De Parfüm kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Cafe De Parfüm Hakkında

Söz, nişan, nikâh sonrası yemek kutlamalarınız ve özellikle de kına geceleriniz için Cafe de Parfüm Ankara'da nezih bir ortam olarak karşınıza çıkıyor.

En özel günlerinizde şık bir atmosfer sizin de tercihiniz ise size özel konseptler ile hizmetinizdeyiz. Ekibimizin sistemli ve özenli çalışması sayesinde hayallerinizdeki kına geceleri sizleri bekliyor.

Bizimle iletişime geçtiğiniz ândan itibaren düzenleme, süsleme ve konseptleriniz için organizasyon sorumlumuz da size rehberlik ediyor ve hazırlıklarınızı başlatıyoruz!

Kına geceniz için mekânımızı organize etmeye ilk olarak davetlilerinizin masalarını düzenleyerek başlıyoruz. Davetli sayınıza göre masalarınızı uygun şekilde konumlandırıyoruz.

Kına gecesi organizasyonlarınızın yanı sıra söz ve nişan davetlerinizi de düzenlerken aynı özende çalışmalar yapıyoruz. Nişan masanızı da aksesuarlar ve dekorlar ile süslüyoruz.

İşletmemizde kına gecesi konseptinize uygun süslemeler ile düzenlemeler yapıyoruz. Konsept çalışmalarınız için renkli masa örtüleri, isimli pleksi masa süsleri, çiçekler ve gösterişli tüller de tercih edebiliriz.

Gecelerinizi ziyafete dönüştürecek tatları Cafe de Parfüm menülerinden tercih ediyor çiftlerimiz! Menüleriniz ise lezzet garantisi verdiğimiz size özel davet menüleri olarak mutfağımızda hazırlanıyor. Şık sunumlar ile hizmet personellerimiz tarafından konuklarınızın beğenisine sunuluyor.

Gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti de sunduğumuz bir diğer hizmetimiz.

Üstelik yaz aylarında bahçemiz de bir alternatif oluyor konuklarınızı ağırlamak ve eğlencelerinizi düzenlemek adına! Bahçemizde yemekli düzende 200 kişiye kadar davetlilerinizi ağırlayabilirken salonumuzda 100 kişiye kadar davetlerinizi ağırlayabiliyoruz.

Eğer siz de Ankara’da kına gecesi organizasyonları ve her türlü kutlamalarınız için özel bir yer arayışı içerisindeyseniz Cafe de Parfüm tam size göre bir tercih. Yapmanız gereken ise sayfa üzerinde bulunan ücretsiz fiyat teklifi al butonu ile bizimle iletişime geçmek. Böylelikle istekleriniz dahilinde fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres::

  Sakarya Mahallesi Divan Sokak No:10/1 Hamamönü Konakları Altındağ/ Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Cafe De Parfüm Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.