• Kapasite
  30 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  500 - 750 TL

Kalıpçızade Konağı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL

Kalıpçızade Konağı Kapasite

Yemekli
Min. 30 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 30 - Maks. 350

Kalıpçızade Konağı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kalıpçızade Konağı Sıkça Sorulan Sorular

Kalıpçızade Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kalıpçızade Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Kalıpçızade Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Kalıpçızade Konağı Hakkında

Tarihin izleriyle 1840 yılından beri ayakta duran Ankara Kalıpçızade Konağı’nda, kına ve bekarlığa veda partilerinizi kültür dokusu ve tarih kokusu eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Hamamönü'nün en büyük bahçelerinden birinde ve özgün dekorasyonuyla büyüleyen iç mekanlarımızda uzman ekibimizle hizmet veriyoruz. Böylece, Kalıpçı ailesinin yönetimi altındaki eşsiz konağımız, en mutlu anlarınızın sahnesi oluyor.

Davet Alanları

Kalıpçızade Konağı bünyesinde açık hava daveti düşleyen çiftlerimize, 400 konuğa kadar hizmet verebildiğimiz geniş bahçemizi öneriyoruz. Daha butik bir organizasyon düşünüyorsanız, “Halime Hanım” ve “Seymen Abdurrahim Efe” isimli salonlarımız hizmetinize hazır. Anlamlı gününüzde yakınlarınızla bir araya gelerek samimi ve huzur dolu bir atmosferde kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız, konağın üst katını tamamen sizin gecenize ayırabiliyoruz.

Dekorasyon

Konağımızda mutlu çiftimizi kırmızı halıyla karşılıyoruz. Bahçemizde, yuvarlak masalar ve altın renkli napolyon sandalyelere yer veriyoruz. Kapalı salonlarımızda ise nostaljik ve sıcak bir hava yaratan renkli sedirler, çizgili koltuklar ve işleme detaylı yastıklar kullanarak konuklarımızı ağırlıyoruz. Nakışlı örtülerimizle masaları hareketlendirirken işlemeli aynalar ve gold detaylı avizelerle salonun ihtişamını destekliyoruz. Eski zamanlara ait fotoğraf koleksiyonumuzla mekanımıza kalpleri ısıtan bir dokunuş yapıyoruz.

Hizmetler

Kalıpçızade Konağı kına ve bekarlığa veda gecelerinizi tam kapsamlı hizmet anlayışıyla kusursuz kılıyor;
●Etkinlik sorumlusu
●Bindallı / Kaftan
●Kına süslemesi
●Işık, ses ve sahne hizmeti
●Kına müziği
●Kına ekibi ve kına töreni
●Kına tepsisi
●Hint kınası
●Yemek servisi
●Menü tadım ve değişiklik imkanı
●Gelin ve damat odası
●150-250 araç kapasiteli otopark
●Vale hizmeti

Yiyecek / İçecek

Hamamönü Kalıpçızade Konağı’ndaki muhteşem gecenizi tatlandırmak üzere, hünerli şeflerimiz sevgiyle nefis tabaklar hazırlıyor. Yemekli ve kokteyl davetlerinizde, ustalığın imzasını taşıyan ikramlarımıza içecek servisi eşlik ediyor. Mutfağımızda, her zevke uygun menü alternatifleri sunuluyor. Dilerseniz organizasyon hazırlık aşamasında işletmemizde misafirimiz olarak lezzetlerimizi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca menü içeriklerinde damak tadınıza göre değişiklik yapabilirsiniz.

Kalıpçızade Kına Konağı'nın ihtişamı konuklarınızı büyülerken ayrıcalıklı hizmet kalitemizle kına ve bekarlığa veda davetlerinizi kusursuz kılıyoruz. Tarih kokan iç ve dış mekanlarımızda samimi ve aynı zamanda etkileyici bir atmosfer sunuyoruz. Hafızanızdan silinmeyecek anların sahnesi oluyoruz. Kına ve bekarlığa veda kutlamalarınızı konağımızda gerçekleştirmek isterseniz sayfadaki formu doldurarak "ücretsiz fiyat teklifi" talep edebilirsiniz. Numaramızı tuşlayarak bize doğrudan ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0312 963 30 62

 • Adres::

  Sakarya Mah. Gürbüz Sk. No:14, 06250 Altındağ/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Kalıpçızade Konağı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.