Zula'da Meyhane
 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Zula'da Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Zula'da Meyhane Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Zula'da Meyhane Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Zula'da Meyhane Sıkça Sorulan Sorular

Zula'da Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Zula'da Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Zula'da Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Zula'da Meyhane kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Zula'da Meyhane kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına süslemesi

Zula'da Meyhane Hakkında

Eğlenceli bir bekarlığa veda organizasyonu mu hayal ediyorsunuz Zula’da Meyhane Çankaya Ankara’da sizleri bekliyor!

Yıllar içerisinde kazandığımız tecrübeler ve yüksek kalite standartlarında sunduğumuz hizmetlerle Ankara’da sizlerin tercihi haline geldik. Sizler ile birlikte keyifli organizasyonlar düzenledik ve hep birlikte eğlendik aslında! Davetlileriniz ile geçirdiğiniz gecelerde de kalabalık masalarınızda sizleri ağırlarken her an eksiksiz bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.

Bunun için ilk olarak Zula’da Meyhane süslemelerinizi yapıyor. Abartıdan ve şatafattan uzak bir hazırlık yapılıyor. Beyaz ve mavi ahşap masalarımız ziyafetleriniz hazırlanıyor. Loş aydınlatma ve çiçekler ile dekore edilmiş gecenizde lezzetli yemeklerin yeneceği sofranızı özenli bir şekilde kuruyoruz. Şık servis tabakları ve kadehler de geliyor masaya. Davetli sayınıza göre hazırlanan masalarınızın etrafında oluyor gece boyunca hizmet personellerimiz.

Lezzetli tatlar ile taçlandırılacak masalarınıza ilk olarak mezelerimiz geliyor. Fakat bu kadar kolay karar verilmiyor tabii ki! Biz davet sahiplerimiz ile bekarlığa veda, nikâh sonrası yemek ya da sürpriz parti organizasyonlarınızdan öncesinde menülerimize karar veriyoruz. Meze dolabımızda birçok seçeneğimiz oluyor her zaman. Soğuk ve sıcak mezelerimiz için tazelik garantisi de veriyoruz. Sizin seçtikleriniz hazırlanıyor ve gerekirse de gece boyunca eklemeler olabiliyor. Ana yemekler için davetlerinizde standart menüler tercih ediyoruz. Bu sayede konuklarınıza alternatif ana yemek tercihleri de sunuyoruz. Mevsim salataları, meyve tabakları ve tatlı sunumları da oluyor arzu ederseniz. Lezzetli yemeklerimiz şık sunumlar ile de sofralarınıza taşınıyor. Alkollü ve alkolsüz içki seçenekleri de sunduğumuz menülerde isteğinize bağlı servisler de yapılıyor.

Gece boyunca canlı müzik ve durmaksızın eğlence de vaat ediyoruz! Sohbetler edilecek, şarkılar söylenecek ve içinizden geldiği gibi eğlenilecek bu gece!

Zula’da Meyhanede hazırlıklar tamamlanıyor ve siz değerli konuklarımız bekleniyor. Siz de Ankara bekarlığa veda partisi organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstekleriniz dahilinde ücretsiz fiyat teklifi almaya ne dersiniz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Mutlukent Mahallesi 19475 sokak No: 14 Ümitköy Çankaya/ Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Zula'da Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.