Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Hayyami Şarap Evi

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hayyami Şarap Evi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Hayyami Şarap Evi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Hayyami Şarap Evi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hayyami Şarap Evi Sıkça Sorulan Sorular

Hayyami Şarap Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hayyami Şarap Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Hayyami Şarap Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Hayyami Şarap Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hayyami Şarap Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Hayyami Şarap Evi Hakkında

Birçok unvana sahip Ömer Hayyam’ın en çok sevdiğimiz kimliği olan şairliğinden etkilendik. Bu sebeple adımızı da bu güzel insan ve harika şairden aldık. Hayyami Şarap Evi Ankara’da açtığımız ve şarap severler ile buluşmak için nezih bir ortam yarattığımız göz bebeğimizdir. Uzun yıllardır faaliyette olan mekânımızın bir de Ankara’nın ilk butik şarap evi olma gibi bir özelliği de var. Kavaklıdere’deki Tunalı Hilmi Caddesi’ndeyiz ve yıllardır hiç değişmeyen yerimiz ile şimdiye kadar çok sayıda misafirimizi ağırladık. Şehirliler tarafından öyle sevildik ki büyük bir sabit ziyaretçi kitlesine ulaştık.

Şarap evimizde aynı zamanda grup organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyoruz. Özel gün ve geceler, doğum günü kutlamaları gibi etkinliklerin yanı sıra bekârlığa veda için de tercih ediliyoruz. Samimi, sıcak ve nezih bir mekânda unutulmaz bir bekârlığa veda partisi yapabilirsiniz. Mekânımızda size harika bir hizmet sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Haftanın hemen her günü canlı müzik hizmetimiz var ve şehrin en iyi müzisyenlerini davet ediyoruz. Kaliteli müzik eşliğinde çok güzel vakit geçirmeniz için gereken her şeyi yapıyoruz.

Adı üzerinde bir şarap evi olduğumuz için çok çeşitli şaraplarımız ve şarap servislerimiz var. Etkinliğinizi kış aylarında yapacaksanız güzel haberi verelim, o dönemlerde bazı akşamlar sıcak şarap geceleri düzenliyoruz ve güzel bir atmosferde kış soğuğunda içinizi ısıtıyoruz. Sadece şarap değil aynı zamanda güzel yemeklerimiz ve ikramlarımız da var. Örneğin şarabın yanına en iyi nelerin gideceğini çok iyi biliyoruz ve menümüzü sürekli zenginleştiriyoruz. Üstelik tüm bunları uygun fiyata yapıyoruz. Elit bir mekân olmamıza rağmen aynı zamanda çok da samimi bir ortamımız var. Bunu da işini severek ve güler yüzlülük ile yapan çalışanlarımıza borçluyuz.

Güzel bir bekârlığa veda kutlaması için bizimle iletişime geçebilir ve Hayyami Şarap Evi fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Remzi Oğuz Arık Mah. Tunalı Hilmi Cad. Bestekar Sk. No:82/B

 • Haritadaki Konumu

  Hayyami Şarap Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.