Açıkalın Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Açıkalın Düğün Salonu
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Açıkalın Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Açıkalın Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Açıkalın Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Açıkalın Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Açıkalın Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Açıkalın Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Açıkalın Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Açıkalın Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Açıkalın Düğün Salonu Hakkında

Ankara’da kına gecesi düzenlemek isteyen gelin adaylarına Mamak’ta hizmet veren Açıkalın Düğün Salonu, geniş kapasitesi ve sağladığı sıcak ortamı sayesinde keyifli organizasyonlara kapılarını açıyor!

Açıkalın Düğün Salonu Mamak’ta uzun yıllardır sektörde aktif olarak rol alıyor, çiftlerin mutlu ânlarına şahitlik ediyor. Sektörde lider olma hedefiyle çıktığı bu yolda, kalitesini ve profesyonelliğini kısa sürede kanıtlayan Açıkalın Düğün Salonu, tercih eden konukların hepsine “İyi ki” dedirtti. Hizmet kalitesini hep yükseltmeye ve bölgedeki en iyi düğün salonu olmayı amaçlayan bir düğün salonun sağladığı ayrıcalıkları mutlaka yaşamak isteyeceksiniz.

Kına geceniz için uzman bir kadro ile eksiksiz bir hizmet veriyoruz. Geceniz için gerekli olan tüm aksesuar ve süslemeleri belirlediğiniz kına konseptine göre tamamlıyoruz. Masa ve sandalyeleri de buna göre giydiriyor, her detayda konseptinizi hissetmenizi sağlıyoruz. Hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için gereken ne varsa yerine getiriyoruz.

Salonumuzun geniş bir dans pisti bulunuyor. Burada sevdiklerinizle eğlenceli dakikalar yaşayabiliyor, benzersiz bir kına gecesine imza atabiliyorsunuz.

Yıllardır aktif olarak faaliyet gösteriyor, sizlerin önemli organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Sadece kına gecelerinde değil, düğünler, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri, açılışlar, şirket toplantıları, iş yemekleri, seminerler ve kokteyllerde de tercih sebebi oluyoruz. Sağladığımız kaliteli hizmeti güler yüzlü bir ekip ile sizlere sunuyor, mutluluğunuza mutluluk katıyoruz. Biz istediğiniz tüm detayları sıcakkanlı bir ekip ile gerçekleştirirken, siz de bunun rahatlığını yaşayacaksınız.

Mutluluğa giden bu adımlarda bizimle olmanızı çok istiyoruz. Kına gecelerinizde kusursuz bir hizmet sağlamak ve sizi buradan güler yüzlü bir şekilde uğurlamak için sabırsızlanıyoruz. Eğer siz de imkânlarımızdan yararlanmak ve hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Şahintepe Mah. Hocalı Cad. No:29/A Mamak

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Açıkalın Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.