Saraylı Gelin Moda Tasarım

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Saraylı Gelin Moda Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Saraylı Gelin Moda Tasarım Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Saraylı Gelin Moda Tasarım Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Saraylı Gelin Moda Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi

Saraylı Gelin Moda Tasarım Hakkında

Gelinliğin önce gelinler sonra da düğündeki diğer davetliler tarafından son derece önemli olduğunu biliyoruz. Detaylı bir araştırma yapılarak en doğru gelinliği bulmaya çalışan gelinler için ise bir önerimiz var! Saraylı Gelinlik Moda Tasarım her tarza, her zevke ve her bütçeye uygun modelleri bu mutlu gününüzü ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyor.

Sektöre giriş yaptığımız ilk günden beri özel tasarımlarımız ve hazır modellerimiz ile gelin adaylarımızın memnuniyetini amaçlıyoruz. İstek, beklenti ve ihtiyaçları karşılayabilmek adına en yeni trendleri takip ediyor, son yılların en çok tercih edilen gelinliklerini modaevimizde sergiliyoruz. Kendimizi sürekli geliştirmek ve İstanbul modaevleri arasında farklılaşmak için sürekli daha iyiyi hedefliyoruz. Çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerliyor, kalite ve tecrübeyi yakından hissetmenizi amaçlıyoruz.

Modaevimizdeki gelinliklerimizde ruhunuzdaki inceliği, kendinize özgü tarzınızı ve zevklerinizi yansıtmayı ön planda tutuyoruz. Bunun için de hazır modeller yerine aklınızda ya da hayallerinizde olan gelinlikleri tasarlamayı tercih ediyoruz. Taleplerinizi göz ardı etmeden, model tasarımını titizlikle tamamlayarak düşlediğiniz gelinliği düğününüzde taşımanızı sağlıyoruz.

Farklı tarzdaki pek çok gelinliğimizde tek bir ortak özellik görebilirsiniz. Hepsinde kaliteli işçilik ve modern bir dokunuş bulunuyor. Profesyonel tasarımcılarımızın işçiliğini en iyi şekilde göreceğiniz gelinliklerimiz ile güzelliğinize layık olmaya çalışıyoruz.

Provalarımızı sakin, stresten uzak ve samimi bir şekilde gerçekleştiriyor, sizi düğününüze kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz. Taleplerinizi uyguluyor, her konuda içinizin rahat olmasını istiyoruz.

Modaevimizde gelinlik dışında nişanlık, kaftan ve abiye gibi özel günler için gerekli olan ürünleri de bulabiliyorsunuz. Kumaş kalitesini, işçiliği ve aksesuarları özenle seçiyor, telafisi olmayan bugünlerinizin başrolü olmanızı istiyoruz.

Saraylı Gelinlik Moda Tasarım’ın kalitesini hissederek düğününüzde göz kamaştıran bir gelin olmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Mümin Ağa Cad. Fırın Sok. No: 11 Gürpınar

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Saraylı Gelin Moda Tasarım Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.