Yulduz Wedding

E-posta Gönder

Yulduz Wedding Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Yulduz Wedding Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Yulduz Wedding Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Yulduz Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  3-5


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Yulduz Wedding Hakkında

Her kadın düğününde en güzel olmayı hayal eder. Sizin de düğününüzde muhteşem görünmek istediğinizi biliyoruz. Gelinlik tercihi zamanı geldiğinde en ideal görüntü için kapsamlı bir araştırma yapacağınız esnada yolunuzun Yulduz Wedding ile kesişmesini istiyoruz.

Düğününüzün büyülü bir gün olduğuna inanıyoruz. Manevi değeri yüksek bu özel gününüz için hazırlığına ortak olarak size güler yüzlü bir şekilde eşlik ediyoruz. Modaevimiz içerisinde uluslararası düzeyde tasarımlar yapan modacılarımızla çalışıyoruz. Gelinliklerimizi şablonlardan uzak şekilde zarafetli formlarla tasarlıyoruz. Kaliteli kumaşlar kullanıyor ve ince bir işçilikle kusursuz görünmesini sağlıyoruz. Sofistike dantel modellerimizle de gelinliklerimizin üstlerini süslüyor ve birbirinden farklı modellerimizi deneyerek içinize en çok sinen gelinliği bulmanızı sağlıyoruz.

Gelinlik tercihi için mağazamızı ziyarete geldiğinizde güler yüzlü bir şekilde sizi ağırlayarak isteklerinizi ve bizden ne tür beklentileriniz olduğunu öğreniyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda size uygun olacak modellerimizi karşınıza çıkarıyoruz. Eğer kendinize yakın bir model bulamazsanız özel dikim hizmetimizle de istediğiniz tarz gelinliği kolaylıkla karşınıza çıkarıyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak kalıbınızı çıkarıyoruz. Ortalama olarak 1 ile 3 prova arasında düşlerinizin gelinliğinizi eksiksiz bir şekilde hazırlayarak size teslim ediyoruz.

Gelinliklerimizde ise saten kumaşlar, organze tüller, simler, parlak taşlar, inciler kullanıyoruz. Sarkan kollar, askısız modeller ve geniş yaka gelinliklerimizle farklı stilleri bir araya getirerek hizmet veriyoruz. Sizin de hayatınızın en özel anlarında üzerinizde Yulduz Wedding imzalı bir gelinlikle boy göstermenizi ve mutlulukla “Evet!” demenizi istiyoruz.

Siz de İstanbul gelinlik mağazaları arasında yer alan Yulduz Wedding’in kıymetli gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Beykent Beyzade cad. Keleş Plaza No:2 Istanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yulduz Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.