Gözde Gelinlik

E-posta Gönder

Gözde Gelinlik

Gelinlik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Neslihan Platin Modaevi
1

Diğer

Neslihan Platin Modaevi

Kişiye özel çalışmalarımızda müşterimizin isteği doğrultusundahareket ...

İstanbul

Büşra Modaevi

Gelinlik, nişanlık ve abiye gibi özel gün davetleriniz için sizlere hizmet ...

İstanbul

Betül Gelinlik Orkide Moda ve Kuaför

Gelinlik modelleri sürekli yenileniyor ve her sezon bir önceki sezondan far...

Hakkında

Gözde Gelinlik ile müşteriler hayallerinde yer alan gelinlik modellerine kavuşabilirler. Sizlerde burada istediğiniz özelliklerde ve istediğiniz tarzlarda gelinlik modellerine kavuşabilirsiniz. Her tarza ve her türe göre çok çeşitli hizmetler verilmektedir. Kişilere özel olarak hizmetler de verilmektedir. Müşteriler burada kendi tarzlarına göre değişen özelliklerde gelinlik modelleri diktirebilmektedirler. Kişilerin vücut tiplerine göre değişen özelliklerde gelinlik modelleri ortaya çıkarılmakta özel olarak dikilmektedir. Var olan modeller kişilerin vücut yapılarına göre düzenlenmektedir. Sizlerde yer alan modeller rahatlıkla yararlanabilir ve kendi tarzlarınızı yansıtabilirsiniz. Yer alan modeller sezonların son trendlerine göre hazırlanmaktadır. Kişilerin düğün konseptlerine uygun olacak şekillerde modeller ortaya çıkarılmaktadır. Yer alan ekipler tecrübeli ekiplerdir ve kişilerin istekleri yönünde çalışmalarını göstermektedirler.

İletişim

Kadriye

  • Adres: İncirli Caddesi Yücetarla Sokak No: 69 Kat: 2 Dük:8 Yücetarla Bakırköy, İstanbul, 34147 Zuhuratbaba Bakırköy İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.