Rabia Haute Couture

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 5.000 TL-7.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 5'den fazla
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Gecelik / sabahlık, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Gülay Şengün Modaevi
50 9

Beylikdüzü

Gülay Şengün Modaevi

4 hafta
Özel Dikim
Vipgelinlik
367 6 9

Şişli

Vipgelinlik

3 hafta
Hazır Model
Mediha Cambaz
345 1 3

Beşiktaş

Mediha Cambaz

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Düşlerinizi süsleyen gelin olmanız, Rabia Haute Couture ile çalışarak mümkün!

Kurucumuz Rabia Yalçın, aslen Trabzon Of’lu. 1966 yılında İstanbul’da doğan Rabia Hanım moda tasarımcılığı mesleğine çizdiği modellerle küçük yaşlarda başladı. 12 yaşından beri kendisine ve çevresine kıyafetler tasarlıyor. Çevresinin ısrarları doğrultusunda Rabia Hanım atölye açmaya karar verdi. Ezber bozan ve özgün tasarımlarıyla sektöre kadın bakış açısı getirdi ve yeni bir soluk kazandırdı. 20 yılı aşkın süredir profesyonel olarak moda tasarımcılığı yapan Rabia Yalçın, sizin de gelinliğinizi dikmek için sabırsızlanıyor.

Markamızın koleksiyonlarında Doğu ile Batı’nın sentezini rahatlıkla görebilirsiniz. Kültürlerle içli dışlı modeller tasarlıyoruz. Çalışmalarımızı uluslararası platformlarda sergiliyoruz. Tasarımların inançlara ya da giyim tarzlarıyla sınıflandırılmasına karşıyız. Dünyadaki tüm kadınlara mükemmel şekilde hitap eden çalışmalara imza atmak istiyoruz. Bunu başaran tek moda tasarımcısının Rabia Yalçın olduğunu söyleyebiliriz. Dünyanın dört yanında, 30’u aşkın ülkede görsel ve yazılı basında haber yapılan bir markayız.

Kadının ruhu, yaşamı, dokusu ve hayata bakışı gibi tüm verileri harmanlayarak kişiye özel tasarımlar sunuyoruz. Kurucumuzun başarı hikayesi ve koleksiyonları uluslararası medyanın oldukça fazla ilgisini çekiyor. Önde gelen yabancı basında markamızdan “ezber bozan, zincirleri kıran, bugüne kadar en etkileyici ve farklı koleksiyon” tarzı yorumlarla bahsediliyor. Time’da yer alan kreasyonlarımız, derginin editörleri tarafından Paris Hilton ve Britney Spears'e tavsiye edildi. Siz de göz alıcı bir gelin olmak istiyorsanız, bize tarzınızı ve nasıl bir gelinlik istediğinizi anlatın. Edindiğimiz bilgiler ışığında, vücut ölçülerinizi de göz önünde bulundurarak gelinliğinizi hazırlayalım.

İstanbul gelinlik modaevleri arasında yer alan mağazamıza ulaşmak isterseniz, sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak görüşme için ücretsiz randevu oluşturabilirsiniz.

İletişim

Rabia Yalçın - Hatice Hn

Rabia Yalcin

  • Adres: 9 Mayıs Cad. No:24 Fulya

Rabia Haute Couture Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!