Rabia Haute Couture

Rabia Haute Couture


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
RANDEVU AL

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Rabia Haute Couture sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

• Aslen Trabzon Of’lu olan Rabia Yalçın, 1966 yılında İstanbul’da doğdu.

• 18 yıldır profesyonel olarak sürdürdüğü moda tasarımcılığı mesleğine, çizdiği modellerle küçük yaşlarda eğilim gösteren Yalçın, 12 yaşındayken kendisine ve çevresine kıyafet tasarlamaya başladı.

• Israrlı talepler neticesinde atölye açmaya karar veren Rabia Yalçın, özgün tasarımları, ‘ezber bozan’ koleksiyonları, kadına bakış açısı ile sektöre yepyeni bir soluk kattı.

• Rabia Yalçın adlı Haute Couture markasıyla oluşturduğu koleksiyonlarında Doğu ile Batı’nın sentezini, kültürlerarası dokuduğu tasarım köprüsüyle ürettiklerine yansıtan tasarımcı, çalışmalarını uluslararası platformda sunmakta.

• Tasarımlarıyla kadınları inançlarına ve giyim tarzlarına göre sınıflandırmayı kaldırarak tüm dünya kadınlarına mükemmel bir şekilde hitap eden tek moda tasarımcısı olarak tanımlanan Rabia Yalçın hakkında, dünyanın dört bir yanından 30’u aşkın ülkede görsel ve yazılı basında haber yapıldı.

• Kadının ruhu, yaşamı, dokusu, hayata bakışı gibi tüm verileri harmanlayarak müşterilerine gerçek anlamda ‘kişiye özel’ tasarımlar sunan Rabia Yalçın, başarı hikayesi ve koleksiyonlarıyla uluslararası medyanın ilgisini çekerek, önde gelen yabancı basında ‘ezber bozan’, ‘zincirleri kıran’, ‘bugüne kadarki en etkileyici ve farklı koleksiyon’ tarzı yorumlarla manşet oldu. Time dergisinde yer alan kreasyonları, derginin editörlerince Paris Hilton ve Britney Spears'e tavsiye edildi.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Rabia Yalçın - Hatice Hn, Rabia Yalcin Adres 9 Mayıs Cad. No:24 Fulya
Beşiktaş,
Evleneceklere Destek Hareketi
Rabia Haute Couture ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Rabia Haute Couture hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap