Rabia Haute Couture

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl


Hakkında

• Aslen Trabzon Of’lu olan Rabia Yalçın, 1966 yılında İstanbul’da doğdu.

• 18 yıldır profesyonel olarak sürdürdüğü moda tasarımcılığı mesleğine, çizdiği modellerle küçük yaşlarda eğilim gösteren Yalçın, 12 yaşındayken kendisine ve çevresine kıyafet tasarlamaya başladı.

• Israrlı talepler neticesinde atölye açmaya karar veren Rabia Yalçın, özgün tasarımları, ‘ezber bozan’ koleksiyonları, kadına bakış açısı ile sektöre yepyeni bir soluk kattı.

• Rabia Yalçın adlı Haute Couture markasıyla oluşturduğu koleksiyonlarında Doğu ile Batı’nın sentezini, kültürlerarası dokuduğu tasarım köprüsüyle ürettiklerine yansıtan tasarımcı, çalışmalarını uluslararası platformda sunmakta.

• Tasarımlarıyla kadınları inançlarına ve giyim tarzlarına göre sınıflandırmayı kaldırarak tüm dünya kadınlarına mükemmel bir şekilde hitap eden tek moda tasarımcısı olarak tanımlanan Rabia Yalçın hakkında, dünyanın dört bir yanından 30’u aşkın ülkede görsel ve yazılı basında haber yapıldı.

• Kadının ruhu, yaşamı, dokusu, hayata bakışı gibi tüm verileri harmanlayarak müşterilerine gerçek anlamda ‘kişiye özel’ tasarımlar sunan Rabia Yalçın, başarı hikayesi ve koleksiyonlarıyla uluslararası medyanın ilgisini çekerek, önde gelen yabancı basında ‘ezber bozan’, ‘zincirleri kıran’, ‘bugüne kadarki en etkileyici ve farklı koleksiyon’ tarzı yorumlarla manşet oldu. Time dergisinde yer alan kreasyonları, derginin editörlerince Paris Hilton ve Britney Spears'e tavsiye edildi.

İletişim

Rabia Yalçın - Hatice Hn

Rabia Yalcin

  • Adres: 9 Mayıs Cad. No:24 Fulya

Rabia Haute Couture Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!