Azra Gelinlik ve Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

5 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 5 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Setr-i Nur Fatih
64 6

Fatih

Setr-i Nur Fatih

1 hafta
Özel Dikim
İnci Gelinlik Sevgi Aydın
64 10

Bahçelievler

İnci Gelinlik Sevgi Aydın

3 hafta
Özel Dikim
Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi
243 4 3

Gaziosmanpaşa

Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düğün gününüzde farlı görünmek ve sevdiklerinizin hayran bakışları arasında “Evet” demek isterseniz sizleri Azra Modaevi’ne davet ediyoruz. Sağladığımız fırsatlar, uygun fiyatlarımız ve birçok farklı gelinlik modeli ile buradan memnun bir şekilde ayrılacağınıza emin olabilirsiniz.

Bünyemizde profesyonel bir ekip hizmet veriyor. Bu ekibimizin, işletmemizin kapısından içeriye girdiğiniz andan itibaren sizi güler yüz ile karşılayacağını ve son ana kadar ilgileneceklerini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Aklınızda olan herhangi bir modeli hem çizme hem de dikme imkânına sahibiz. Vücut ölçülerinizi alıyor ve birkaç prova ile tüm işlemleri tamamlıyoruz. Aklınızda herhangi bir gelinlik modeli yoksa, klasik ya da modern, şık ya da sade gelinlik modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Aynı zamanda son trendleri de takip ediyor ve son zamanlarda düğünlerde bolca gördüğünüz gelinlikleri modaevimizde bulabiliyorsunuz.

Gelinliklerinizi en fazla 5 hafta içinde teslim etme sözü veriyoruz. Birlikte planladığımız tarihi hiçbir şekilde geciktirmeyeceğimizi belirtmek istiyoruz.

Bünyemizde gelinliğiniz dışında birçok imkanı gelin adaylarımızla buluşturabilmekteyiz. Gelin çiçeğinizi ve duvağınızı da dilediğiniz gibi tasarlıyoruz. Aynı zamanda nişanlık, kaftan ve çocuk gelinlik için de hizmet verebilmekteyiz. Tüm bu fırsatlarımız dışında fotoğraf çekimlerini ve davetiyenizi de Azra Modaevi farkıyla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bizi tercih etmek isteyen gelin adaylarımız için ulaşım hakkında birkaç bilgi vermek istiyoruz. Azra Modaevi Levent’te faaliyet gösteriyor. Tam olarak 4. Levent’te yer alan modaevimize özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçlarıyla kolay bir şekilde gelebilmektesiniz. Düğün gününe yaklaştıkça telaşın ve stresin arttığı bugünlerde ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. İlk defa gelecek misafirlerimizin işletmemizi kolaylıkla bulabileceğini söyleyebiliriz.

Tüm fırsatlarımızdan yararlanmak ve hakkımızda detaylı bir bilgiye sahip olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Sultan Selim Cad. Sultan Selim Mah. Sakarya Sok. No: 1 Kat: 2 4.Levent / İstanbu

Azra Gelinlik ve Modaevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!