Azra Gelinlik ve Modaevi

E-posta Gönder

Azra Gelinlik ve Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Azra Gelinlik ve Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

Azra Gelinlik ve Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Azra Gelinlik ve Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Azra Gelinlik ve Modaevi Hakkında

Düğün gününüzde farlı görünmek ve sevdiklerinizin hayran bakışları arasında “Evet” demek isterseniz sizleri Azra Modaevi’ne davet ediyoruz. Sağladığımız fırsatlar, uygun fiyatlarımız ve birçok farklı gelinlik modeli ile buradan memnun bir şekilde ayrılacağınıza emin olabilirsiniz.

Bünyemizde profesyonel bir ekip hizmet veriyor. Bu ekibimizin, işletmemizin kapısından içeriye girdiğiniz andan itibaren sizi güler yüz ile karşılayacağını ve son ana kadar ilgileneceklerini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Aklınızda olan herhangi bir modeli hem çizme hem de dikme imkânına sahibiz. Vücut ölçülerinizi alıyor ve birkaç prova ile tüm işlemleri tamamlıyoruz. Aklınızda herhangi bir gelinlik modeli yoksa, klasik ya da modern, şık ya da sade gelinlik modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Aynı zamanda son trendleri de takip ediyor ve son zamanlarda düğünlerde bolca gördüğünüz gelinlikleri modaevimizde bulabiliyorsunuz.

Gelinliklerinizi en fazla 5 hafta içinde teslim etme sözü veriyoruz. Birlikte planladığımız tarihi hiçbir şekilde geciktirmeyeceğimizi belirtmek istiyoruz.

Bünyemizde gelinliğiniz dışında birçok imkanı gelin adaylarımızla buluşturabilmekteyiz. Gelin çiçeğinizi ve duvağınızı da dilediğiniz gibi tasarlıyoruz. Aynı zamanda nişanlık, kaftan ve çocuk gelinlik için de hizmet verebilmekteyiz. Tüm bu fırsatlarımız dışında fotoğraf çekimlerini ve davetiyenizi de Azra Modaevi farkıyla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bizi tercih etmek isteyen gelin adaylarımız için ulaşım hakkında birkaç bilgi vermek istiyoruz. Azra Modaevi Levent’te faaliyet gösteriyor. Tam olarak 4. Levent’te yer alan modaevimize özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçlarıyla kolay bir şekilde gelebilmektesiniz. Düğün gününe yaklaştıkça telaşın ve stresin arttığı bugünlerde ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. İlk defa gelecek misafirlerimizin işletmemizi kolaylıkla bulabileceğini söyleyebiliriz.

Tüm fırsatlarımızdan yararlanmak ve hakkımızda detaylı bir bilgiye sahip olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


 • İşyeri Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Sultan Selim Cad. Sultan Selim Mah. Sakarya Sok. No: 1 Kat: 2 4.Levent / İstanbu

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Azra Gelinlik ve Modaevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.