Dilek Yavaş Moda Evi

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Dilek Yavaş Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Dilek Yavaş Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Dilek Yavaş Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Dilek Yavaş Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  3-5


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak

Dilek Yavaş Moda Evi Hakkında

Muhteşem bir gelin olmanız Dilek Yavaş Modaevi dokunuşları ile mümkün!

Beşiktaş gelinlik modaevleri arasında 20 yılı aşkın tecrübemizle öne çıkan bir markayız. İşimizi severek yapıyor, önceliği daima sizin isteklerinize veriyoruz. Geleneksel, modern, şık ve romantik pek çok gelinlik tasarımına sahibiz. Siz nasıl bir gelin olmayı düşlüyorsunuz?

Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunuyoruz. Kaliteden ödün vermemek bizim en hassas olduğumuz noktalardan biri. Gelinliklerimizi her zaman titizlikle hazırlıyoruz. Haute couture gelinlik, nişanlık ve abiye kıyafetler hazırlıyoruz. İstenilen sürede, istediğiniz modeli size tam zamanında teslim ediyoruz. Mutlu bitecek masalınızın en özel ve güzel gelini olmak istiyorsanız, en doğru tercih biziz.

Profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Modaevimize girdiğiniz andan itibaren size samimiyetle yaklaşıyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyor, tarzınızı ve vücut tipinizi göz önünde bulundurarak size yönlendirmeler yapıyoruz. Doğru gelinliği bulduğunuzda bunu hissettiğinizi biliyoruz. Sunduğumuz birbirinden güzel modellerimiz içerisinde kalbinizi kazanacak bir gelinlik olduğuna eminiz. Eğer özel dikim bir hizmet almak isterseniz size seve seve yardımcı oluyoruz.

Özel dikim hizmet almak isteyen gelinlerin aklında bir model mutlaka oluyor. Bize gelinliği göstermenizin ardından ölçülerinizi alarak çalışmalarımızı başlatıyoruz. Kullanılacak kumaşlardan aksesuarlara kadar tüm detaylarda fikrinizi alıyoruz. Yakasından etek kesimine kadar tamamen sizin zevkinize uygun bir gelinlik tasarlıyoruz. Tabii ki duvağınızın da gelinliğinize uygun olmasını sağlıyoruz. Provalarla gelinliğinizin yapılışına aşama aşama şahit oluyorsunuz. Değiştirmek istediğiniz bazı detayları model tamamlanmadan bize iletebilirsiniz.

Siz de Beşiktaş gelinlikçileri arasında yer alan modaevimizin gelinlerinden biri olmak, modellerimize bakmak ve fiyatlarımızı incelemek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilir, ücretsiz randevu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Ihlamurdere Cd. Yenilik Sk.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dilek Yavaş Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.