Hüma Nur Moda Evi

Hüma Nur Moda Evi

Gelinlik

Kategori

Çankaya, Ankara

İlçe, İl


Özellik

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet, Kiralama

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi1 haftadan az

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Gelin buketi, Duvak
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?Gelinlerin isteğine göre tasarımlarımız ve gelinlik modellerimiz değişiyor.

Hakkında

Ankara’da yaşıyorsanız birçok radyoda bizim adımızı duymuşsunuzdur. Birçok radyonun ana sponsorluğunu yapıyoruz. Gelinliğinizi tasarlamak için Hüma Nur Moda Evi Ankara olarak hizmet veriyoruz. 3 profesyonel terzimiz ve ara elamanlarımız ile beraber 7 kişilik ekibimiz istediğiniz gelinliği tasarlamak için bekliyor.
Kişiye özel tasarım yapıyor, özel kalıp çalışıyoruz. Hazır model kalıpları kullanmıyoruz. Ayrıca yapıştırma dikiş kullanmıyor, dikişlerimizi en dayanıklı şekilde yapıyoruz. Birlikte çalıştığımız gelinler, gelinliklerinin her aşamasına şahit oluyorlar. Duvak tasarımlarını kendileri yapabiliyor, dantel seçiminde de bizimle beraber oluyorlar. İstekleri renkte gelinliği, istedikleri dantellerle, Fransız kupürlerle buluşturuyoruz. 50 bedene kadar bizimle çalışan gelinlerin hayallerindeki gelinliği tasarlayabiliyoruz. Her bedende her gelinlik modelini sunabiliyoruz. Gelinlikte doğru model seçimi çok önemli. Bunun için gelinlerimize yönlendirme yapmak, onları doğru modeli seçmesini sağlamalıyız. Vücut tipinize, omuz yapısına göre gelinliğinizi seçmeniz daha iyi bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak. Doğru modeli bulduktan sonra provalarla birlikte gelinliğinize ulaşabileceksiniz. Kollu modellerimiz 3 provada hazır olurken, kolsuz modellerimiz 2 provada hazır oluyor. Gelinlik dışında nişanlık ve abiye hizmeti de sağlıyoruz. Evliliğe giden yolda bütün özel günleriniz için Hüma Nur Moda Evi’ni tercih edebileceksiniz.
Mağazamızda olan modellerimiz için harika bir kampanyamız bulunmakta. Gelinlik, kaftan, gelin buketi, duvak, aksesuarlarınız ve kendinizi prenses gibi hissedeceğiniz taçlarımızdan oluşan paketimizin kiralık fiyatı 2500 TL. Özel dikim gelinliklerde ise size %30 indirim sağlıyoruz. Bu indirimler sadece kısa süre için geçerli! Bu indirimleri gördükten sonra sizde formda yerinizi aldınız ve doldurdunuz değil mi?

  • Adres: Gaziosmanpaşa/İstanbul, Türkiye

Hüma Nur Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Hüma Nur Moda Evi firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.