Taha Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Taha Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Taha Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Taha Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Taha Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Taha Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Taha Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Taha Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Taha Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Taha Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Taha Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Taha Düğün Salonu düğün dışında baby shower, bayi toplantısı, doğum günü, nişan, açılışlar, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, kına ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Taha Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllardır Bursa Karacabey Taha Düğün Salonu olarak hizmet veriyoruz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimizle birlikte özel günlerinizi ağırlamak için çalışıyoruz.

Düğün, nişan, kına, toplantı, seminer gibi birçok organizasyon için çalışıyoruz. Yaklaşık 1000 kişiyi alabilen salonumuzda rahatça vakit geçiriyor, geniş pistimizin tadını çıkarıyorsunuz. Beyaz ve altın sarısı detayların yer aldığı salonumuzda, özel günleriniz için büyük bir hassasiyetle çalışıldığını söylemek istiyoruz.

Yemekli ya da yemeksiz seçeneklerle faaliyet gösteriyoruz. Usta ellerden çıkan lezzetleri bir ara bulacağınız ve oldukça tecrübeli servis ekibinin sunumuyla hoşunuza gidecek yemeklerimiz ile kendinize mutlu anlar yaşatıyorsunuz. Ayrıca dilerseniz düğün öncesi gelerek menü tadımı gerçekleştirebilir, değişiklikler bile yapabilirsiniz.

Düğün organizasyonunuz boyunca size bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Böylece muhtemelen ilk defa yaşayacağınız bu anları birinin önderliğinde gerçekleştiriyorsunuz. İçiniz rahat bir şekilde endişe duymadan düğün organizasyonunuzun tadını çıkarıyorsunuz. Ayrıca ortaya çıkabilecek sorunlara hemen müdahale ediyor ve hatta bunu hissetmiyorsunuz bile.

Öncesinde bir görüşme sağlayarak ihtiyaçlarınız ve istekleriniz hakkında konuşuyoruz. Bu doğrultuda çeşitli kararlar alıyoruz. Size bir program oluşturuyoruz. Planlama ve yürütme süreci tamamen bize ait. Sadece gelip misafir gibi vakit geçiriyorsunuz. Doyasıya eğlendiğiniz, misafirlerinizle dans ettiğiniz harika bir düğününüz olsun diye uğraşıyoruz. Bu anlamda tecrübemize oldukça güveniyoruz.

Özel günlerin sizin için ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Biz de aynı değeri sizin için veriyoruz. Çünkü böyle olmasa bir düğün salonunda hizmet vermek oldukça anlamsız olurdu. Bu yüzden bizimle çalışırken aklınızda herhangi bir şüphe kalmadan organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yandaki formu ücretsiz olarak doldurmak! Böylece merak ettiğiniz soruları sorabilir, fiyat içeriğini öğrenebilirsiniz. Hayalinizdeki organizasyonları gerçekleştirmek için bir tık kadar uzağınızda sizleri bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Karacabey Sogan Pazari Yani

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Taha Düğün Salonu Yol Haritası

Taha Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Nevin

Düğün Tarihi: 12.09.2015


1000 kişilik hatta daha fazla sayıya sahip bir düğündü, oldukça kalabalıktık bu yüzden servis konusunda her şey kusursuzdu diyemem küçük aksaklıklar gecikmeler oldu tabi ki ama çok önemli konular değildi, memnun kaldık sonuç olarak. Yemekleri lezzetliydi. Görsellik olarakta Karacabey'de ki en iyi... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.