Düğün Davetiyesi Kırklareli

Yağmur Davetiyeleri

  • Min. Fiyat
    5 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yağmur Davetiyeleri Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5 TL'den az

Yağmur Davetiyeleri Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım

Yağmur Davetiyeleri Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Checkbox

Yağmur Davetiyeleri Hakkında

Yaklaşık 6-7 yıldır Kırklareli’nde hizmet veriyoruz. Ama daha çok şehir dışına sipariş alıyoruz. Profesyonel ve kaliteli bir şekilde özel günleriniz için en iyi davetiyeleri oluşturuyoruz.
Yağmur Davetiyeleri olarak ön plana çıkan özelliğimiz, hızlı teslimat. Eğer yoğunluk yoksa aynı gün teslimat yapabiliyoruz. Ortalama olarak da 2 gün içinde siparişlerimizi teslim ediyoruz. Davetiyenizi seçerken en dikkat etmeniz gereken nokta misafirlerinizi davetinize çağıracak en uygun olanı bulmanız. Bu seçim için tasarım ve modelinin düğün mekanına uygun olması, fontun okunaklı olması gibi kriterler söz konusu. İlk etap da tabi ki zevkinize hitap etmesi gerekiyor. Düğünün temasına ait yanıltıcı sinyaller göndermemesi gerekir. İkinci olarak da buna dikkat etmelisiniz. Eğer bir kış düğünüyse baharı yansıtan çiçekli bir davetiye uygun olmayacaktır. Üçüncü nokta davetiye metninin tasarımıdır. Metnin ne renkte ve hangi fontlarda olduğu kısmı da sizi yansıtmalıdır. Metne ne kadar yer bırakıldığı kısmı da önemlidir. Sıkıştırılmış bir metin hoş olmayacaktır. Diğer bir nokta ise nikah, düğün gibi detaylarınız net ve açık olmalıdır.

Çeşitli davetiye kağıtlarımız var.

Kırklareli düğün davetiyesi konusunda öne çıkmış firmalar arasındayız. Dediğimiz gibi davetiyelerimizden almak için sadece Kırklareli’nde yaşamanız gerekmiyor. Bu yüzden bizimle çalışmak istiyorsanız yandaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Lüleburgaz

  • Haritadaki Konumu

    Yağmur Davetiyeleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.