Bülent Alcan

E-posta Gönder

Bülent Alcan Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  5.000 TL'den fazla

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Bülent Alcan Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Smokin, Takım Elbise

Bülent Alcan Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

  Çorap, Kol düğmesi, Kravat, Papyon, Yelek

Bülent Alcan Hakkında

Profesyonel bir hizmetle, şık tasarımlı Bülent Alcan imzalı bir damatlık ister misiniz? Hayatınızın en özel gününe yakışacak bir damatlık için sizinle çalışmaya hazırız! Ya siz?

Bülent Alcan imzasını her yürüyüşünüzde, dans edişinizde hissedeceğinizden eminiz. İçerisinde rahat hissettiğiniz, vücut ölçülerinize tam uyan ve aynı zamanda göz kamaştıran bir damatlığa sahip olacaksınız.

Terzi olarak sektöre başlayan Bülent Alcan markası, günümüzde profesyonel damatlık mağazası olarak yoluna devam ediyor. Yenilikçi bir anlayış ile sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan ve müşteri memnuniyetini odak noktası haline getirerek şu zamana kadar birçok damadı mutlu eden bir firmayız. Ünlü kumaş markalarının koleksiyonlarını takip etmekle kalmayıp aynı zamanda damatlıklarından da esinleniyoruz. Her bulduğumuz fırsatta damat adaylarına daha çok yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Tabii ki güler yüz ve samimiyeti de hizmet sunarken eksik etmiyoruz.

Bugüne kadar çok sayıda damadın mutluluğuna ortak olduk. Çünkü işimizi keyif alarak yapıyoruz. Her mağazada bulabileceğiniz hazır modellerden ziyade, kişiye özel dikim ile çalışıyoruz. Vücut tipine en uyan damatlığı sizin için özel hazırlıyoruz. Gömleğinizden pantolonunuza kadar ayrıntılı ölçüm alıyor, özel kalıplarla çalışıyoruz. Bu da bizi diğer birçok mağazadan ayırıyor.

Sadece takım elbise değil aynı zamanda smokin gibi farklı seçeneklerimizle de size yardımcı oluyoruz. Damatlığınızı tamamlayacak olan kravat, kol düğmesi, yelek gibi önemli aksesuarları da kolaylıkla temin ediyoruz. Hatta çorap, kravat gibi aksesuarlarda da yardımcı oluyoruz. Provalardan sonra da sadece dört hafta sonra damatlığınız hazır oluyor.

Eğer Muğla damatlık mağazaları arasında yer alan markamız hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyor, fiyatlarımızı merak ediyorsanız sayfa üzerindeki iletişim bilgilerini kullanarak ya da yandaki formu doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.