Lacivert Damatlık Modelleri

Firmaları Göster
Lacivert Smokin Damatlık Modeli
Kiğılı
Lacivert Regular Fit
Lacivert Damatlık Takım Elbise
Kiğılı
Lacivert Slim Fit
Lacivert Smokin Damatlık Modeli
Kiğılı
Lacivert Slim Fit
Slim Fit Takım Elbise Modeli
Kiğılı
Lacivert Slim Fit
Lacivert Damatlık Smokin Modeli
Kiğılı
Lacivert Regular Fit
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Tüm Modeller

Yaz düğünlerinin vazgeçilmezi mavi ve lacivert damatlık modelleri artık her mevsim giyilebiliyor. En son modelleri incelemek için hemen tıklayın!

Lacivert Smokin Modeli

Düğününüz balo salonu ya da tarihi bir mekanda gerçekleşecekse, bu lacivert smokin modelini tercih edebilirsiniz. Smokininizle birlikte ayakkabınızla aynı renk kemer takmayı da ihmal etmemenizi öneririz.

Yelekli Lacivert Damatlık Modeli

Astarlı lacivert desenli olan bu lacivert takım elbiseyi, ceketli takım giymekten hoşlanan damat adaylarına öneriyoruz. Takımınızı kahverengi, ince kravat modelleri ile tamamlayabilirsiniz.

Yelekli Lacivert Damatlık Modeli

Mono yaka cekete sahip yelekli bu takım elbise, tarihi düğün mekanları için ideal bir seçenek olabilir. Takım elbiseyi açık mavi renkte kravat ile de kullanabilirsiniz.

İtalyan Kesim Lacivert Damatlık Modeli

Kırlangıç yaka cekete sahip, lacivert smokin ile elegant bir görüntü elde edebilirsin. Otel düğünleri için ideal olabilecek bu modeli koyu lacivert papyon ile tamamlayabilirsin.

Lacivert Damat Takımı

Sivri yaka model cekete sahip bu damatlık ile düğününüzde oldukça karizmatik bir ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Kulüp ya da davet alanında gerçekleşecek düğününüzde giyebileceğiniz model ile birlikte koyu lacivert kravat takabilirsiniz.

Koyu Mavi Damatlık Modeli

Nikah sonrası yemek organizasyonu için tercih edebileceğiniz mono yaka cekete sahip bu takım elbise, klasik modellerden hoşlanan damat adaylarına hitap ediyor. Damatlık yaka çiçeği ya da yaka mendili ile tamamlanabilir.

Papyonlu Lacivert Damatlık Modeli

Kır düğünü gerçekleştiriyorsanız kullanabileceğiz, mono yaka cekete sahip damatlığı, renkli papyonlarla birlikte de kullanabilirsiniz. Dilerseniz cep mendili yerine, gelin buketi ile aynı tonlarda bir yaka çiçeği de takabilirsiniz.

Lacivert Yelekli Smokin Modeli

Parlament mavisi ile smokinin asaleti birleşince, ortaya çıkan bu karizmatik damatlık ile mükemmel görüneceğinize emin olabilirsiniz. Dilerseniz şal yaka ceketinizi hoş bir yaka çiçeği ile de renklendirebilirsiniz.

Açık Mavi Damatlık Modeli

Mono yaka, çift düğmeli cekete sahip açık mavi bu takımı, yelekli modellerden hoşlanan damat adaylarına öneriyoruz. Damatlık, renkli bir papyon ve laofer tarzı bir ayakkabı ile kır düğünlerinde de kullanılabilir.

Lacivert Çizgili Damatlık Modeli

Mono yaka ve çift düğmeli cekete sahip çizgili bu model, tarihi düğün mekanlarında giyilebilir. Takım elbise, düz mavi bir kravat ile de tamamlanabilir.

Spor Lacivert Damatlık

Slim fit bu damatlık modelini, spor takımlardan hoşlanan damat adaylarına öneriyoruz. Mono yaka ve çift düğmeli cekete sahip damatlık, kır düğünlerinde tercih edilebilir. Dilenirse kahverengi dar bir kravat ile de takım tamamlanabilir.

Lacivert Damat Takımı

Mono yaka, çift düğmeli cekete sahip bu lacivert şık takım elbiseyi tekne düğününüzde tercih edebilirsiniz. Dilerseniz lacivert yerine, kahverengi kravat da takabilirsiniz.

Koyu Mavi Damatlık Modeli

İnce mono yaka ve tek düğmeli cekete sahip bu bari kalıp modeli, daha çok klasik takım elbiselerden hoşlanan damat adaylarına öneriyoruz. Takımı siyah damat ayakkabıları ve siyah kemer ile tamamlayabilirsiniz.

Lacivert Smokin Modeli

Şal yaka cekete sahip, lacivert smokin ile tarzınızı ve şıklığınızı ortaya koyabilirsiniz. Ata yaka gömlek ile de giyebileceğiniz modeli, dilerseniz koyu lacivert bir papyonla da tamamlayabilirsiniz.

Koyu Mavi Damatlık Modeli

Yelekli, çift düğmeli ve mono yaka cekete sahip damatlık modeli ile göz alıcı şıklığa imzanızı atabilirsiniz. Lacivert ya da kahverengi kravat ile de kullanabileceğiniz takımı, kulüp ya da davet alanında gerçekleşecek düğününüzde giyebilirsiniz.

Lacivert Smokin Modeli

Lacivert smokin modeli, ceketindeki kahverengi detay ile farklılığı yakalamak isteyen damat adaylarına göz kırpıyor. Şal yaka, tek düğmeli cekete sahip smokin ile rugan ayakkabı giyilerek, takım tamamlanabilir.

Koyu Mavi Damatlık Modeli

Lacivert takımlardan hoşlanan ve klasik tarzı seven damat adaylarının giyebileceği bu damatlığı, dilerseniz kravatla aynı renk ve gelin buketi ile uyumlu olacak bir yaka çiçeği ile de tamamlayabilirsiniz.

Yelekli Lacivert Damatlık Modeli

Lacivert, çizgili desene sahip yelekli bu model, takım elbisede klasik çizgilerden hoşlanan damat adaylarına hitap ediyor. Kahverengi ayakkabı ve kemer ile tamamlayabileceğiniz damatlığı, restoranda gerçekleşecek nikah sonrası yemeğinizde giyebilirsiniz.

Spor Lacivert Damatlık

Çift düğmeli ve mono yaka cekete sahip bu normal kesim takım elbiseyi, kahverengi kravat ile de tamamlayabilirsiniz. Bu damatlık ile siyah ayakkabı ve kemer kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Lacivert Damat Takımı

Normal kesim lacivert takım elbiseyi, aynı renk kravat ile tamamlayarak, kır düğününüzde giyebilirsiniz. Damatlık ile aksesuar olarak lacivert bir kol saati takabilir, yaka çiçeği ile de takımınızı renklendirebilirsiniz.

Spor Lacivert Damatlık Modeli

İnce mono yaka ve tek düğmeli cekete sahip bu slim fit lacivert damatlığı, loafer tarzı ayakkabılarla daha da sportif hale getirip, kır düğününüzde giyebilirsiniz. Kırmızı ekose papyon takarak, rustik bir tarz yakalamaya hazır mısınız?