Damatlık Muğla

Dormen Giyim

  • Min. Fiyat
    4.000-5.000 TL

Dormen Giyim Özellikler

Minimum Fiyat
4.000-5.000 TL
Teslim Süresi
2 hafta
Özellikler
Özel Dikim Smokin Hazır Model Takım Elbise Frak

Dormen Giyim Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

Ayakkabı

Dormen Giyim Hakkında

1990 yılında kurulan Dormen Erkek Giyim, yıllara dayanan tecrübesiyle hayatınızın en güzel günlerinden birinde muhteşem görünmenizi sağlıyor. Premium ve lüks erkek giyimde çok iddialıyız ve işimize büyük bir aşkla bağlıyız. Sizin için her şeyin kusursuz olmasını istiyoruz ve sadece takım elbise değil, aksesuar ve ayakkabı konusunda da farkımızı ortaya koymayı başarıyoruz.

●Deneyim
Düğün ve davet sektöründeki deneyimimiz ve işimize olan saygımız, bizi bugun bulunduğumuz başarılı noktaya getirdi. Kurulduktan çok kısa bir süre sonra, kumaş kalitemiz ve kendimize özel çizgimiz sayesinde sektörün aranan ismi olmayı başardık. Sizi de etkilemek, size de kaliteyi ve zerafeti giydirmek istiyoruz. Her zevke hitap edebilecek bir koleksiyona sahip olduğumuzu da belirtmek isteriz.

●Hizmetler
Muğla damatlık firmaları arasında, başarımızla hemen dikkat çekmeyi başarıyoruz. Kullandığımız kumaşların kalitesinde ayrıca bir hassasiyet gösteriyor, size bu kıyafetleri müthiş bir işçilikle sunuyoruz. Öncelikle sizden hayallerinizdeki kostümü dinliyor ve çalışmalara provalar eşliğinde başlıyoruz. 2 hafta gibi bir sürede de kıyafetinizi size kusursuz bir şekilde teslim edip, hızımızla gurur duyuyoruz.

●Ek Hizmetler
Muğla erkek giyim firmaları denince, akıllara ilk bizim geliyor olmamız hizmet kalitemizle doğrudan alakalı. Bizi tercih eden müşterilere, ayrıcalığı ve zarafeti aynı anda sunuyoruz. Kostümünüzü dilerseniz yüzlerce farklı modelin olduğu koleksiyonumuzdan seçiyor, dilerseniz de atölyemizde tamamen size özel olarak diktirebiliyorunuz. Özel dikim seçeneklerde, binlerce model ve kumaş seçeneklerimizden oluşan çok geniş bir yelpaze bulunuyor.

Hizmet çeşitliliğimizle, sizi memnun etmeden bırakmayacağımızın sözünü verebiliriz. Takım elbiselerin olmazsa olmazı olan kol düğmeleri… Size bu ufacık detayda bile yüzlerce seçenek sunabiliyor, tepeden tırnağa şık görünmeniz için her şeyi düşünüyor, her zevke hitap edebiliyoruz. Dünya modasını da çok yakından izliyor, bu özel günde kusursuz görünmeniz için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Dormen Giyim ve Tekstil Ürünleri, size kaliteyi zarafeti ve şıklığı aynı anda sunuyor. Bizi tercih eden müşterilerimizin hayatlatının en önemli günlerinde muhteşem bir görünüm vadediyoruz. Tüm gözler üzerinizde olsun ve herkes şıklığınızdan bahsetsin istiyoruz. Hemen sayfanın sağındaki iletişim formunu doldurun ve siz de kaliteyle buluşun. Bu sayede, sizin için hazırladığımız ayrıcalıklı fiyatlarımızla tanışın.

Ekiple Tanışın

  • Satış Pazarlama Sorumlusu

İletişim

  • Adres:

    Merkez

  • Haritadaki Konumu

    Dormen Giyim Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.