Bülent Alcan

1

E-posta Gönder

0850 532 8367

Damatlık

Kategori

4.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Merkez, Manisa

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 4.000-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellik

  • Takım Elbise
  • Özel Dikim
  • Smokin

Sorular

  • Sağladığınız diğer aksesuarlar neler? Papyon, Kol düğmesi, Çorap, Yelek, Kravat

Hakkında

Düğünün iki kahramanı var. Biri gelin biri de damat. En az gelin kadar, davet boyunca dikkat çekmek isteyen damatlar için birbirinden güzel damatlıklara sahibiz. Peki, kaliteyle rahatlığın bir arada olduğu Bülent Alcan güvenceli damatlıklarımızla tanışmaya hazır mısınız?

Kurucumuz Bülent Alcan, terzi olarak başladığı bu mesleği icra ederken birçok tecrübe edindi ve kendini özel dikime adadı. Vizyonu en değerli mesleklerden biri olan terzilik kariyerini 30 yılı aşkın bir süredir başarıyla devam ettiriyor. Dünyaca ünlü kumaş markalarının koleksiyonlarından mevsime özel seçimler yaparak damatları kaliteyle buluşturuyor.

Markamız çatısı altında damatlığını bize diktirmek isteyenlerin istekleri bizim için çok önemli. Kişiye özel dikimle ile çalıştığımız için damatlığınızın her bir parçasını vücut ölçülerinize göre dikiyoruz. Ölçüleriniz alındıktan sonra provalarınızı gerçekleştiriyoruz. Tamamen el işçiliği ve özenle dikilen damatlığınız sadece dört hafta içinde size teslim ediliyor. Eğer prova zamanlarında çalışıyorsanız, müsait değilseniz ofise ya da eve gelerek tüm bu anlattığımız hazırlanma sürecini sizin için pratik hale getiriyoruz.

Damatlık tasarımlarımızda sadece takım elbise değil aynı zamanda smokin severleri de mutlu ediyoruz. Papyon, yelek, kol düğmesi gibi aksesuarlar için de başka bir yere gitmenize gerek yok. Geniş ürün yelpazesine sahibiz. Sadece bizime çalışarak bir damatlık için gerekli olan her şeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Düğününüz boyunca Bülent Alcan markalı damatlığınız vücut ölçülerinize uygunluğunuzdan dolayı çok sayıda damat için dert olan dans etmek sizin için keyifli hale gelecek. Manisa damatlık fiyatları araştırması içerisindeyseniz, kalitemiz, hizmetimiz ve fiyatlarımız arasındaki uyumu fark edeceğinize eminiz.

Hem fiyatlarımızı hem de hizmet içeriklerimizi öğrenmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Bunun için sayfa üzerindeki mail ya da telefon bilgilerini kullanabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Bülent Alcan

  • Telefon: 0850 532 8367

  • Adres: 1434 Sokak No:2/B Alsancak-İzmir

Bülent Alcan Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!