Damatlık Manisa

Bülent Alcan

  • Min. Fiyat
    10.000 TL'den fazla

Bülent Alcan Özellikler

Minimum Fiyat
10.000 TL'den fazla
Teslim Süresi
4 hafta
Özellikler
Özel Dikim Smokin Takım Elbise

Bülent Alcan Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

Çorap

Bülent Alcan Hakkında

Düğünün iki kahramanı var. Biri gelin biri de damat. En az gelin kadar, davet boyunca dikkat çekmek isteyen damatlar için birbirinden güzel damatlıklara sahibiz. Peki, kaliteyle rahatlığın bir arada olduğu Bülent Alcan güvenceli damatlıklarımızla tanışmaya hazır mısınız?

Kurucumuz Bülent Alcan, terzi olarak başladığı bu mesleği icra ederken birçok tecrübe edindi ve kendini özel dikime adadı. Vizyonu en değerli mesleklerden biri olan terzilik kariyerini 30 yılı aşkın bir süredir başarıyla devam ettiriyor. Dünyaca ünlü kumaş markalarının koleksiyonlarından mevsime özel seçimler yaparak damatları kaliteyle buluşturuyor.

Markamız çatısı altında damatlığını bize diktirmek isteyenlerin istekleri bizim için çok önemli. Kişiye özel dikimle ile çalıştığımız için damatlığınızın her bir parçasını vücut ölçülerinize göre dikiyoruz. Ölçüleriniz alındıktan sonra provalarınızı gerçekleştiriyoruz. Tamamen el işçiliği ve özenle dikilen damatlığınız sadece dört hafta içinde size teslim ediliyor. Eğer prova zamanlarında çalışıyorsanız, müsait değilseniz ofise ya da eve gelerek tüm bu anlattığımız hazırlanma sürecini sizin için pratik hale getiriyoruz.

Damatlık tasarımlarımızda sadece takım elbise değil aynı zamanda smokin severleri de mutlu ediyoruz. Papyon, yelek, kol düğmesi gibi aksesuarlar için de başka bir yere gitmenize gerek yok. Geniş ürün yelpazesine sahibiz. Sadece bizime çalışarak bir damatlık için gerekli olan her şeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Düğününüz boyunca Bülent Alcan markalı damatlığınız vücut ölçülerinize uygunluğunuzdan dolayı çok sayıda damat için dert olan dans etmek sizin için keyifli hale gelecek. Manisa damatlık fiyatları araştırması içerisindeyseniz, kalitemiz, hizmetimiz ve fiyatlarımız arasındaki uyumu fark edeceğinize eminiz.

Hem fiyatlarımızı hem de hizmet içeriklerimizi öğrenmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Bunun için sayfa üzerindeki mail ya da telefon bilgilerini kullanabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Genel Müdür

İletişim

  • Adres::

    1434 Sokak No:2/B Alsancak-İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Bülent Alcan Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.