Evren Çiçek Evi ve Organizasyon

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Atakum, Samsun

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah Hediyesi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Kozalak

Önerilen Firmalar

Evren Çiçek Evi ve Organizasyon
15

Atakum

Evren Çiçek Evi ve Organizasyon

1 haftadan az
Özel Tasarım
Sezgin Çiçek Evi
11

İlkadım

Sezgin Çiçek Evi

Menekşe Çiçekçilik
2

Alaçam

Menekşe Çiçekçilik

1 hafta
Özel Tasarım

Hakkında

2014 yılında kurulmuş Evren Çiçek Evi olarak size Kastamonu ve çevre illerde hizmet imkânı sunuyoruz. Dilediğiniz şekilde canlı ve yapay çiçek, saksı çiçeği, aranjman ve buket gibi birçok çeşitte modelimiz bulunuyor. Gelin arabanızı, sünnet arabanızı ya da dilediğiniz aracı süsleyebiliriz. Gelin buketinizi ister doğal ister yapay çiçekle ya da özel tasarım olarak yapabiliriz. Buketinize uygun damat yaka çiçeği modelleri ya da yine damada özel tasarım olarak yaka çiçeği yapabiliriz. Gelinliğiniz ve damatlığınızla uyumlu buket ve çiçeğinizle mükemmel bir görsel sağlayabiliriz.

Düğününüzde çelenk olmasını isterseniz ya da evlenecek olan bir çifte çelenk göndermek isterseniz bu imkânımız da var. Düğün organizasyonunuzda ya da istediğiniz bir organizasyonda masa ve mekân süsleme yapabiliyoruz. Düğünde gelen misafirlerinize ve After Party’de arkadaşlarınıza vermek için hediyeler de hazırlıyoruz. Zevkinize göre dilediğiniz şekilde tasarımlar için bize isteklerinizi anlatın ve ortaya çıkan sonuçların kaliteli ve güzel olmasını bize bırakın. Kullandığımız aksesuarlar arasında inci boncuk ve kozalak da bulunmaktadır. Süslemelerinizde ve tasarımlarınızda bu aksesuarları kullanarak zarif ve doğal bir görünüm elde edebiliriz.

Peki, bizimle ne kadar süre önce iletişime geçmelisiniz?

Dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz çünkü hazırladığımız ürünleri size gün içinde teslim edebiliriz. İstediğiniz bir organizasyonun süslemesi için ve size özel tasarım modellerinin nasıl olacağını merak ediyorsanız ayrıca bize sormak istediğiniz bir soru varsa sayfanın yanında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçip fiyat teklifi alabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Sorularınız aklınızda kalacağına bize sorarak yok olsunlar. Siz isteyin, biz gerçekleştirelim.

İletişim

Ertan Kole

  • Adres: MerkezYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!