Çiçekçiler Samsun

Evren Çiçek Evi ve Organizasyon

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Evren Çiçek Evi ve Organizasyon Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Evren Çiçek Evi ve Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Evren Çiçek Evi ve Organizasyon Hakkında

2014 yılında kurulmuş Evren Çiçek Evi olarak size Kastamonu ve çevre illerde hizmet imkânı sunuyoruz. Dilediğiniz şekilde canlı ve yapay çiçek, saksı çiçeği, aranjman ve buket gibi birçok çeşitte modelimiz bulunuyor. Gelin arabanızı, sünnet arabanızı ya da dilediğiniz aracı süsleyebiliriz. Gelin buketinizi ister doğal ister yapay çiçekle ya da özel tasarım olarak yapabiliriz. Buketinize uygun damat yaka çiçeği modelleri ya da yine damada özel tasarım olarak yaka çiçeği yapabiliriz. Gelinliğiniz ve damatlığınızla uyumlu buket ve çiçeğinizle mükemmel bir görsel sağlayabiliriz.

Düğününüzde çelenk olmasını isterseniz ya da evlenecek olan bir çifte çelenk göndermek isterseniz bu imkânımız da var. Düğün organizasyonunuzda ya da istediğiniz bir organizasyonda masa ve mekân süsleme yapabiliyoruz. Düğünde gelen misafirlerinize ve After Party’de arkadaşlarınıza vermek için hediyeler de hazırlıyoruz. Zevkinize göre dilediğiniz şekilde tasarımlar için bize isteklerinizi anlatın ve ortaya çıkan sonuçların kaliteli ve güzel olmasını bize bırakın. Kullandığımız aksesuarlar arasında inci boncuk ve kozalak da bulunmaktadır. Süslemelerinizde ve tasarımlarınızda bu aksesuarları kullanarak zarif ve doğal bir görünüm elde edebiliriz.

Peki, bizimle ne kadar süre önce iletişime geçmelisiniz?

Dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz çünkü hazırladığımız ürünleri size gün içinde teslim edebiliriz. İstediğiniz bir organizasyonun süslemesi için ve size özel tasarım modellerinin nasıl olacağını merak ediyorsanız ayrıca bize sormak istediğiniz bir soru varsa sayfanın yanında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçip fiyat teklifi alabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Sorularınız aklınızda kalacağına bize sorarak yok olsunlar. Siz isteyin, biz gerçekleştirelim.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Merkez

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.