Öz Gaziantep


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Öz Gaziantep sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Yemekli Fiyat 20 TL'den az
  • Minimum Kokteyl Fiyat 10 TL'den az
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta
  • Maksimum Davetli Sayısı Limitsiz

Özellik

  • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik

Sorular

  • Hazırladığınız ekstra menüler neler? Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryan

Hakkında

Firmamız 1960 yılında mütevazı bir lokanta işletmesi olarak kurulmuştur. 1990 yılında günlük 25.000 öğün kapasiteli yemek fabrikası faaliyete geçirilmiştir. 1995 yılı itibariyle sırasıyla; Siteler, Maltepe, Beşevler, Ulus, Kızılay-1, Kızılay-2, Sakarya Cadde ve Gaziantep şubeleri açılmıştır. 2000 yılı itibariyle resmi kurumlara da hizmet vermeye başlayan firmamız; bugün için toplam 20 mutfakla günlük 40.000 öğün yemek üretimi yapmaktadır.

Hijyenik, temel gıda ilkelerine uygun; modern teçhizat ve ekipmanlarla, sağlıklı yemek hizmeti sunmaya devam edebilmeyi amaçlıyoruz.Hazır yemek sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan firmamız gıda sektöründe kaliteden sorumlu olduğu düşüncesi ile hareket ederek, kanun, yönetmelik, kodeks ve yasal standartlara/mevzuatlara uygun ilk defasında, zamanında, doğru, kaliteli ve hijyen şartlarında ürünlerini sürekli geliştirerek üretmek ve sunmak, pazarda kalıcılığımızı değişmeyen kalitemizle sağlamak bu yolla müşteri memnuniyetini sürekli kılmak ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlamak ilkelerini kalite politikası olarak benimsemiştir.

Kaliteli ve hijyenik, temel beslenme ilkelerini sağlayan, düzenli, denetimli ve sağlıklı ürünler üreten bir kuruluş olmayı sürdürmek amacımızdır. Toprağa, suya ve diğer doğal ortamlara yönelik kirlenmenin önlenmesini sağlamak, gerek hammadde gerekse enerji kaynaklarının etkin ve planlı kullanımını sağlamak, gelecek nesillere yaşanabilir bir çevreyi miras bırakmak ve çevre yönetim sistemi performansının sürekli iyileşmesini sağlamak şirketimizin çevre politikasıdır. Tüm çalışanlarımızı sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir iş ortamında çalışmalarını sağlamak temel politikamızdır. Önce insan felsefesinden hareketle; etkin olarak uygulanan ve sürekli geliştirilen iş sağlığı ve iş güvenliği yönetim sistemimizle sadece kazaları önlemek değil kaza risklerini ortadan kaldırmak temel hedefimizdir.
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Ali Yetkinsekerci Adres Çukur Mah. İsmail Say Sokak No:9/C Şahinbey , Ünaldı Mah. Kuzucu Sokak No:7 Şahinbey
Araban,
Öz Gaziantep ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Öz Gaziantep hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap