Öz Gaziantep*

Öz Gaziantep
Firmamız 1960 yılında mütevazı bir lokanta işletmesi olarak kurulmuştur. 1990 yılında günlük 25.000 öğün kapasiteli yemek fabrikası faaliyete geçirilmiştir. 1995 yılı itibariyle sırasıyla; Siteler, Maltepe, Beşevler, Ulus, Kızılay-1, Kızılay-2, Sakarya Cadde ve Gaziantep şubeleri açılmıştır. 2000 yılı itibariyle resmi kurumlara da hizmet vermeye başlayan firmamız; bugün için toplam 20 mutfakla günlük 40.000 öğün yemek üretimi yapmaktadır.

Hijyenik, temel gıda ilkelerine uygun; modern teçhizat ve ekipmanlarla, sağlıklı yemek hizmeti sunmaya devam edebilmeyi amaçlıyoruz.Hazır yemek sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan firmamız gıda sektöründe kaliteden sorumlu olduğu düşüncesi ile hareket ederek, kanun, yönetmelik, kodeks ve yasal standartlara/mevzuatlara uygun ilk defasında, zamanında, doğru, kaliteli ve hijyen şartlarında ürünlerini sürekli geliştirerek üretmek ve sunmak, pazarda kalıcılığımızı değişmeyen kalitemizle sağlamak bu yolla müşteri memnuniyetini sürekli kılmak ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlamak ilkelerini kalite politikası olarak benimsemiştir.

Kaliteli ve hijyenik, temel beslenme ilkelerini sağlayan, düzenli, denetimli ve sağlıklı ürünler üreten bir kuruluş olmayı sürdürmek amacımızdır. Toprağa, suya ve diğer doğal ortamlara yönelik kirlenmenin önlenmesini sağlamak, gerek hammadde gerekse enerji kaynaklarının etkin ve planlı kullanımını sağlamak, gelecek nesillere yaşanabilir bir çevreyi miras bırakmak ve çevre yönetim sistemi performansının sürekli iyileşmesini sağlamak şirketimizin çevre politikasıdır. Tüm çalışanlarımızı sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir iş ortamında çalışmalarını sağlamak temel politikamızdır. Önce insan felsefesinden hareketle; etkin olarak uygulanan ve sürekli geliştirilen iş sağlığı ve iş güvenliği yönetim sistemimizle sadece kazaları önlemek değil kaza risklerini ortadan kaldırmak temel hedefimizdir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

Evleneceklere Destek Hareketi
Öz Gaziantep ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Öz Gaziantep hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap