Alyans ve Takı İndirimleri

Alyansını seçerken düğün bütçenizi unutma! En uygun alyans fiyatlarını yakalamak için Düğün.com indirimlerini incelemen yeterli!

Şimdilik herhangi bir indirim yok 🤷‍️

Ücretsiz üye olarak buraya gelecek indirimleri ve kampanyaları kaçırma.

Ücretsiz üye ol

Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Taşın Özelliğine Göre Tektaş Fiyatları

Evlilik teklifinin simgesi haline gelen tektaş, kendi içinde pek çok gruba ayrılır. Tektaş fiyatları da taşın rengine, sınıfına, kesimine ve karatına göre farklılık gösterir. Örneğin, tektaşınızın taş rengi D, sınıfı IF, karatı büyük ve kesimi de ideal kesimse bunun için çok büyük bütçeler ayırmanız gerektiğini bilmelisiniz. Aynı zamanda çok uygun bütçeye de kaliteli pırlanta bulmak mümkündür. Bu nedenle tektaş için ortalama bir fiyat söylemek neredeyse imkansızdır. Peki, uygun bütçeli ve kaliteli bir tektaş nasıl alınır? Öncelikle yukarıda bahsettiğimiz taş özelliklerinin ne olduğunu, fiyatları ve tektaş seçimini nasıl etkilediğini bilmeniz gerekiyor. Daha sonra da kampanyaları takip ederek fırsatlardan yararlanmanız ve indirimleri takip etmeniz büyük önem taşıyor. Bunun için özellikle belli özel günleri kaçırmamanızı tavsiye ediyorum. Örneğin, sevgililer gününde pek çok firma o güne özel tektaşlarda büyük indirim fırsatları sunuyor.

Alyans Fiyatları Neye Göre Değişir?

Evlilik kararının ardından sıra geldi alyanslara. Çiftler son zamanlarda alyanslarını çok kalın, işlemeli ve motifli modellerden tercih ediyorlar. Alyans fiyatları da tam bu evrede konumuzun içerisine dahil oluyor. Klasik alyans modelleri için gramı değişmediği sürece, kampanya ve indirimler hariç firma fiyatları genellikle çok farklılık göstermez ama siz farklı bir alyans modeli arıyorsanız, bu durumda istediğiniz modelin tasarımına ve gramına göre alyans fiyatları çeşitlilik gösterecektir. Size tavsiyemiz, gelin takı seti gibi düğün takıları için de aynı firma ile anlaşma sağlamanız. Böylece toplu alışverişiniz için firmadan ekstra indirim talebinde de bulunabilirsiniz.

Burada alyansta kampanya sunan pek çok firma bulunuyor. Siz de İndirimli alyanslar için mutlaka indirim sayfasını sık sık ziyaret etmeli, bütçenize uygun, en şık yüzükleri almanın mutluluğunu yaşamalısınız.