Çeşme Otel Düğünleri

İzmir Çeşme'de düğün yapabileceğin otellerin tüm hizmetlerini incele ve fiyat teklifi al! Vaktin daralmadan acele et!

Sisus Hotel Çeşme
49
Sisus Hotel Çeşme

Çeşme

 • 3. yıl
 • 2004 yılından beri hizmet veren Sisus Hotel Çeşme, 4 yıldız kalitesiyle otelimizde evlenmek isteyen çiftlere hizmet veriyor. Great Hotels of the World grubunun lüks otel kategorisinde yer alan...

  Kapasite
  50-350 Kişi
  Min. Yemekli
  350 - 500 TL
  Boyalık Beach Hotel & Spa
  20

  9.700 metrekarelik arazi üzerine kurulu İzmir Boyalık Beach Hotel konaklama faaliyetlerindeki başarısıyla olduğu kadar ev sahipliği yaptığı düğünlerle de adından sıkça söz ettiren bir işletme....

  Kapasite
  50-350 Kişi
  Min. Yemekli
  350 - 500 TL
  Etiz Hotels Alaçatı
  6

  İzmir’de özel günleriniz için ev sahipliği yapan Alaçatı Wood Town Butik Otel kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek faaliyet gösteriyor. Deneyimli, profesyonel ve enerjik ekibimizle sizi en iyi...

  Kapasite
  50-300 Kişi
  Min. Yemekli
  1000 – 1500 TL
  Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel
  12

  Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet için yanınızda. Bugüne kadar yeni bir sayfa açtığınız...

  Kapasite
  50-250 Kişi
  Min. Yemekli
  1000 – 1500 TL
  Suess Otel Alaçatı
  Üyelere
  Özel Fiyat
  44

  Uzun yıllardır turizmin acenta ve ağırlama kısmında hizmet verdik. Şimdiyse profesyonel ekibimizle birlikte yeni bir konseptle Çeşme düğün otelleri içinde yerimizi aldık. En özel davet ve...

  Üyelere Özel

  Hafta Sonu, Yemekli, Paket

  1.700 TL Fiyat Al

  The Nowness Luxury Hotel
  10
  1

  İzmir Çeşme düğün otelleri hakkında araştırma yapıyorsanız The Nowness Luxury sizin için ideal tercih olabilir. 4 yıldızlı bir otel olan The Nowness Luxury size Sakız Adası manzarası eşliğinde şık...

  Kapasite
  200-875 Kişi
  Min. Yemekli
  1500 TL'den fazla
  Rooms Hotels & Beach
  20
  Rooms Hotels & Beach

  1 yorum

  Çeşme

  Seçkin İzmir sahil düğün mekanlarından Rooms Hotels & Beach, geniş bahçesi, özenle süslenmiş kumsalı ve havuz başı alanıyla 2011’den beri çiftlerimizin mutlu günlerine eşlik ediyor. Butik...

  Kapasite
  100-625 Kişi
  Min. Yemekli
  200 - 350 TL
  Altın Yunus Hotel & Spa Çeşme
  44
  6

  Samimi bir plajda mı, şık bir balo salonunda mı yoksa zarif bir havuz başı mekanında mı dünya evine girmenin hayalini kuruyorsunuz? Tercihiniz hangisi olursa olsun Altınyunus Çeşme düğün ve davet...

  Kapasite
  200-1500 Kişi
  Min. Yemekli
  1000 – 1500 TL
  Ontur Otel Çeşme
  32
  4
  Ontur Otel Çeşme

  12 yorum

  Çeşme

 • 7. yıl
 • Romantik bir gün batımı ve büyülü yakamozları Grand Hotel Ontur Çeşme İzmir’de eşsiz bir deniz manzarasıyla birleştirdik. Düğün davetleri konusunda uzman ekibimiz, tadı damağınızda kalacak...

  Kapasite
  100-446 Kişi
  Min. Yemekli
  1500 TL'den fazla
  Aya Yorgi Hotel By T
  Üyelere
  Özel Fiyat
  10

  2018 yılından beri faaliyet yürüttüğümüz Aya Yorgi Otel By T’de, düşlerinizi süsleyen düğün davetini otel konforunda gerçekleştiriyoruz. Aya Yorgi Beach’lere oldukça yakın konumdaki işletmemiz,...

  Üyelere Özel

  Hafta İçi, Kokteyl, Kişi Başı

  750 TL Fiyat Al

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  İzmir Çeşme Düğün Otelleri

  İzmir Çeşme’deki otellerin namı her yere yayılmış durumda. Burada yaz dönemi turistlerin ilgisi sayesinde yoğun geçerken, bir taraftan da düğün organizasyonları düzenlenmeye devam ediliyor.

  Çeşme otellerinde düğün yapmak isterseniz kapasitelerinin ortalama 200 kişi civarında olduğunu bilmenizde fayda var. Tabii bu kapasite daha çok havuz başı ve kapalı alan düğünleri için geçerli. Kır düğünü alanı olan otellerde kapasite 1.000 kişiye kadar yükselebiliyor.

  Çeşme düğün otellerinin büyük bir kısmı deniz kenarında yer alıyor. Ayrıca birçoğunun bünyesinde bahçeleri de bulunuyor.

  Çeşme’de düğün yapabileceğiniz mekanların çoğu butik otel şeklinde. Şirin yapıları olan butik otellerden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Butik otel sayısı kadar olmasa da 3,4 ve 5 yıldızlı düğün otelleri de bulunuyor. Buralara da göz atabilirsiniz.

  Alaçatı Düğün Otelleri

  Alaçatı’nın müthiş doğasıyla iç içe bir düğün yapmak isteyen çiftlerin tercihleri, bu bölgedeki otellerden yana oluyor.

  Alaçatı düğün otellerinin teraslarında, bahçelerinde ve havuz başı alanlarında düğün yapabiliyorsunuz. Buradaki otellerin mutfağı da oldukça geniş: Türk ve dünya mutfağından birçok lezzet sunuyorlar. Davetlilerinize sunacağınız yemekleri kendiniz seçebiliyorsunuz.

  Alaçatı otellerinin çoğunda deniz manzarası bulunuyor. Ama bazılarında sadece bahçe manzarası olduğunu bilmenizde de fayda var.

  Altınyunus Düğün Otelleri

  Çeşme plaj düğünü için tercih edebileceğiniz beldelerden biri de Altınyunus! Sunduğu manzaralar sayesinde kendine hayran bırakan Altınyunus’ta; hem plaj hem de kır düğünü yapabileceğiniz birçok otel bulunuyor.

  Buradaki oteller çiçeklerle, kuru bitkilerle donatılmış birbirinden güzel süslemeler yapıyorlar. Davetlileriniz, düğününüzde çektirdikleri fotoğraflara tekrar tekrar bakacaklar.

  Çeşme’de Havuzlu Düğün Otelleri

  Havuz başında düğün yapma trendi hiçbir şekilde eskimiyor. Senelerdir havuz başında kokteyller, yemekli düğünler, nişan organizasyonları düzenlenmeye devam ediyor.

  Oteller şöyle bir seçenek sunuyor: Dilerseniz havuz başında kokteyl yapıp, sonrasında kapalı alanda düğüne devam edebiliyorsunuz. Bütün düğün organizasyonunuzu havuz başında yapmanız da mümkün.

  Çeşme’deki havuzlu otellerin düğün alanı kapasiteleri 200 kişi civarında oluyor.

  Havuz başı alanı olan otellerin, bir de yeşil alanları bulunuyor. Bu yeşil alanlarla havuz manzarası birleşince ortaya çok keyifli bir görüntü çıkıyor.

  Çeşme Deniz Kenarı Düğün Otelleri

  Deniz kenarında yer alan otellere bakıyorsanız, Çeşme’de neredeyse adım başına bu mekanlardan olduğunu bilmelisiniz. Deniz kenarı düğün otellerinin kapalı alanında bile organizasyon yapsanız, bu manzaraya tanık oluyorsunuz.

  Deniz kenarında yer alan Çeşme otellerinin birçoğu kumsal düğünü yapma imkanı da sunuyor. Kendilerine ait plajları var ve bu plajlarda dilerseniz gün doğumu nikahı da yapabiliyorsunuz.

  Bazı otellerde yeşil alan ve kumsal alanı bir arada sunulabiliyor. Böylelikle davetlileriniz iki atmosferi de birlikte soluyabiliyorlar.

  Çeşme’de Otelde Düğün Yapmanın Avantajları

  Otelde düğün yapmanın en büyük avantajlarından biri kesinlikle balayı odasında ücretsiz konaklama imkanı! Çeşme’deki oteller, düğün paketlerinde balayı odasında konaklama ve hatta ertesi sabah odada kahvaltı hizmetini de sunuyorlar. Yani düğün sonrasında o yorgunlukla bir de yol çekmek zorunda kalmıyorsunuz.

  Çeşme’de düğün için otel tercih etmenizin bir diğer avantajı ise kesinlikle yemekleri! Dünya mutfağına ait birçok lezzet sunan oteller, düğün öncesinde çiftlere menü tadımı da yaptırıyorlar. Böylelikle davetlilerinize sunacağınız yemeklerin tadına önceden bakmış oluyorsunuz.

  Çeşme düğün otellerinin süsleme konusunda çok başarılı olduklarına da değinmeden geçmeyelim. İster şamdanlarla donatılmış ihtişamlı bir mekan isterseniz de çiçeklerin hakim olduğu bir kır alanı yapsınlar. Siz nasıl isterseniz!

  Şehir dışından veya şehirdeki uzak bir ilçeden gelen davetlileriniz açısından oteller çok avantajlıdır. Konuklarınız indirimli fiyatlarla düğün yaptığınız otelde konaklayabilirler.

  Hazırlık odası da Çeşme düğün otellerinin sunduğu güzel hizmetlerden biri. Size düğün günü hazırlanabilmeniz için geniş bir süit oda tahsis ediyorlar. Kuaför ve makyözünüzü getirerek bu odada hazırlanabiliyor ve düğün saatine kadar yakınlarınızla dinlenebiliyorsunuz. Hatta bazı oteller, aileler için de ikişer oda tahsis ediyor. Gelin ve damadın aileleri bu odalarda hazırlanıyor.

  İzmir Çeşme’de Düğün Yapılan Otellerin Fiyatlandırmaları

  Çeşme’deki düğün otellerinde fiyatlandırmalar kişi başı rakam üzerinden yapılıyor. Davetli sayınızla, verilen kişi başı fiyatı çarpıyorsunuz ve ortaya toplam rakam çıkıyor.

  Kokteyl menülerin fiyatları yemekli olanlara göre daha uygun oluyor. Yemekli menülerde de fiyatlar, seçilen ana yemeğin kırmızı mı yoksa beyaz et mi olduğuna göre değişiyor.

  Yemek menüsünün yanında alkollü içecek servis edilmesini istiyorsanız, fiyatların yükseleceğini bilmelisiniz. Ayrıca alkollü içecek için karşınıza limitli ve limitsiz seçeneği de çıkabilir. Bu da fiyatları etkileyen bir diğer faktör.

  Çeşme’deki otellerin düğün paketlerinde; düğün menüsü, hazırlık odası, hoş geldin kokteyli, menü tadımı, gelin yolu, düğün menüsü, standart masa ve sandalye süslemeleri, nikah masası süsleme, DJ, balayı odasına yemek ve kahvaltı, evlilik yıldönümlerinde iki kişilik yemek gibi hizmetler oluyor. Bunun dışında ekstra olarak talep ettiğiniz canlı müzik, gelin hamamı gibi hizmetler ise ayrıca ücretlendiriliyor.

  Düğününüzü otelde yapacaksanız kişi sayısının da fiyatı etkilediğini dikkate almalısınız. 200 kişilik bir otel salonu ile 400 kişilik salon arasında fiyat farkı muhakkak olacaktır. Ancak kişi sayınız arttıkça, verilen birim fiyatın düşebileceğini de unutmayın.

  Çeşme, Alaçatı düğün otelleri arasından tarzınıza en uygun olanı seçmek için mekanların sayfalarından fotoğraflarını ve hizmetlerini incelemeyi unutmayın. Beğendiğiniz otellerden de ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Çeşme Oteller - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Otel Düğünleri

  Tüm Şehirler Otel Düğünleri