İzmir Çeşme Düğün Otelleri

İzmir Çeşme'de düğün yapabileceğin otellerin tüm hizmetlerini incele ve fiyat teklifi al! Vaktin daralmadan acele et!

84 firma

Porto Beach Resort

Çeşme

Porto Beach Resort

Evlenirken; dostlarınız ve tüm sevdiklerinizle bir araya gelerek muhteşem bir gün geçirmek ister misiniz? ‘’ Evet’’ dediğiniz duyar gibiyiz, o halde size sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimiz...

200-300 TL

Min. Yemekli Fiyat

200-300 kişi

Yemekli Kapasite

25
İncele
Alaçatı Butik Otelim

Çeşme

Alaçatı Butik Otelim

Tarihi içinde barındıran zarif bir Rum evi olan Alaçatı Butik Otelim bahçesinde en özel davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Çeşit çeşit meyve ve nar ağaçları bulunan bahçemizde gecenizi huzurlu bir.

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

50'den az kişi

Yemekli Kapasite

%36 17
İncele
A La Lucca Boutique Hotel

Çeşme

A La Lucca Boutique Hotel

2014 yılından beri hizmet verdiğimiz A La Lucca Boutique Hotel Alaçatı’da özel davetlerinizde konuklarınızı ağırlıyoruz. Nezih bir ortamda güzel zaman geçirmek için bizi tercih ediyorsanız,...

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

100-200 kişi

Yemekli Kapasite

37
İncele
Tash Mekan

Çeşme

Tash Mekan

Ege’nin nefes kesen atmosferi, denizin yakamozu eşliğinde eşsiz bir davet organizasyonu yapmak isterseniz Tash Mekân Alaçatı’da sizi bekliyor. Düğün, kına, nişan, söz, doğum günü kutlamaları, kına...

200-300 TL

Min. Yemekli Fiyat

100-200 kişi

Yemekli Kapasite

17
İncele
Ontur Otel Çeşme

Çeşme

Ontur Otel Çeşme

Size Sakın Adası’na karşı kusursuz bir düğün teklif ediyoruz… Romantik gün batımı ve muhteşem yakamozların eşsiz deniz manzarasıyla birleştiği Grand Ontur Hotel Çeşme İzmir organizasyon konusunda...

300-400 TL

Min. Yemekli Fiyat

300-400 kişi

Yemekli Kapasite

%15 27 4 9
İncele
Premier Solto Hotel By Corendon

Çeşme

Premier Solto Hotel By Corendon

İzmir’in gözbebeği, Türkiye’nin turizm kaynağı Çeşme’de eşsiz bir otelde düğün planlamak isterseniz, Premier Solto Hotel By Corendon’u görmeden hayal kurmaya başlamayın! Alaçatı mimarisinin...

300-400 TL

Min. Yemekli Fiyat

100-200 kişi

Yemekli Kapasite

42 2 2
İncele
The Nowness Luxury Hotel

Çeşme

The Nowness Luxury Hotel

Eğer Çeşme’de düğün organizasyonu için otel arayışı içerisindeyseniz, The Nowness Luxury Hotel tam size göre! 4 yıldız statüsündeki otelimizde kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz lüks ve kaliteli..

200-300 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000 kişi

Yemekli Kapasite

8 1
İncele
Altınyunus Çeşme Resort & Termal Hotel

Çeşme

Altınyunus Çeşme Resort & Termal Hotel

Yeni Bir Hayata ''Evet" Derken!Altın Yunus'un hepsi birbirinden şık, açık ve kapalı mekanlarında düzenlenen düğün törenleri hem çiftlere hem de davetlilere rüya gibi bir atmosfer...

200-300 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000 kişi

Yemekli Kapasite

%15 38 3 12
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Otel Düğünleri

İzmir Çeşme Düğün Otelleri

İzmir Çeşme’deki otellerin namı her yere yayılmış durumda. Burada yaz dönemi turistlerin ilgisi sayesinde yoğun geçerken, bir taraftan da düğün organizasyonları düzenlenmeye devam ediliyor.

Çeşme otellerinde düğün yapmak isterseniz kapasitelerinin ortalama 200 kişi civarında olduğunu bilmenizde fayda var. Tabii bu kapasite daha çok havuz başı ve kapalı alan düğünleri için geçerli. Kır düğünü alanı olan otellerde kapasite 1.000 kişiye kadar yükselebiliyor.

Çeşme düğün otellerinin büyük bir kısmı deniz kenarında yer alıyor. Ayrıca birçoğunun bünyesinde bahçeleri de bulunuyor.

Çeşme’de düğün yapabileceğiniz mekanların çoğu butik otel şeklinde. Şirin yapıları olan butik otellerden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Butik otel sayısı kadar olmasa da 3,4 ve 5 yıldızlı düğün otelleri de bulunuyor. Buralara da göz atabilirsiniz.

Alaçatı Düğün Otelleri

Alaçatı’nın müthiş doğasıyla iç içe bir düğün yapmak isteyen çiftlerin tercihleri, bu bölgedeki otellerden yana oluyor.

Alaçatı düğün otellerinin teraslarında, bahçelerinde ve havuz başı alanlarında düğün yapabiliyorsunuz. Buradaki otellerin mutfağı da oldukça geniş: Türk ve dünya mutfağından birçok lezzet sunuyorlar. Davetlilerinize sunacağınız yemekleri kendiniz seçebiliyorsunuz.

Alaçatı otellerinin çoğunda deniz manzarası bulunuyor. Ama bazılarında sadece bahçe manzarası olduğunu bilmenizde de fayda var.

Altınyunus Düğün Otelleri

Çeşme plaj düğünü için tercih edebileceğiniz beldelerden biri de Altınyunus! Sunduğu manzaralar sayesinde kendine hayran bırakan Altınyunus’ta; hem plaj hem de kır düğünü yapabileceğiniz birçok otel bulunuyor.

Buradaki oteller çiçeklerle, kuru bitkilerle donatılmış birbirinden güzel süslemeler yapıyorlar. Davetlileriniz, düğününüzde çektirdikleri fotoğraflara tekrar tekrar bakacaklar.

Çeşme’de Havuzlu Düğün Otelleri

Havuz başında düğün yapma trendi hiçbir şekilde eskimiyor. Senelerdir havuz başında kokteyller, yemekli düğünler, nişan organizasyonları düzenlenmeye devam ediyor.

Oteller şöyle bir seçenek sunuyor: Dilerseniz havuz başında kokteyl yapıp, sonrasında kapalı alanda düğüne devam edebiliyorsunuz. Bütün düğün organizasyonunuzu havuz başında yapmanız da mümkün.

Çeşme’deki havuzlu otellerin düğün alanı kapasiteleri 200 kişi civarında oluyor.

Havuz başı alanı olan otellerin, bir de yeşil alanları bulunuyor. Bu yeşil alanlarla havuz manzarası birleşince ortaya çok keyifli bir görüntü çıkıyor.

Çeşme Deniz Kenarı Düğün Otelleri

Deniz kenarında yer alan otellere bakıyorsanız, Çeşme’de neredeyse adım başına bu mekanlardan olduğunu bilmelisiniz. Deniz kenarı düğün otellerinin kapalı alanında bile organizasyon yapsanız, bu manzaraya tanık oluyorsunuz.

Deniz kenarında yer alan Çeşme otellerinin birçoğu kumsal düğünü yapma imkanı da sunuyor. Kendilerine ait plajları var ve bu plajlarda dilerseniz gün doğumu nikahı da yapabiliyorsunuz.

Bazı otellerde yeşil alan ve kumsal alanı bir arada sunulabiliyor. Böylelikle davetlileriniz iki atmosferi de birlikte soluyabiliyorlar.

Çeşme’de Otelde Düğün Yapmanın Avantajları

Otelde düğün yapmanın en büyük avantajlarından biri kesinlikle balayı odasında ücretsiz konaklama imkanı! Çeşme’deki oteller, düğün paketlerinde balayı odasında konaklama ve hatta ertesi sabah odada kahvaltı hizmetini de sunuyorlar. Yani düğün sonrasında o yorgunlukla bir de yol çekmek zorunda kalmıyorsunuz.

Çeşme’de düğün için otel tercih etmenizin bir diğer avantajı ise kesinlikle yemekleri! Dünya mutfağına ait birçok lezzet sunan oteller, düğün öncesinde çiftlere menü tadımı da yaptırıyorlar. Böylelikle davetlilerinize sunacağınız yemeklerin tadına önceden bakmış oluyorsunuz.

Çeşme düğün otellerinin süsleme konusunda çok başarılı olduklarına da değinmeden geçmeyelim. İster şamdanlarla donatılmış ihtişamlı bir mekan isterseniz de çiçeklerin hakim olduğu bir kır alanı yapsınlar. Siz nasıl isterseniz!

Şehir dışından veya şehirdeki uzak bir ilçeden gelen davetlileriniz açısından oteller çok avantajlıdır. Konuklarınız indirimli fiyatlarla düğün yaptığınız otelde konaklayabilirler.

Hazırlık odası da Çeşme düğün otellerinin sunduğu güzel hizmetlerden biri. Size düğün günü hazırlanabilmeniz için geniş bir süit oda tahsis ediyorlar. Kuaför ve makyözünüzü getirerek bu odada hazırlanabiliyor ve düğün saatine kadar yakınlarınızla dinlenebiliyorsunuz. Hatta bazı oteller, aileler için de ikişer oda tahsis ediyor. Gelin ve damadın aileleri bu odalarda hazırlanıyor.

İzmir Çeşme’de Düğün Yapılan Otellerin Fiyatlandırmaları

Çeşme’deki düğün otellerinde fiyatlandırmalar kişi başı rakam üzerinden yapılıyor. Davetli sayınızla, verilen kişi başı fiyatı çarpıyorsunuz ve ortaya toplam rakam çıkıyor.

Kokteyl menülerin fiyatları yemekli olanlara göre daha uygun oluyor. Yemekli menülerde de fiyatlar, seçilen ana yemeğin kırmızı mı yoksa beyaz et mi olduğuna göre değişiyor.

Yemek menüsünün yanında alkollü içecek servis edilmesini istiyorsanız, fiyatların yükseleceğini bilmelisiniz. Ayrıca alkollü içecek için karşınıza limitli ve limitsiz seçeneği de çıkabilir. Bu da fiyatları etkileyen bir diğer faktör.

Çeşme’deki otellerin düğün paketlerinde; düğün menüsü, hazırlık odası, hoş geldin kokteyli, menü tadımı, gelin yolu, düğün menüsü, standart masa ve sandalye süslemeleri, nikah masası süsleme, DJ, balayı odasına yemek ve kahvaltı, evlilik yıldönümlerinde iki kişilik yemek gibi hizmetler oluyor. Bunun dışında ekstra olarak talep ettiğiniz canlı müzik, gelin hamamı gibi hizmetler ise ayrıca ücretlendiriliyor.

Düğününüzü otelde yapacaksanız kişi sayısının da fiyatı etkilediğini dikkate almalısınız. 200 kişilik bir otel salonu ile 400 kişilik salon arasında fiyat farkı muhakkak olacaktır. Ancak kişi sayınız arttıkça, verilen birim fiyatın düşebileceğini de unutmayın.

Çeşme, Alaçatı düğün otelleri arasından tarzınıza en uygun olanı seçmek için mekanların sayfalarından fotoğraflarını ve hizmetlerini incelemeyi unutmayın. Beğendiğiniz otellerden de ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.