La Capria Suite Hotel*

La Capria Suite Hotel
Alexandra La Capria İtalya’nın Toscana Bölgesinde Arezzo Otelinin, Mete Nisari ise İstanbul The Sofa Hotel Nişantaşı'nın ortaklarındandır. Dünyanın farklı yerlerinde yaşayan iki otel işletmecisi ve ikisi de mimar. Mete Nisari bir yaz günü değişik, farklı bir otele gidip bir ara verip dinlenmek için İtalya’da ki Arezzo Otele gider ve otel lobisinde birbirlerini gördükleri anda aşık olurlar ve hayatlarını birleştirirler.

Otelcilik ve tasarım hayatlarının bir parçası olan Alexandra La Capria ve Mete Nisari Çeşme Alaçatı'da butik oteller zincirine La Capria Suite Hotel’i de 2009’da eklemeye karar verirler.

Alaçatı'nın yeni butik oteli olan La Capria, ”Comtemporientalism” tasarım anlayışı ile birbirinden farklı döşenmiş odaları ile hem yurt içi hem de yurt dışı pazarında Alaçatı otelleri arasında yerini almıştır.

Çeşme otellerinin son 4 senede yükselen talep ve trendine karşın Alaçatı La Capria Suite Otel kendi pazarında liderlerden biri olmayı başarmış ve Avrupa’da ki butik oteller arasından “The Sunday Times” tarafından Avrupa’nın en heyecan verici 20 oteli arasına girmeyi başarmıştır.

Alaçatı’nın 3 yaşındaki butik oteli Avrupa’nın, Türkiye’nin hatta dünyanın birçok ülkesinden sayısız ünlüleri misafir olarak ağırlamıştır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
La Capria Suite Hotel ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için La Capria Suite Hotel hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap