Les Pergamon Butik Otel & Restoran
Bergama
8 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunSade süslemelerFarklı konseptlerÇim zeminCam salonYüksek tavanMenü tadımıButik otel

25 - 400 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Bergama Labella Hotel

50 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Bergama Selinos Otel

2.000 – 3.000 TL

Bergama Berksoy Hotel

100 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bergama Otel Düğünleri

Ege Bölgesi’nde davetler için en popüler yerler arasında yer alan İzmir Bergama, otel düğünleri için de pek çok imkana sahiptir. Her türlü davetli grubunu konuk edebilen bütçe dostu İzmir Bergama otel düğünleri mekanları, her türlü kapasiteyi ağırlayacak alanlara sahip yerleri içermektedir. Bergama’nın pek çok mahallesinde çok sayıda otel bulunabilmektedir.

Pratik çözümler sayesinde sevdiklerinizle düğününüzü İzmir Bergama otellerinde yapabilirsiniz! Otellerde yemekli ya da yemeksiz düğün davetlerini organize edebilirsiniz. Çeşitli hizmetlere profesyonel ekiplerin desteği ile ulaşabilirsiniz. Hatırlatalım ki her bütçeye uygun otel alanları İzmir Bergama’da bulunabilmektedir. Eğer izmir Bergama otel düğünleri mekanlarında dünyaevine girmek istiyorsanız, incelemeye bir an önce başlayın!

Bergama Otel Düğünlerinde Yemek ve Kokteyl Servisleri

Bergama otel düğün mekanları merkezi bölgelerde yoğunlukla bulunmaktadır. Bu mekanlar yemekli, yemeksiz veya kokteyl düğün hizmetleri sunmaktadırlar. Yemekli düğünlerde ön tadım hizmeti de düğün paketine dahil olabiliyor. Yemeklerin servisi için görevli olan uzman servis ekipleri de genelde paketlere dahil. Bergama’daki tüm yemekler şeflerden ve uzman ekipler tarafından hazırlanmaktadır.

Vegan ve vejetaryen konuklar için özel menüler hazırlatabilirsiniz. Gluten hassiyeti olan ya da kolesterol olan sevdikleriniz için de özel ayarlamalar. Talebiniz dahilinde çocuk menüleri de hazırlanabilir. Ayrıca yemeksiz ya da kokteyl düğünlerin atıştırmalıklarını da seçebilirsiniz. Kendi zevkinize göre alkollü ya da alkolsüz meşrubatları seçme şansınız da İzmir Bergama otel düğünlerinde mevcuttur.

Düğün paketlerine dahil olan çeşitli servislerin yanı sıra ekstra hizmetler de Bergama otel düğünlerinde bulunuyor. Ekstra hizmet olarak çeşitli tatlılar veya geleneksel lezzetleri menünüze ekleyebilirsiniz. Yemekli düğünlerde ekstra olarak açık büfe talep edebilirsiniz. Sizin talebiniz ne ise bunu profesyonel organizasyon sorumlunuzdan isteyebilirsiniz. Hayalinizdeki düğüne bu sayede adım adım Bergama’da yaklaşabileceksiniz.

Usta şeflerden hizmet alabileceğiniz Bergama otel düğünleri yerlerinde yemekli davetlerinizi gönül rahatlığı ile organize edebilirsiniz. Otel düğünleri Bergama’da çiftlere çeşitli yemek hizmetlerini sunabilmektedir. Ayrıca istekleriniz ve konuklarınızın hassasiyetlerinize göre ekstra olarak menüleri düzenleme hizmeti de sunmaktadır. İhtiyaç ve zevk dahilinde özel menüler isteyebilirsiniz. Tüm menüleri ön tadımla kontrol edebilirsiniz.

Bergama Otel Düğünleri Hizmetleri

Ses, sahne ve ışık sistemi imkanları Bergama otel düğünleri mekanlarında sizin için hazırlanıyor. Ses sistemleri ile müziğe doyduktan sonra özel after party alanları sayesinde sevdikleriniz ile dansa doyabilirsiniz. Pakete dahil hizmetlerin yanı sıra dans ekibi talebinde bulunma şansınız da Bergama otel düğünlerinde vardır.

Uzman dekorasyon ekipleri, otelleri Bergama’da süslemektediler. Dekorasyon ekibi tarafından size sunulacak süslemeler arasından seçim yapabilirsiniz. Düğün mekanı ve gelin yolu, sizin zevkinize ve trendlere göre özenle düzenlenecektir. Bazı oteller, seçeceğiniz renk ve çiçeklere göre düğün pastanızı da uyumlu olarak süsleyebilir. Tüm bu dekorasyon detaylarını organizasyon sorumlunuza danışabilirsiniz.

Bergama otel düğünlerinde size ve misafirlerinize özel çiçekler ve süslemeler ile hazırlanmış fotoğraf çekilme alanları bulunabiliyor. Otel düğünleri ayrıca Bergama’da mekanların anlaşmalı olduğu fotoğraf ve video ekiplerini de içerebiliyor. Ancak hatırlatalım ki en güzel gecenizden anılarınızı biriktirmek isterseniz dışarıdan fotoğrafçınızı getirme imkanı sağlayanlar bulunabilir.

Bergama Otel Düğünlerinin Fiyatları Nasıl Değişir?

Otel düğünleri Bergama’daki çiftlere pek çok bütçe dostu seçenek sunabilmektedir. İlçenin her yerindeki otellerde her çiftin bütçesine uygun seçenekler bulabilme imkanı vardır. Otellerin fiyatları genellikle mekan kiralama sistemi ya da kişi başı üstünden fiyat hesaplama ile çalışmaktadır. Bergama otel düğünleri fiyatlarını genel olarak etkileyen başlıca faktörler şunlardır:

Yemekli, yemeksiz ve kokteylli düğünlerin fiyatları da farklı şekillenmektedir. Bergama otellerinde yemekli düğün yapmak isterseniz kırmızı et içermeyen menüler en uygun fiyatlı alternatiflerdir. En bütçe dostu seçeneklerden bir diğeri ise kokteyl düğünleri tercih etmek olacaktır. Ayrıca otel düğünleri Bergama’da hafta içi ve baharda fiyat olarak daha uygunlardır.

Bergama Otel Düğünlerinde Eğlence İmkanları

Işık, ses ve sahne imkanları otel düğünlerinde Bergama’da çiftlere sunulabilmektedir. Dilerseniz sevdiğiniz şarkıların çalınmasını mekandan talep edebilirsiniz. İlk dansınız sırasında sizin için önemli olan bir parçanın çalınmasını da isteyebilirsiniz. Alternatif eğlenceler arasında yer volkanı da vardır. Bu ekstra hizmet güçlü bir görsellik vaat etmektedir.

Bergama’daki oteller arasında canlı müzik hizmeti veren seçenekler de bulunuyor. Böyle bir talebiniz olacaksa organizasyon sorumlusu ve mekan işletmecisi ile önceden bunu konuşabilirsiniz. Dans grupları da Bergama otel düğünlerinde hizmet sunmaya gelebilirler. Tüm bu ekstra hizmetler için Bergama otel düğün yerleri ile direkt iletişime geçebilir, hatırlatalım ki erken rezervasyondan faydalanabilirsiniz!

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri