Berksoy Hotel*

Berksoy Hotel
Özel günleriniz, davet ve toplantılarınızda; profesyonel hizmet ekibi ve misafirlerinin memnuniyetini ön planda tutan çalışma prensibimiz ile sizleri ağırlamak için buradayız. Mevsim koşullarından etkilenmemenizi sağlayacak mekan alternatifleri, masa düzeni seçenekleri ve diğer mekan özelliklerimiz için bizimle iletişime geçin.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
Ş&M Şule & Mert Düğün Tarihi: 23/08/2015

Çok iyi ve keyifli bir deneyim yaşadık. Havuzbaşı olan organizasyonumuzda masa düzeni, görsellik, konsepte gayet uygundu. 350 civarı konuğumuz oldu. Kız tarafı Torbalı'dan geldiği için ayrıca kendilerine rahatlık sağlayabilmek adına bir oda tahsis edildi. Yetkili ve çalışanlardan ayrıca çok memnun kaldık diyebilirim. Lokasyon olarak da oldukça kolay bulunabilecek bir mekan. Sadece açık alanda olduğu için mekan açık alanlarda yüksek ses yasağı olduğu için kısık bir ses ile organizasyon tamamlandı ve canlı müzik olduğu için de istek parçaları çok çalınamadı bu durumun dışında her şey gayet olumlu başarılı ve keyifliydi.

S&B Sinem & Burak Düğün Tarihi: 13/08/2015

mekanda güzel bir deneyim yaşadık ama havuz başında fotoğraf çekilmeyi unuttuk :) açık alanda yaptık düğünümüzü. kesinlikle önerebileceğim bir mekan. görsellik açısından güzeldi. mekandan daha öncede memnun kaldığım için burayı tercih ettim. garsonalrın ve yetkililerin ilgisinde güzeldi. en önemli özelliği tanıdığım olması ve sıcak bir ortamının olmasıydı. pist alanı konuklara yakındı. ulaşımda sorun yaşanmadı çünkü araç kiralamıştık konuklar için.

B&E bahar & erdem Düğün Tarihi: 09/08/2015

Mekandan genel anlamda memnun kaldığımızı söyleyebilirim. mekanda 500 konuk ağırladık ve ikramlı bir organizasyonumuz oldu ikramların tadı sunumu görselliği güzeldi.aynı zamanda masa düzeni süslemeler görsellikde hoşumuza gitti Yetkili ve çalışanlardan da memnun kaldık. gelin odası sadece bekleme odası olarak kullanılan alandı bu durum iyileştirilebilir şeklinde düşünüyorum. Lokasyon olarak ise kolay bulunabilen bir mekan. yeni evlenecek çiftlere tavsiye ederim bu mekanı

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Berksoy Hotel ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Berksoy Hotel hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap