Salt and Pepper

E-posta Gönder

  • Kaş, Antalya.

Kapasite Bilgileri

Salt and Pepper
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Salt and Pepper Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Salt and Pepper Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe
Manzara
Deniz manzaralı Panaromik manzara Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Salt and Pepper Sıkça Sorulan Sorular

Salt and Pepper düğün fiyatları ne kadar?

Salt and Pepper düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Salt and Pepper düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Salt and Pepper kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Salt and Pepper 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Salt and Pepper düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Salt and Pepper düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Salt and Pepper düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salt and Pepper düğün dışında nişan, açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, doğum günü ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Salt and Pepper Hakkında

Eski kentin tam merkezinde, Kalkan körfezinin ve çevredeki dağların eşsiz manzarasına sahip limanın hemen ardında yer alıyoruz. Salt and Pepper’da, sizi seçkin bir akşam yemeğinde ve şık bir kutlamada sevgiyle ağırlıyoruz. Sıcak bir karşılamayla gece boyunca en iyi şekilde ağırlanacağınız bu adreste sizi bekliyoruz!

Salt and Pepper Restaurant Kalkan’da gün boyu konuklarımızı birbirinden özel ve farklı lezzetlerle ağırlıyoruz. Burada günün her saati güzel! Mesela; gün batımında başlayan kutlamalarınız yıldızlı gecenin güzelliğiyle dikkat çekiyor… Sıcak ve güler yüzlü hizmet anlayışımız sayesinde, özel olduğunuzu hissedeceğiniz bir gece geçiriyorsunuz. Size özel olarak hazırladığımız masalarda dostlarınız ve ailenizle birlikte keyifli bir gece yaşamanızı sağlıyoruz.

Davetli sayınıza göre farklı masa düzenleri tercih ettiğimizi de şimdiden belirtmeliyiz. 110 kişilik oturma kapasitesi bulunan restoranımızda, açık havada olmanın bir avantajı olarak masaları rahat hareket edeceğiniz şekilde yerleştiriyoruz. Aile yemekleriniz için 8 kişilik yuvarlak masaları tercih ediyoruz, kalabalık bir nikâh sonrası yemeği için ise dikdörtgen masalarla uzun sofralar oluşturuyoruz. Rahat ve konforlu olduğunuz gecede mutlu başlangıcınız şık bir atmosferde kutlamaya dönüşüyor! Renk renk aksesuarlar ve doğanın zarafetiyle güzelleşen restoranımızda, müzik eşliğinde hoş sohbetleriniz daha romantik bir hale geliyor. Mum ışığında yenilen yemek boyunca kadehler sizin için kalkıyor.

Böyle özel bir geceye usta şeflerimizin özel tarifleri lezzet katıyor! Kendi yetiştirdiğimiz taze ve organik malzemeler, aile çiftliğimizden sofralarınıza ulaşıyor. Geleneksel lezzetlerle hazırlanan menülerle sınırlandırılmak istemiyorsanız da doğru adrestesiniz. Çünkü ustalarımızın özenle seçtiği dünya mutfağından çeşit çeşit lezzet var. Şık meze sunumları, aperatifler, ara sıcak, ana yemek ve tatlı servisiyle güzel bir gece geçireceksiniz.

Restoranımızın her köşesinden kesintisiz seyredebileceğiniz manzaranın ve Salt and Pepper menülerinin tadını çıkaracağınız bir nikâh sonrası yemek etkinliği için hazır olun! Acele edin, iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.