Nikah Sonrası Yemeği Antalya

Keyf-i Bergüzar

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Keyf-i Bergüzar Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Keyf-i Bergüzar Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Keyf-i Bergüzar Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Kolonsuz salon
Manzara
Şehir manzaralı

Keyf-i Bergüzar Sıkça Sorulan Sorular

Keyf-i Bergüzar düğün fiyatları ne kadar?

Keyf-i Bergüzar düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Keyf-i Bergüzar düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Keyf-i Bergüzar kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Keyf-i Bergüzar 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Keyf-i Bergüzar düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Keyf-i Bergüzar düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Keyf-i Bergüzar düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Keyf-i Bergüzar düğün dışında kına, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, nişan, sünnet düğünü, parti ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Keyf-i Bergüzar Hakkında

Eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir mekânda özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Keyf-i Bergüzar olarak uzun yıllar boyunca Antalya’nın en güzel İlçelerinden biri olan Finike’de faaliyet gösteriyoruz. Güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışını benimsediğimizden dolayı kısa zaman içinde tercih edilen mekânlardan biri olma özelliğini kazandık. Finike’de nikâh sonrası aile yemeği, nişan kutlamaları gibi özel organizasyonlarınızı kutlayacağınız bir mekân arıyorsanız size özel hizmetler sunuyoruz. Bunun dışında; doğum günleri, evlilik teklifleri, yıl dönümleri, kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz.

Mekânımız açık ve kapalı olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Kapalı alanı camla çevrili olduğundan dolayı kendinizi açık alanda zaman geriyormuş gibi hissedeceksiniz. Kapalı alanımızda gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı her mevsim rahatça vakit geçirebilmenizi sağlıyoruz.

Özel gününüz için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren davetli sayınızı öğreniyoruz. Mevsime uygun olarak içi ve dış mekânımızı belirliyor, masa ve sandalyelerimizin yerleşim planını siz gelmeden hazırlıyoruz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız anlaşacağınız organizasyon firmalarından aksesuar ve dekor temin ederek mekânımızı süsleme imkânı da tanıyoruz.

Eğlencenizi kulağa hoş gelen ve eğlenceli müzikler eşliğinde kutlayabileceksiniz. Keyf-i Bergüzar olarak ses ve sahne kurulumunu kaliteli ekipmanlar kullanarak yapıyor ve gün boyu kesintisiz bir şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz. Profesyonel ses sanatçımız ve orkestramızın çaldığı hareketli ve romantik şarkılar eşliğinde aile ve arkadaşlarınızla unutulmaz bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Keyf-i Bergüzar Finike olarak özel günlerde size özel menüler oluşturuyoruz. Ana yemek ve ara sıcaktan oluşan menülerimizde kaliteli ürünler kullanıyor, sizi lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde eğlenceli ve kaliteli bir gün geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Sahilkent Mah. 163.Sok No:16 Finike Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Keyf-i Bergüzar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.