• Kapasite
    50 - 75 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Voyn Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Voyn Meyhane Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Voyn Meyhane Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Körfez manzaralı Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Voyn Meyhane Sıkça Sorulan Sorular

Voyn Meyhane düğün fiyatları ne kadar?

Voyn Meyhane düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Voyn Meyhane düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Voyn Meyhane kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Voyn Meyhane 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Voyn Meyhane düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Voyn Meyhane düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Voyn Meyhane düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Voyn Meyhane düğün dışında davet ve resepsiyon, doğum günü, açılışlar, bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Voyn Meyhane Hakkında

Kaş’ın eşsiz manzarasını şehrin içinden ancak biraz da yüksekten izlemelisiniz... Denizin mavisi, şehrin zarafeti ve sevdiklerinizle güzel bir gece için ise Voyn Meyhane'de olmalısınız. Neden mi?

Çünkü size kaliteli eğlence ve huzurlu bir gece vaat ediyoruz. Bu yüzden nikâh sonrası yemek etkinlikleri için ekibimizle tanışmanızı istiyoruz. “Balık bizim işimiz”, diyen ekibimizle konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için hazırlıklara başlıyoruz. Güzel bir gecede doyasıya eğleneceğiniz bir konsept için isteklerinizi öğrenmeyi de ihmal etmiyoruz. Davet öncesi her detay üzerine görüşerek erkenden hazırlıklara başlıyoruz.

O gün geldiğinde, mavi bir eşikten geçerek yemyeşil bahçemize ulaşıyorsunuz. Tüm güzelliklerin içerisinde mis gibi çiçek kokuları eşliğinde yeşilin huzurunu içinize çekiyorsunuz. En güzel başlangıcınız için dekore ettiğimiz masalarda yaklaşık 100 kişiye kadar konuğunuzla birlikte olabiliyorsunuz. Eğlence başlamadan önce hafif müzik eşliğinde alkollü ve alkolsüz içecek tercihi yapan sevdiklerinizle beraber gün batımında hoş sohbetler ediyorsunuz. Sen kahkahalarınız artarken davet menüleri de sofranızı donatmaya başlıyor. Her köşesinde huzur olan meyhanemizde yaz kış sizi ağırlamak bizim için büyük bir keyif!

Voyn Meyhane Kaş menülerini soracaksınız, seçenekleriniz arasında; soğuk ve sıcak mezeler ile tazeliğinden emin olacağınız deniz mahsulleri var. Ana yemek olarak sofraları taçlandıracak olan balık seçimi konusunda da son derece hassasız. Mevsiminde balıkları özel pişirme yöntemleri kullanarak servise hazır hale getiriyoruz. Seçtiğiniz lezzetlerden ve denizin sunduğu güzelliklerden memnun kalacağınız bir gece sizi bekliyor. Başka bir yerde kolayca bulamayacağınız çeşitlilik ve güzellikle konuklarınız özenle ağırlanıyor, müzik ve eğlenceyle devam eden ziyafetiniz için tatlı sunumu ise gecenin sonu oluyor. Ancak bu gece hiç unutulmuyor...

Siz de doğum günü, kutlama, iş toplantısı ve nikâh sonrası eğlenceleri için Voyn Meyhane iletişim formuna bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Hükümet Cad. No: 7 Kaş/ Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.