Yeşilçam Cafe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yeşilçam Cafe
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Yeşilçam Cafe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Yeşilçam Cafe Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Yeşilçam Cafe Sıkça Sorulan Sorular

Yeşilçam Cafe düğün fiyatları ne kadar?

Yeşilçam Cafe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Yeşilçam Cafe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Yeşilçam Cafe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yeşilçam Cafe 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Yeşilçam Cafe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yeşilçam Cafe düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Yeşilçam Cafe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yeşilçam Cafe düğün dışında baby shower, kurumsal etkinlikler, parti, bayi toplantısı, nişan, kına, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Yeşilçam Cafe Hakkında

Özel günlerinizi yakın arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle birlikte butik bir organizasyon yaparak kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yeşilçam Cafe Varsak olarak uzun yıllar boyunca Antalya’da faaliyet gösteriyoruz. Kafemizin iç mekân tasarımı ve teması sizleri geçmişe güzel anılarınıza götürecek. Yeşilçam’ın unutulmayan artistlerinin fotoğrafları kafemizin duvarlarını süslüyor, vintage konseptinde olan salonumuzda unutulmaz bir gün geçirebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Hayatınızın en önemli anlarından olan ilk “Evet” dediğiniz nikâhınız sonrası ailenizle birlikte yemek organizasyonu yapmak istiyor, nişan kutlamalarınızı alışılmışın dışında tarzda kutlamak istiyorsanız kafemizi size özel tahsis ediyoruz. Farklı organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partileri, doğum günleri, baby shower, evlilik teklifi gibi organizasyonlarda kişiye özel süslemeler yaparak unutulmaz bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Kafemiz açık ve kapalı olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Kapalı alanımız camla çevrili olduğundan dolayı kendinizi ferah bir ortamda bulacaksınız. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcuttur ve her mevsim rahat bir şekilde zaman geçirmenizi sağlıyoruz. Açık alanımızda açılır kapanır tavan ve cam bulunmaktadır. Mekân içi aydınlatmasında gün ışığı ampuller kullandığımızdan dolayı kendinizi aydınlık bir alanda eğlenirken bulacak, fotoğraf ve videolarda kliplerde net çıkabileceksiniz.

Organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçtiğiniz andan sonra davetli sayınızı öğreniyor ve 4 kişilik kare masalarımızı birleştirerek size özel bir alan oluşturuyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde genellikle kırmızı ve bordo renklerini tercih ediyoruz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız organizasyon firmalarından temin edeceğiniz masa sandalye süsleme ve aksesuarlarıyla kafemizi süsleme imkânı da tanıyoruz.

Yeşilçam Cafe Antalya faaliyette olduğumuz yıldan bugüne butik organizasyonlar için çiftlerin tercih ettiği bir adresiz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Dokuma Park (Namık Kemal Blv. Aslı Çakır Alptekin Cad.) Kepez

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yeşilçam Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.