Nikah Sonrası Yemeği Antalya

Cadde Balıkçısı Konyaaltı

  • Kapasite
    50 - 75 Kişi

  • Kişi Başı
    750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Cadde Balıkçısı Konyaaltı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Cadde Balıkçısı Konyaaltı Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Cadde Balıkçısı Konyaaltı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Cadde Balıkçısı Konyaaltı Sıkça Sorulan Sorular

Cadde Balıkçısı Konyaaltı düğün fiyatları ne kadar?

Cadde Balıkçısı Konyaaltı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Cadde Balıkçısı Konyaaltı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Cadde Balıkçısı Konyaaltı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Cadde Balıkçısı Konyaaltı 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Cadde Balıkçısı Konyaaltı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Cadde Balıkçısı Konyaaltı düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Cadde Balıkçısı Konyaaltı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cadde Balıkçısı Konyaaltı düğün dışında parti, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Cadde Balıkçısı Konyaaltı Hakkında

2017 yılından beri faaliyette olan Cadde Balık Konyaaltı’nda! Mavi beyaz dekorasyonuyla dikkat çeken şık ve naif bir restoran… Merkezi konumu, sıcak ve sevgi dolu ekibiyle en güzel akşam yemeklerinin adresi!

Hayalini kurduğunuz mutlu birlikteliğe adım attığınız gün kutlama yemeği düzenlemek istediğiniz için buradasınız. Nikâhınız kadar değerli ânlar yaşayacağınız bir sürece hazır olun. Tüm dostlarınız ve ailenizle birlikte yiyeceğiniz yemeğin lezzeti, tazeliği ve sunumlarının şıklığı da önemli. Bu yüzden konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayacağımızdan emin olmanızı istiyoruz. Hijyen ve sağlık koşullarına uygun restoranımızda; konforlu, eğlenceli, hatta unutulmaz bir gece sizi bekliyor.

Hazırlıklara başladığımızda ilk işimiz, davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturmak oluyor. Dikdörtgen masaları art arda ekleyerek uzun sofralar, U düzeninde bir toplantı alanı veya dağınık masa düzeniyle dostlarınız ile aile büyükleri için ayrı masalar kuruyoruz. Mavi sandalyelerimiz, beyazın zarafetiyle sofralarınızdaki şıklığı ortaya çıkarıyor. Minimalist çizgide aksesuarlar, porselen ve cam yemek takımlarıyla ziyafet masalarındaki hazırlık tamamlıyoruz. Bu arada açılır kapanır tavan özelliğiyle restoranımız her mevsim tercih edebileceğiniz bir alan oluyor. Şık bir gecede kaliteli eğlence için ses, ışık ve iklimlendirme sistemleri sayesinde; otantik ancak konforlu bir atmosfer yaratıyoruz.

Sıra geliyor, Cadde Balık Restoran mutfağındaki hazırlıklara. Tercih ettiğiniz davet menüleri mutfak ekibimiz ve usta şeflerimiz tarafından büyük bir özenle hazırlanıyor. Enfes tatlar şık sunumlarla servis ediliyor. Tadı damağınızda kalacak deniz mahsulleri ve balık menülere; sıcak, soğuk mezelerle gecenin sonunda tatlı da eşlik ediyor. Hazır olun bu gece her şey harika olacak. Eğlence için hafif müzik, ziyafet için envaiçeşit alternatifle konuklarınızı en iyi şekilde ağılıyoruz.

Siz de Cadde Balık Antalya’da nikâh sonrası yemeği organize etmek isterseniz, iletişim formu bu sayfa üzerinde yer alıyor!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Arapsuyu, Belediye Cd. 10/2, 07070 Konyaaltı/Antalya, Turkey

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.