Surf Bar Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Surf Bar Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Surf Bar Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Surf Bar Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Kolonsuz salon Şehir dışında Yüksek tavan
Manzara
Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Surf Bar Restaurant Sık Sorulan Sorular

Surf Bar Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Surf Bar Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Surf Bar Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Surf Bar Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Surf Bar Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Surf Bar Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Surf Bar Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Surf Bar Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Surf Bar Restaurant düğün dışında nişan, doğum günü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, parti, kına ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Surf Bar Restaurant Hakkında

Rustik tarzının hâkim olduğu Surf Bar Restaurant olarak uzun yıllar boyunca Antalya’da faaliyet gösteriyoruz. Alışılmışın dışında konseptimizle birçok misafirimizin ilgini çekiyor ve onları restaurantımıza davet ediyoruz. Bizimle zaman geçirdikten sonra “İyi ki gelmişiz.” diyebileceğiniz bir eğlence anlayışımız var. Kusursuz hizmet anlayışımızla birlikte gününüzü unutulmaz kılıyoruz. Özel günlerde de faaliyet gösteriyor; doğum günü, nişan kutlamaları, nikâh sonrası yemeği gibi etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz.

Restaurantımızdan bahsedecek olursak; açık ve kapalı olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Yaz aylarında bahçe keyfi yaparak lezzetli yemeklerimizden yiyebilir doğaya karşı hoş sohbetler edebilirsiniz. İç mekân tasarımımızı yaparken birçok tarzı bir arada kullandık. Karşımızda şarap evi konseptini yansıtan aksesuarlar dururken sol tarafımızda elektro gitarları görebilirsiniz. Herkesin tarzını kucaklayan farklı zevklerin bir araya gelmesiyle oluşan iç mekân dizaynımızı beğeneceğinizden eminiz.

Surf Bar Restaurant Antalya olarak menümüz oldukça zengindir. Usta eller tarafından hazırlanan yemeklerimiz hijyenik ortamda yapılmaktadır. Hijyen kurallarına önem veriyor ve bu kulları bütün mekânda kullanıyoruz. Yemeklerimizde kullandığımız ürünleri güvenilir iş ortaklarından temin ederek lezzetli yemekler yiyebilmenizi sağlıyoruz. Kiremitte köfte, soslu tavuk, kavurma başta olmak üzere yöresel ve dünyaca ünlü lezzetleri tek bir çatı altında topladık. Yemeklerinizden sonra sıcak ve soğuk alkollü ve alkolsüz içeceklerimizden deneyebilir, kokteyllerimizin tadını keşfedebilirsiniz. Usta aşçılarımız yemekleri yaparken sanatını sunumda da gösteriyorlar. Yemeğe kıyamayacağınız salatalarımız, alevler içinde köftemizi görünce şaşırmayın.

Özel günlerinizi farklı bir organizasyonla geçirmek ve canlı müzik eşliğinizde aile ve arkadaşlarınızda unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız Surf Bar Restaurant olarak biz hep yanınızdayız. Son anda karar verilmiş organizasyonlar için rezervasyon yapmanıza gerek kalmadan bize ulaşabilirsiniz. Yandaki formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Sarmaşık Sk. No:18 Side

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Surf Bar Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.