Korsan Meze Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Korsan Meze Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Korsan Meze Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Korsan Meze Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Korsan Meze Restaurant Sık Sorulan Sorular

Korsan Meze Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Korsan Meze Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Korsan Meze Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Korsan Meze Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Korsan Meze Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Korsan Meze Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Korsan Meze Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Korsan Meze Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Korsan Meze Restaurant düğün dışında kına, nişan, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Korsan Meze Restaurant Hakkında

Antalya’da nikah sonrası yemeği organizasyonlarınızı düzenlemek ve kalabalıktan uzaklaşmanız, huzuru bulmanız için faaliyet gösteren restoranımız bu yola 1979 yılında başladı. Deniz kıyısında yer alan restoranımızda sevdiklerinizle beraber keyifli bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. Korsan LTD. bünyesinde yer alan restoranımız Korsan Meze Restaurant Kalkan adresinde davetlilerinizle buluşmaya ne dersiniz?


Kalkan mevkiinde yer alan restoranımızda konuklarınızı ağırlamaktan mutluluk duyuyor, var gücümüzle güler yüzlerle mekânımızdan ayrılmanızı sağlıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ve meze çeşitlerimizle beraber nikah sonrası yemeği organizasyonlarınızı üst seviyeye çıkarıyor, değer katıyoruz.


Kendimizi geliştirerek, bizi seçen davetlilerimize bu bilgi birikimimizi hizmetlerimizle yansıtmak istiyoruz. Geleneksel Türk mezelerimiz günlük olarak hazırlanıyor, en taze ve kaliteli ürünler kullanılıyor. Ana yemeklerimiz, ara sıcaklarımız ve tatlılarımızla beraber nikah sonrası yemeği organizasyonlarınızda lezzetlerimizle beraber unutulmaz oluyoruz. Et, tavuk ve balık olmak üzere ana yemekleriniz için alternatifler sunuyor, farklı pişirme teknikleri ile masalarınıza ulaştırıyoruz.


Sıcak ve samimi ortamımızda lezzetlerimizin ulaştığı masaların dekorasyonuna da çok önem veriyor, denizin mavisinden ilham alarak dekorasyonumuzda mavi renge ağırlık veriyoruz. Soft ve şık bir görünüm için mavi rengi beyaz aksesuarlarla süslüyor, görsel açıdan da kaliteli bir mekân haline getiriyoruz.


Korsan Meze Restaurant güler yüzlü hizmet anlayışıyla beraber davetlilerinizi mutlu etmek istiyor!


Harika bir akşam geçirebilmeniz için sizlere iki farklı şubemiz ile hizmet veriyoruz. Korsan Meze ve Korsan Balık Teras ismiyle hizmet verdiğimiz restoranlarımızdan size en uygun olanı seçebilir, organizasyon öncesinde organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek menülerinizi belirleyebilirsiniz. Davetlilerinizi ağırlamak istediğiniz masaların tercihi de size bırakıyoruz.


Biz Antalya nikah sonrası yemeği organizasyonlarını layıkıyla yerine getiriyor, sevdiklerinizle beraber keyifli saatler geçirmenizi sağlıyoruz. Eğer bize ulaşmak isterseniz tek yapmanız gereken ücretsiz fiyat teklifi almak!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yaliboyu Mah. Kalkan, 07960

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Korsan Meze Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.