Müzik

Karşıyaka Düğün Müziği Firmaları

Dj Yunus Demir
3 Yorum
Karşıyaka
2 saatte cevap verir

Merhaba, ben enerjik ritimlerin, eğlenceli müziklerin, coşkulu melodilerin dans pistini canlandırması için sanatını ve tekniğini ortaya koyan DJ Yunus Demir. 2022 senesinden itibaren, partilerde...

20.000
16.000 TL
İncele
Dj Serap Çakmak ve Perküsyon Ekibi
10 Yorum
Karşıyaka
9 saatte cevap verir

Serap Hanım, 2015 yılından itibaren müzik sektöründe kendine özgü DJ performansıyla beğeni toplamaya devam ediyor. Büyük düğün organizasyonlarından başlayarak, geniş çaplı etkinliklerde sunduğu...

100.000
70.000 TL
İncele
SmyrnArt Orkestrası
5,0
(23 Yorum)
4. yıl
Karşıyaka
1 saatte cevap verir

Biz SmyrnArt Orkestrası olarak, sanatıyla en özel davetlerinizde sahne alan ve müzik öğretmenlerinin bir araya gelmesiyle oluşmuş büyük bir aileyiz. İşimize tutkuyla bağlıyız ve büyük bir...

75.000 TL'den fazla
İncele
Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone
5,0
(1 Yorum)
2. yıl
Karşıyaka

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone, 2009’dan beri İzmir düğün orkestra grupları arasında yer alıyor. Orkestramızın müzik sahnesindeki deneyimi ise 2000 yılına kadar dayanıyor. Uzun yıllar...

50.000-75.000 TL
İncele
DJ Volkan Çelik
10 Yorum
2. yıl
Karşıyaka

DJ Volkan Çelik, 10 yılı aşkın bir süredir düğün müzikleri konusunda uzmanlaşmış bir isim olarak öne çıkıyor. Düğünlerde unutulmaz anlar yaratma amacıyla hizmet veren DJ Volkan, çiftlerin en özel...

30.000
15.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Karşıyaka Zen Orkestrası

50.000-75.000 TL

Karşıyaka Qloops Band by Hamza & Bahar

40.000-50.000 TL

Karşıyaka Doruk Akkaya Menajerlik Organizasyon

50.000-75.000 TL

Karşıyaka Düğün DJ

10.000 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Karşıyaka’daki Düğün Müziği Firmaları

Sahne hizmeti konusunda uzmanlaşmış ve profesyonel ekiplerle çalışan düğün müziği firmaları sayesinde organizasyonunuz oldukça eğlenceli geçiyor! İzmir’de bu firmalara sıklıkla rastlayabileceğiniz gibi Karşıyaka’da da farklı tarzlarda müzik yapan orkestraları bulabilirsiniz. Klasik müzik, caz, rock, pop, yöresel oyun havaları, halaylar ve çok daha fazlası için geniş bir müzik arşivi sunuyorlar!

Yılların getirdiği tecrübe ile çiftlerin düğün günlerinde eğlenmeye dair olan isteklerini çok iyi anlıyor ve tüm beklentileri karşılayabiliyorlar. Orkestraların kaç kişilik olduğu ise firmadan firmaya değişiklik gösteriyor. Aynı durumun müzik tarzları ve enstrüman çeşitleri arasında da geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Karşıyaka düğün müzisyenleri arasında bölgede tanınmış sanatçılar da yer alıyor.

Karşıyaka’da orkestra kiralamak isteyen çiftlerin merkezden çok uzaklaşmasına gerek kalmıyor. İlçenin en uğrak noktalarındaki ofislerine kolaylıkla ulaşım sağlayarak orkestra şefleriyle tanışabilirsiniz. Bunun için sahil tarafındaki Yalı ve Donanmacı mahallelerine bakabileceğiniz gibi, Atakent ve Mavişehir gibi popüler semtlere de göz atabilirsiniz! Görüşmeye gittiğinizde müzisyenlerle de tanışabilir, hizmetlerine dair sorularınızı iletebilirsiniz.

Karşıyaka’da 20 kişilik orkestraları dahi bulabilirsiniz. Kadın-erkek vokalleri ve çeşitli enstrümanlarıyla birlikte farklı tarzlara hitap ediyorlar. İster romantik müzik şöleni isterseniz de farklı yörelerin oyun havalarıyla dans pistinden ayrılmayacağınız bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Düğünlerin yanı sıra; açılışlar, davetler, kurumsal etkinlikler, partiler gibi organizasyonlara da eşlik ettiklerinden hem eğlenmesini hem de eğlendirmesini çok iyi bildiklerini söyleyebiliriz!

Karşıyaka Düğün Orkestralarının Hizmetleri

Birçok düğün orkestrası Karşıyaka’da çiftlerle ön görüşme ayarlıyor. Böylece misafirlerinizin yaş ortalamasını, organizasyonunuzun ne kadar süreceğini, düğün mekanınızın sağladığı teknik desteği ve yaratacağınız konsepti öğrenerek titiz bir planlama yapıyorlar. Özellikle de davet alanınızın akustiğini inceleyip sesin eşit dağılması için de çalışmalar gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca tarzınız doğrultusunda şarkı önerebiliyorlar. Diğer hizmetler ise şöyle:

Karşıyaka Düğün Müziği Firmalarının Fiyatları Nasıl?

İzmir düğün müziği firmaları arasında yer alan Karşıyaka’daki alternatiflerin fiyat açısından ortalamada seyrettiğini söyleyebiliriz. Yer yer ortalamanın üzerine çıktığı firmaları da mevcut. Başlangıç fiyatlarını etkileyen faktörler arasında; ekipmanların kalitesi, müzisyenlerin deneyimi ve popülaritesi, müzik grubunun büyüklüğü, mevsim gibi detaylar yer alıyor. Bu etkenlerin yanı sıra; sizin seçimleriniz de net rakam üzerinde rol oynuyor.

Orkestrada yer alan enstrüman ve sanatçının sayısı ne kadar artarsa, toplam fiyat da aynı oranda artıyor. Daha uygun maliyetli bir eğlence için 3-4 kişilik müzik gruplarını tercih edebilirsiniz. Örneğin; tek kişilik DJ performansı hizmetini makul fiyatlara alabilirsiniz. 12 kişilik büyük orkestralar için ise bir tık daha yüksek bütçeye sahip olmanız gerekiyor.

Düğün orkestra fiyatları Karşıyaka’da ek hizmet alıp almamanıza göre de değişiyor. Dans ekibi veya ışıklandırma kiralamak isterseniz, firmalara ekstra ücret ödemelisiniz. Ayrıca düğünlerin popüler olduğu mayıs-eylül ayları arasında firmaların karşılaştıkları yoğun talep sebebiyle yüksek rakamlar söz konusu olabiliyor. Kış mevsiminde yapacağınız düğün organizasyonunuz için daha ekonomik fiyatlar ödeyebilirsiniz.

Karşıyaka’da Düğün Müziği Firması Seçmenin İncelikleri

Karşıyaka düğün müziği firmaları arasında farklı tarzlara ve davet türlerine hitap eden alternatifleri bulunduğunuz sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz. Karşıyaka’daki küçüklü büyüklü müzik grupları ile düğününüzün eğlencesini iki kat arttırabilirsiniz. Firmaların hangi hizmetleri sunduklarını öğrenmek ve daha önceki performanslarını izlemek için profillerine tıklayabilirsiniz. Davetinizin detayları doğrultusunda size özel fiyat teklifleri almak isterseniz, formları doldurmayı unutmayın!

Tüm Şehirler Orkestra ve DJ'ler