Karşıyaka Düğün Müziği Firmaları

Karşıyaka'daki tüm düğün müziği firmaları Düğün.com'da!

%20 indirim
Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone
21
11

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone, 2009’dan beri İzmir düğün orkestra grupları arasında yer alıyor. Orkestramızın müzik sahnesindeki deneyimi ise 2000 yılına kadar dayanıyor. Uzun yıllar...

Min. Fiyat
15.000-20.000 TL
Özellikler
Ekipman
Doruk Akkaya Menajerlik Organizasyon
10
5

10 senelik tecrübesiyle Doruk Akkaya Menajerlik Organizasyon, özel günlerinizi daha güzelleştirdiği müzik hizmetiyle yanınızda oluyor. İzmir düğün müzik grupları arasında sunduğu hizmetin...

Min. Fiyat
20.000-25.000 TL
Özellikler
Açık Havada Performans
SmyrnArt Orkestrası
23
70
SmyrnArt Orkestrası

22 yorum

Karşıyaka

 • 3. yıl
 • Biz SmyrnArt Orkestrası olarak, sanatıyla en özel davetlerinizde sahne alan ve müzik öğretmenlerinin bir araya gelmesiyle oluşmuş büyük bir aileyiz. İşimize tutkuyla bağlıyız ve büyük bir...

  Min. Fiyat
  25.000 TL'den fazla
  Özellikler
  Açık Havada Performans

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Karşıyaka’daki Düğün Müziği Firmaları

  Sahne hizmeti konusunda uzmanlaşmış ve profesyonel ekiplerle çalışan düğün müziği firmaları sayesinde organizasyonunuz oldukça eğlenceli geçiyor! İzmir’de bu firmalara sıklıkla rastlayabileceğiniz gibi Karşıyaka’da da farklı tarzlarda müzik yapan orkestraları bulabilirsiniz. Klasik müzik, caz, rock, pop, yöresel oyun havaları, halaylar ve çok daha fazlası için geniş bir müzik arşivi sunuyorlar!

  Yılların getirdiği tecrübe ile çiftlerin düğün günlerinde eğlenmeye dair olan isteklerini çok iyi anlıyor ve tüm beklentileri karşılayabiliyorlar. Orkestraların kaç kişilik olduğu ise firmadan firmaya değişiklik gösteriyor. Aynı durumun müzik tarzları ve enstrüman çeşitleri arasında da geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Karşıyaka düğün müzisyenleri arasında bölgede tanınmış sanatçılar da yer alıyor.

  Karşıyaka’da orkestra kiralamak isteyen çiftlerin merkezden çok uzaklaşmasına gerek kalmıyor. İlçenin en uğrak noktalarındaki ofislerine kolaylıkla ulaşım sağlayarak orkestra şefleriyle tanışabilirsiniz. Bunun için sahil tarafındaki Yalı ve Donanmacı mahallelerine bakabileceğiniz gibi, Atakent ve Mavişehir gibi popüler semtlere de göz atabilirsiniz! Görüşmeye gittiğinizde müzisyenlerle de tanışabilir, hizmetlerine dair sorularınızı iletebilirsiniz.

  Karşıyaka’da 20 kişilik orkestraları dahi bulabilirsiniz. Kadın-erkek vokalleri ve çeşitli enstrümanlarıyla birlikte farklı tarzlara hitap ediyorlar. İster romantik müzik şöleni isterseniz de farklı yörelerin oyun havalarıyla dans pistinden ayrılmayacağınız bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Düğünlerin yanı sıra; açılışlar, davetler, kurumsal etkinlikler, partiler gibi organizasyonlara da eşlik ettiklerinden hem eğlenmesini hem de eğlendirmesini çok iyi bildiklerini söyleyebiliriz!

  Karşıyaka Düğün Orkestralarının Hizmetleri

  Birçok düğün orkestrası Karşıyaka’da çiftlerle ön görüşme ayarlıyor. Böylece misafirlerinizin yaş ortalamasını, organizasyonunuzun ne kadar süreceğini, düğün mekanınızın sağladığı teknik desteği ve yaratacağınız konsepti öğrenerek titiz bir planlama yapıyorlar. Özellikle de davet alanınızın akustiğini inceleyip sesin eşit dağılması için de çalışmalar gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca tarzınız doğrultusunda şarkı önerebiliyorlar. Diğer hizmetler ise şöyle:

  Karşıyaka Düğün Müziği Firmalarının Fiyatları Nasıl?

  İzmir düğün müziği firmaları arasında yer alan Karşıyaka’daki alternatiflerin fiyat açısından ortalamada seyrettiğini söyleyebiliriz. Yer yer ortalamanın üzerine çıktığı firmaları da mevcut. Başlangıç fiyatlarını etkileyen faktörler arasında; ekipmanların kalitesi, müzisyenlerin deneyimi ve popülaritesi, müzik grubunun büyüklüğü, mevsim gibi detaylar yer alıyor. Bu etkenlerin yanı sıra; sizin seçimleriniz de net rakam üzerinde rol oynuyor.

  Orkestrada yer alan enstrüman ve sanatçının sayısı ne kadar artarsa, toplam fiyat da aynı oranda artıyor. Daha uygun maliyetli bir eğlence için 3-4 kişilik müzik gruplarını tercih edebilirsiniz. Örneğin; tek kişilik DJ performansı hizmetini makul fiyatlara alabilirsiniz. 12 kişilik büyük orkestralar için ise bir tık daha yüksek bütçeye sahip olmanız gerekiyor.

  Düğün orkestra fiyatları Karşıyaka’da ek hizmet alıp almamanıza göre de değişiyor. Dans ekibi veya ışıklandırma kiralamak isterseniz, firmalara ekstra ücret ödemelisiniz. Ayrıca düğünlerin popüler olduğu mayıs-eylül ayları arasında firmaların karşılaştıkları yoğun talep sebebiyle yüksek rakamlar söz konusu olabiliyor. Kış mevsiminde yapacağınız düğün organizasyonunuz için daha ekonomik fiyatlar ödeyebilirsiniz.

  Karşıyaka’da Düğün Müziği Firması Seçmenin İncelikleri

  Karşıyaka düğün müziği firmaları arasında farklı tarzlara ve davet türlerine hitap eden alternatifleri bulunduğunuz sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz. Karşıyaka’daki küçüklü büyüklü müzik grupları ile düğününüzün eğlencesini iki kat arttırabilirsiniz. Firmaların hangi hizmetleri sunduklarını öğrenmek ve daha önceki performanslarını izlemek için profillerine tıklayabilirsiniz. Davetinizin detayları doğrultusunda size özel fiyat teklifleri almak isterseniz, formları doldurmayı unutmayın!

  Tüm Şehirler Orkestra ve DJ'ler