Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone

Mesaj Gönder

0232 335 57 71

E-posta Gönder

 • Karşıyaka, İzmir. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 1 yıllık Düğün.com üyesi

%20 i̇ndirim

Son gün 01/02/2023

Orkestra Anlaşmalarında %20 İndirim Kampanyası Sizleri Bekliyor !

Hafta içi organizasyonlar için geçerlidir.

Detaylar için...
devamı 

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  15.000-20.000 TL

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Caz/Blues, Hip Hop

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone Hakkında

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone, 2009’dan beri İzmir düğün orkestra grupları arasında yer alıyor. Orkestramızın müzik sahnesindeki deneyimi ise 2000 yılına kadar dayanıyor. Uzun yıllar İstanbul’da hizmet verdikten sonra İzmir’e geldik. Tanınmış sanatçılarla birlikte sahne alan grubumuz, bir gecede pek çok farklı dilden ve müzik türünden şarkıyı aralıksız çalabilecek enerjiye sahip. Kurucu ortaklarımızdan Tufan Bey aynı zamanda İzmir Caz Derneği’nin başkanlığını üstleniyor.

Deneyim

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone, her biri kendi branşında müzik eğitimi almış ve müzisyenliğin yanında akademisyenlik de yapmakta olan üyelerden oluşuyor. Kadromuzda ortalama 25 ila 30 deneyimli müzisyen bulunuyor. İzmir Sanayici İş Adamları Derneği kurumsal etkinlikleri ve Pilotlar Gecesi gibi özel günlerde sahneye çıkan ekibimiz, performansıyla ödüllere layık görüldü. İzmir’de NATO yıl dönümü kutlamaları için tercih edilen tek firmayız.

Hizmetler

İzmir düğün müzik grupları arasında uzmanı olduğumuz müzik aletlerinin çeşitliliğiyle öne çıkıyoruz. Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone sahnedeyken keman, viyolonsel, gitar, akordeon, perküsyon ve yan flüt gibi pek çok çalgıyı duyabilirsiniz. Orkestra ve bando şeklinde müzik icra edebiliyor, dilerseniz düğün DJ ya da club DJ şeklinde DJ hizmeti de sağlıyoruz.

Müzik Türleri

Orkestramız her türlü müzik türüne hakim. Düğününüzde enternasyonal, Napoliten ya da aryantik türü şarkılar çalabiliriz. Dilerseniz pop klasiklerinden seçkiler sunabilir ya da nostaljik şarkılara birlikte yelken açabiliriz. İngilizce, Fransızca, İtalyanca ya da İspanyolca müziğim büyüsünü davetinize taşıyabiliriz. Rock ve caz da ekibimizin çok sevdiği ve düğünlere taşıdığı müzik türleri arasında yer alıyor. Oyun havalarına geçtiğimizdeyse tüm misafirleriniz dans pistine akın ediyor.

Ek Hizmetler

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone ile çalışmaya karar veren çiftleri oldukça kapsamlı bir ek hizmet yelpazesiyle karşılıyoruz. Dilerseniz davetinizin konseptini göz önünde bulundurarak size özel bir repertuvar hazırlamamız mümkün. Düğünlerinizde sahne alabildiğimiz gibi gelin alma merasiminize de neşeli müziklerle eşlik edebiliriz. Orkestramızı bayi toplantısı ve kongre gibi etkinliklerde de dinleyebilirsiniz.

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone ile davetlerinize yılların eğitim ve deneyimini taşıyoruz. Bizimle birlikte çalışmaya karar veren çiftlere erken anlaşmalarda kolaylıklar sağlıyor, ayrıca ödemeyi düğün sonrasında alabiliyoruz. Aşağıdaki irtibat bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formumuzu doldurarak bize ulaşabilir, Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Hayal ettiğiniz müzik yolculuğunuzda birlikte olmak dileğiyle.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Telefon: 0232 335 57 71
 • Adres:

  1731 Sok. No:22/1 Karşıyaka

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.