Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Karşıyaka, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Düğün Bandosu, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 3.000-5.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi, Caz/Blues, Hip Hop

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 4 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 4 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Önerilen Firmalar

DJ Şevki Göktuna
27 19 1

Çeşme

DJ Şevki Göktuna

2.000-3.000 TL

Hakkında

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone ailesi olarak en mutu günlerinizde aradığınız kaliteli müzikal desteği sunmaya her zaman hazırız!

İzmir ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde hizmet veriyoruz. Nerede olursanız olun bizimle çalışabilir, eğlencelerinizi renklendirebilirsiniz. “Sanatçıların dünyasında herkes melodisini kendi tarzında yapar, her biri görebildiği güzelliği yaratır.” felsefesiyle hareket eden bir orkestrayız. Dinamik, profesyonel ve her şeye rağmen içindeki amatör ruhu bir an olsun kaybetmeyen bir ekibe sahibiz. Tüm heyecanımızı en iyi şekilde çalışmalarımıza yansıtıyor ve en az sizin kadar davetinizi düşünüyoruz.

Müzikal anlamda oldukça tecrübeli bir ekibiz. Başarılı müzisyenlerle bir arada çalışıyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Düğününüzden önce sizinle bir araya gelerek mutlaka bir ön görüşme yapıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Daha önce yaptığımız çalışmalar konusunda sizi aydınlatıyor, sahne performanslarımıza ait görüntüler gösteriyoruz.

Bugüne kadar düğünler başta olmak üzere nişan, kına gecesi, mezuniyet balosu, kurumsal ve bireysel pek çok davette sahne aldık. Her zaman olumlu geri dönüşler alarak işimize motive olduk. İnanıyoruz ki sizi de memnun edeceğiz. A’dan Z’ye tüm detaylarla yakından ilgileniyor, eğlencenizin müzik kısmına profesyonel bir dokunuşta bulunuyoruz.

Müzik çevreleri tarafından tanınan bir isme sahibiz. Bunda hem yılların hem de bizim başarımızın payı büyük. Bize aklınızdaki tüm soruları çekinmeden sorabilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Fiyatlandırma konusunda da elimizden geldiğinde size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Detayları yapacağımız görüşme esnasında çok daha ayrıntılı bir şekilde konuşabiliriz.

İzmir canlı müzik grupları arasında yer alan orkestramız ile iletişime geçmek için sayfada bulunan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Tufan Aksoy

 • Adres: 1731 Sok. No:22/1 Karşıyaka

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!