Müzik İzmir

Zen Orkestrası

  • Min. Fiyat
    50.000-75.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Zen Orkestrası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
50.000-75.000 TL

Zen Orkestrası Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Orkestra Solo Enstrüman
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı

Zen Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

Zen Orkestrası düğün müziği fiyatları ne kadar?

Zen Orkestrası düğün müziği minimum fiyatı 50.000-75.000 TL aralığından başlamaktadır.

Zen Orkestrası fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Zen Orkestrası fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Zen Orkestrası performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Zen Orkestrası performans öncesi hazırlığı 4 saat sürmektedir.

Zen Orkestrası ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Zen Orkestrası ile 3 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Zen Orkestrası hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Zen Orkestrası kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılışlar, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, parti, nişan, sünnet düğünü organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Zen Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Zen Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.

Zen Orkestrası hangi ek hizmetleri sunuyor?

Zen Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "ekipman, şehir dışında hizmet, açık havada performans, düğün öncesi planlama toplantısı".

Zen Orkestrası Hakkında

Konservatuar eğitimli ve oldukça tecrübe sahibi kurucular tarafından yönetilen Zen Orkestrası ile tanışmak ister misiniz? İzmir’de faaliyet gösteren kapsamlı bir orkestra olarak çok sayıda yetenekli müzisyen ve sanatçının bir araya geldiği kalabalık bir aileyiz. Bir aile kurma yolunda attığınız adımda yanınızda olmak ve düğününüzü eğlenceli bir şölene çevirmek için varız. Daha önce de hatırı sayılır derecede çok özel gün organizasyonuna katıldık ve gerek vokal gerekse enstrümantal olarak sahne aldık.

Farklı müzik türlerinde uzman sanatçılardan oluşan ekibimiz sayesinde hemen her ortama ve etkinliğe uyacak tarzlar sergileyebiliyoruz. Böylelikle başta çiftler olmak üzere tüm müşterilerimize rahatlıkla hitap edebiliyoruz. Düğünler özelinde konuşmak gerekirse; klasik düğün eğlencesi sağlayan oyun havaları, halaylar ve yöresel müzikleri veya Türkçe ve yabancı pop müzikleri icra edebiliyoruz. Daha sofistike davetler için yaylı trio ve quarter karşılama ekiplerimizle keman, viyola ve viyolonselle yapılan bir icra edebiliyoruz. Çiftlerimizin beğenisi ve bütçesine göre müzisyen sayısını belirleyebilecekleri küçük, orta, büyük ve geniş olarak adlandırdığımız orkestra çeşitlerini sunuyoruz.

Çok yönlü ve kapsamlı işler yapan bir orkestra olarak düğünler haricinde de elbette ki sahne aldığımız pek çok toplu organizasyon mevcut. Nişan merasimler, kurumsal etkinlikler,banketler, galalar, lansmanlar, balolar, partiler, mezuniyet törenleri, şirket etkinlikleri, açılışlar ve özel gün davetleri ise bunlardan sadece birkaçı.

Şimdi bizi daha iyi tanıdığınıza ve hizmet detaylarımıza dair bilgiler edindiğinize göre kararınızı vermekte çok daha rahat hareket edebilirsiniz diye düşünüyoruz. Eğer hayatınızın en değerli gününde tüm sevdiklerinizin de eşliğiyle doyasıya eğlenmek ve bu günü hak ettiği şekilde kutlamak istiyorsanız sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız. Zen Sanat ve Organizasyon olarak bize ulaşmak ve İzmir düğün orkestra fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz yukarıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Karşıyaka / İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Zen Orkestrası Yol Haritası

Zen Orkestrası Yorumları (11)

Ergin

Düğün Tarihi: 06.07.2019

Merhaba, Zen Orkestrasını kesinlikle tüm çiftlere öneriyorum. Mutlaka bu profesyonel ve bir o kadar samimi orkestrayı değerlendirsinler. Teşekkürler Zen Orkestrası ve Erdem Bey.

Cansu & Ergin

Düğün Tarihi: 20.02.2019

Merhaba, Zen Orkestrasını kesinlikle tüm çiftlere öneriyorum. Mutlaka bu profesyonel ve bir o kadar samimi orkestrayı değerlendirsinler. Teşekkürler Zen Orkestrası ve Erdem Bey.

Zerrin & Fırat

Düğün Tarihi: 29.09.2018

Düğün gününde havanın kötü olacağı söylenmişti biz çok tedirgindik ancak Zen Sanat tüm önlemleri almıştı ve son ana kadar sabırla beklediler ve bizim için çok önemli olan bu geceyi bizim için sağ salim teslim ettiler, ne kadar teşekkür etsek azdır,sağolun,varolun.

Yeşim & Umut

Düğün Tarihi: 28.09.2018

Sayenizde çok güzel bir düğün oldu, Emeklerinize sağlık tekrardan çok teşekkür ederiz. :)
Yeşim & Umut

Şule & Mert

Düğün Tarihi: 25.08.2018

Zen Orkestrası'nı seçerek ne kadar doğru bir karar verdiğimizi düğün günü anladık. Tekrar teşekkürler.. :)

Yeliz & Adnan

Düğün Tarihi: 07.07.2018

Erdem Bey herşey mükemmeldi o gecenin videolarını ara ara açıp izliyoruz davetliler çok eğlendiler iyi ki varsınız. ;)

Arzu & Halil

Düğün Tarihi: 05.05.2018

Zen Orkestrası'na ne kadar teşekkür etsek azdır,düğün öncesinden sonuna kadar iyi planlanmış bir organizasyon oldu. Sahne performansları çok iyi yorulmak bilmediler :)

Serpil & Hakan

Düğün Tarihi: 23.09.2017

Düğünümüzde yabancı uyruklu misafirlerimiz de vardı çaldıkları yabancı parçalar ile onlara da hitap ettiler çok geniş bir repertuvara sahip bir orkestra,iyi ki bizim düğünümüzde siz vardınız,herşey için tekrar teşekkür ederiz Erdem Bey

Cansu & Serkan

Düğün Tarihi: 12.08.2017

Herşey çok güzeldi,Zen Orkestrası tek kelimeyle muhteşemdi. Konser tadında bir gece oldu tekrar tekrar teşekkürler.. :)))

Pelin & Yasin

Düğün Tarihi: 08.04.2017

Başta Erdem Bey olmak üzere tüm orkestraya teşekkür ederiz. İlgili ve güleryüzlü anlayışla bizlerin bu özel gününe destek oldular. iyi çalışmalar..

Meral & Erhan

Düğün Tarihi: 16.07.2016

Bizim için unutulmaz bir gece oldu, Erdem Bey ile arkadaşlığımız 3 sene geçmesine rağmen hala devam ediyor. Izmir'de devam ettiği hizmetleri için başarılar dileriz.Güven,Kalite ve Tecrübe birarada, gözünüz kapalı düğününüzü teslim edebileceğiniz bir firmadır. İyi çalışmalar..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.