Zen Orkestrası

E-posta Gönder

Zen Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  20.000-25.000 TL

Zen Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Orkestra, Solo Enstrüman

Zen Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı

Zen Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Zen Orkestrası Hakkında

Konservatuar eğitimli ve oldukça tecrübe sahibi kurucular tarafından yönetilen Zen Orkestrası ile tanışmak ister misiniz? İzmir’de faaliyet gösteren kapsamlı bir orkestra olarak çok sayıda yetenekli müzisyen ve sanatçının bir araya geldiği kalabalık bir aileyiz. Bir aile kurma yolunda attığınız adımda yanınızda olmak ve düğününüzü eğlenceli bir şölene çevirmek için varız. Daha önce de hatırı sayılır derecede çok özel gün organizasyonuna katıldık ve gerek vokal gerekse enstrümantal olarak sahne aldık.

Farklı müzik türlerinde uzman sanatçılardan oluşan ekibimiz sayesinde hemen her ortama ve etkinliğe uyacak tarzlar sergileyebiliyoruz. Böylelikle başta çiftler olmak üzere tüm müşterilerimize rahatlıkla hitap edebiliyoruz. Düğünler özelinde konuşmak gerekirse; klasik düğün eğlencesi sağlayan oyun havaları, halaylar ve yöresel müzikleri veya Türkçe ve yabancı pop müzikleri icra edebiliyoruz. Daha sofistike davetler için yaylı trio ve quarter karşılama ekiplerimizle keman, viyola ve viyolonselle yapılan bir icra edebiliyoruz. Çiftlerimizin beğenisi ve bütçesine göre müzisyen sayısını belirleyebilecekleri küçük, orta, büyük ve geniş olarak adlandırdığımız orkestra çeşitlerini sunuyoruz.

Çok yönlü ve kapsamlı işler yapan bir orkestra olarak düğünler haricinde de elbette ki sahne aldığımız pek çok toplu organizasyon mevcut. Nişan merasimler, kurumsal etkinlikler,banketler, galalar, lansmanlar, balolar, partiler, mezuniyet törenleri, şirket etkinlikleri, açılışlar ve özel gün davetleri ise bunlardan sadece birkaçı.

Şimdi bizi daha iyi tanıdığınıza ve hizmet detaylarımıza dair bilgiler edindiğinize göre kararınızı vermekte çok daha rahat hareket edebilirsiniz diye düşünüyoruz. Eğer hayatınızın en değerli gününde tüm sevdiklerinizin de eşliğiyle doyasıya eğlenmek ve bu günü hak ettiği şekilde kutlamak istiyorsanız sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız. Zen Sanat ve Organizasyon olarak bize ulaşmak ve İzmir düğün orkestra fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz yukarıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Karşıyaka / İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Zen Orkestrası Yol Haritası

Zen Orkestrası Yorumları (11)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Ergin

Düğün Tarihi: 06.07.2019


Merhaba, Zen Orkestrasını kesinlikle tüm çiftlere öneriyorum. Mutlaka bu profesyonel ve bir o kadar samimi orkestrayı değerlendirsinler. Teşekkürler Zen Orkestrası ve Erdem Bey.

Cansu & Ergin

Düğün Tarihi: 20.02.2019


Merhaba, Zen Orkestrasını kesinlikle tüm çiftlere öneriyorum. Mutlaka bu profesyonel ve bir o kadar samimi orkestrayı değerlendirsinler. Teşekkürler Zen Orkestrası ve Erdem Bey.

Zerrin & Fırat

Düğün Tarihi: 29.09.2018


Düğün gününde havanın kötü olacağı söylenmişti biz çok tedirgindik ancak Zen Sanat tüm önlemleri almıştı ve son ana kadar sabırla beklediler ve bizim için çok önemli olan bu geceyi bizim için sağ salim teslim ettiler, ne kadar teşekkür etsek azdır,sağolun,varolun.

Yeşim & Umut

Düğün Tarihi: 28.09.2018


Sayenizde çok güzel bir düğün oldu, Emeklerinize sağlık tekrardan çok teşekkür ederiz. :)
Yeşim & Umut

Şule & Mert

Düğün Tarihi: 25.08.2018


Zen Orkestrası'nı seçerek ne kadar doğru bir karar verdiğimizi düğün günü anladık. Tekrar teşekkürler.. :)

Yeliz & Adnan

Düğün Tarihi: 07.07.2018


Erdem Bey herşey mükemmeldi o gecenin videolarını ara ara açıp izliyoruz davetliler çok eğlendiler iyi ki varsınız. ;)

Arzu & Halil

Düğün Tarihi: 05.05.2018


Zen Orkestrası'na ne kadar teşekkür etsek azdır,düğün öncesinden sonuna kadar iyi planlanmış bir organizasyon oldu. Sahne performansları çok iyi yorulmak bilmediler :)

Serpil & Hakan

Düğün Tarihi: 23.09.2017


Düğünümüzde yabancı uyruklu misafirlerimiz de vardı çaldıkları yabancı parçalar ile onlara da hitap ettiler çok geniş bir repertuvara sahip bir orkestra,iyi ki bizim düğünümüzde siz vardınız,herşey için tekrar teşekkür ederiz Erdem Bey

Cansu & Serkan

Düğün Tarihi: 12.08.2017


Herşey çok güzeldi,Zen Orkestrası tek kelimeyle muhteşemdi. Konser tadında bir gece oldu tekrar tekrar teşekkürler.. :)))

Pelin & Yasin

Düğün Tarihi: 08.04.2017


Başta Erdem Bey olmak üzere tüm orkestraya teşekkür ederiz. İlgili ve güleryüzlü anlayışla bizlerin bu özel gününe destek oldular. iyi çalışmalar..

Meral & Erhan

Düğün Tarihi: 16.07.2016


Bizim için unutulmaz bir gece oldu, Erdem Bey ile arkadaşlığımız 3 sene geçmesine rağmen hala devam ediyor. Izmir'de devam ettiği hizmetleri için başarılar dileriz.Güven,Kalite ve Tecrübe birarada, gözünüz kapalı düğününüzü teslim edebileceğiniz bir firmadır. İyi çalışmalar..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.