Qloops Band by Hamza & Bahar

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Dışarıya Ekipman Kiralama

Özellikler

Karşıyaka, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Orkestra, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri, Barkovizyon ve Led Ekran
 • Minimum Fiyat 5.000-7.500 TL
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Dışarıya Ekipman Kiralama
 • Açık Havada Performans
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Düğün Öncesi Planlama Toplantısı

Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Etkinlik başı
 • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 5 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Tolga Seçkin Orkestrası
8 5 1

Konak

Tolga Seçkin Orkestrası

7.500-10.000 TL
Ekipman
İzmir Showband
50 12 8

Konak

İzmir Showband

5.000-7.500 TL
Ekipman
Touch Up Band
10 25 3

Karşıyaka

Touch Up Band

5.000-7.500 TL
Açık Havada Performans

Hakkında

Bir grup düşünün ki birbiri ile inanılmaz uyumlu ve enerjileri tutan 6 insanı bir araya getirmiş olsun. Qloops Band ailesi olarak kendimizi size tatmin etmekten mutluluk duyarız. En özel ve güzel günlerde eğlenmek ve eğlendirmek olan işimizi çok severek yapıyoruz. 2012 yılında kurduğumuz grubumuz ilk günkü heyecanı ile faaliyet göstermeye ve yılmadan çalışmaya devam ediyor. O günden bu yana değişen tek şey ise bizim her gün artan tecrübelerimiz ve sevinçlerine ortak olduğumuz insan sayısı. Şimdiye dek davet edildiğimiz ve davete icabet ettiğimiz o kadar çok organizasyon var ki hesabını biz bile yapamıyoruz. Eğer daha fazla bilgi edinmek isterseniz bu grup ne tarz hizmetler veriyor, yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Daha önce de belirttiğimiz gibi Qloops 6 kişilik ama dev bir kadro. Bunların arasında gitar, klavye, üflemeli çalgı ve solistlerimiz yer alıyor. Grubumuzdaki herkes aynı derece iyi ancak bizim görünen yüzümüz ve sözcülerimiz oldukları için solistlerimiz Bahar ve Hamza biraz daha fazla tanınıyor. Solist desteği istenen ve güzel sesleri ile en sevilen şarkıları seslendiren bu ikili, çokça hayranı olan iki muhteşem insan. İşte biz ekip olarak aşağı yukarı böyleyiz, eğer bizi tanımak isterseniz sizinle tanışmaktan büyük mutluluk duyarız.

Ekipçe çok sayıda ve türde farklı organizasyonlara katılıyoruz. Bunların başında ise elbette ki düğünler yer alıyor. Çiftlerimizin dilediği tarzda ve repertuarda onlar için sahne alabiliyor ve müziklerimiz ile tüm davetlileri eğlendirebiliyoruz. Düğünler haricinde nişan merasimleri, kına geceleri, balolar, açılışlar, konserler, partiler, sünnet düğünleri ve benzeri davetlerin tamamına severek katılıyoruz.

Eğer eğlenceye doyum olmaz bir Qloops düğününe sahip olmak isterseniz sayfa üzerindeki formu doldurarak bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Hamza Özbek

 • Adres: Karşıyaka/İzmir

Qloops Band by Hamza & Bahar Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.