Qloops Band by Hamza & Bahar

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Qloops Band by Hamza & Bahar Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  15.000-20.000 TL

Qloops Band by Hamza & Bahar Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra

Qloops Band by Hamza & Bahar Özellikler

 • Özellikler

  Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı

Qloops Band by Hamza & Bahar Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  5 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Qloops Band by Hamza & Bahar Hakkında

Bir grup düşünün ki birbiri ile inanılmaz uyumlu ve enerjileri tutan 6 insanı bir araya getirmiş olsun. Qloops Band ailesi olarak kendimizi size tatmin etmekten mutluluk duyarız. En özel ve güzel günlerde eğlenmek ve eğlendirmek olan işimizi çok severek yapıyoruz. 2012 yılında kurduğumuz grubumuz ilk günkü heyecanı ile faaliyet göstermeye ve yılmadan çalışmaya devam ediyor. O günden bu yana değişen tek şey ise bizim her gün artan tecrübelerimiz ve sevinçlerine ortak olduğumuz insan sayısı. Şimdiye dek davet edildiğimiz ve davete icabet ettiğimiz o kadar çok organizasyon var ki hesabını biz bile yapamıyoruz. Eğer daha fazla bilgi edinmek isterseniz bu grup ne tarz hizmetler veriyor, yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Daha önce de belirttiğimiz gibi Qloops 6 kişilik ama dev bir kadro. Bunların arasında gitar, klavye, üflemeli çalgı ve solistlerimiz yer alıyor. Grubumuzdaki herkes aynı derece iyi ancak bizim görünen yüzümüz ve sözcülerimiz oldukları için solistlerimiz Bahar ve Hamza biraz daha fazla tanınıyor. Solist desteği istenen ve güzel sesleri ile en sevilen şarkıları seslendiren bu ikili, çokça hayranı olan iki muhteşem insan. İşte biz ekip olarak aşağı yukarı böyleyiz, eğer bizi tanımak isterseniz sizinle tanışmaktan büyük mutluluk duyarız.

Ekipçe çok sayıda ve türde farklı organizasyonlara katılıyoruz. Bunların başında ise elbette ki düğünler yer alıyor. Çiftlerimizin dilediği tarzda ve repertuarda onlar için sahne alabiliyor ve müziklerimiz ile tüm davetlileri eğlendirebiliyoruz. Düğünler haricinde nişan merasimleri, kına geceleri, balolar, açılışlar, konserler, partiler, sünnet düğünleri ve benzeri davetlerin tamamına severek katılıyoruz.

Eğer eğlenceye doyum olmaz bir Qloops düğününe sahip olmak isterseniz sayfa üzerindeki formu doldurarak bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.