Düğün DJ

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

Karşıyaka, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği DJ
 • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

 • Ekipman
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Açık Havada Performans
 • Düğün Öncesi Planlama Toplantısı
 • Şarkı Listesi Oluşturma
 • Performans Süresinde Limit

Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Saat/Etkinlik başı
 • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 2 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Kurumsal etkinlikler, Baby shower, Sünnet düğünü, Mezuniyet törenleri, Bayi toplantısı, Nişan, Davet ve resepsiyon

Önerilen Firmalar

DJ Volkan Çelik
50 8 4

Karşıyaka

DJ Volkan Çelik

Hakkında

Nasıl bir düğün hayal ediyorsunuz? Biz size kesintisiz eğlence ve benzersiz müzik ziyafeti vaat ediyoruz! Kaliteli eğlence ve güzel müziğin adresi oluyor, Düğün DJ İzmir ekibi olarak Türkiye’nin pek çok farklı yerine hizmet götürmeyi de ihmal etmiyoruz. Peki, neden bizi tercih etmelisiniz?

Size Türkiye’de yüksek bilinirliğe sahip firmalarla yaptığımız çözüm ortaklıklarımızdan referanslar verebiliriz. Ekibimizin uzun yıllardır içinde bulunduğu sektördeki başarılarına dair video ve örnekler de sunabiliriz. Ancak en iyisi yaptığımız görüşmelerde kendimizi anlatmak ve tanışmak. Çünkü en güzel ânlar asla riske atılmamalı. Karşılıklı güven, saygı ve sevgiyle hareket edilmeli. Yıllardır sunduğumuz hizmetin kalitesine şahitlik ettiğinizde siz de bizi tercih etme kararını gönül rahatlığıyla alabileceksiniz.

Hazırlıklara başladığımızda, ilk olarak davet mekânınızı inceliyoruz. Sahnede yerimizi alıyor, ses ve ışık sistemlerinin kurulumunu yapıyoruz. İhtiyacınıza ve mekân göre yaptığımız sistem hazırlıklarıyla en doğru teknik ekipmanları sağlıyoruz. Bunun yanında bir de repertuvar çalışmaları yapıyoruz. O gece geldiğinde; ilk dans parçanızdan tutunda pasta, kutlama, ikinci dans ve kapanış parçasına kadar kararlaştırmış oluyoruz.

Elimizdeki geniş repertuvar için her dönem yeni ve modern parçaların coverını yapıyoruz. Bu sayede çok daha geniş bir kitleye hitap ediyoruz. Hatta arşivlerimizde; ev partisi, söz, nişan, kına gecesi, düğün, bekârlığa veda ve after partiler için farklı tarzlarda çalışmalarımız da var. Tüm Latin müzikleri, Türk halk müziği, Türk sanat müziği, oyun havası, oryantalle sınırlı kalmıyor; kulüp, tekno, R&B, hip hop, deep house, jazz, blues, rock’n roll gibi sınırsız liste seçenekleriyle karşınıza çıkıyoruz… Durmaksızın eğlenceye hazır mısınız?

İzmir düğün müzik organizasyon hazırlıkları için Düğün DJ ailesiyle tanışmak isterseniz, iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerimiz ve form bu sayfa üzerinde yer alıyor.

İletişim

Tufan Bey

 • Adres: Bostanlı Karşıyaka/ İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!