Müzik İzmir

Düğün DJ

  • Min. Fiyat
    10.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Düğün DJ Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000 TL'den az

Düğün DJ Özellikler

Performans Türü
DJ
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma

Düğün DJ Sıkça Sorulan Sorular

Düğün DJ düğün müziği fiyatları ne kadar?

Düğün DJ düğün müziği minimum fiyatı 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Düğün DJ fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Düğün DJ fiyatlandırmayı performans süresine göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Düğün DJ performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Düğün DJ performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Düğün DJ ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Düğün DJ ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Düğün DJ hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Düğün DJ kurumsal etkinlikler, açılışlar, parti, baby shower, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, nişan, bayi toplantısı, doğum günü, mezuniyet törenleri organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Düğün DJ şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Düğün DJ şehir dışında hizmet veriyor.

Düğün DJ hangi ek hizmetleri sunuyor?

Düğün DJ şu ek hizmetleri sunuyor: "düğün öncesi planlama toplantısı, açık havada performans, şehir dışında hizmet, ekipman, şarkı listesi oluşturma".

Düğün DJ Hakkında

Nasıl bir düğün hayal ediyorsunuz? Biz size kesintisiz eğlence ve benzersiz müzik ziyafeti vaat ediyoruz! Kaliteli eğlence ve güzel müziğin adresi oluyor, Düğün DJ İzmir ekibi olarak Türkiye’nin pek çok farklı yerine hizmet götürmeyi de ihmal etmiyoruz. Peki, neden bizi tercih etmelisiniz?

Size Türkiye’de yüksek bilinirliğe sahip firmalarla yaptığımız çözüm ortaklıklarımızdan referanslar verebiliriz. Ekibimizin uzun yıllardır içinde bulunduğu sektördeki başarılarına dair video ve örnekler de sunabiliriz. Ancak en iyisi yaptığımız görüşmelerde kendimizi anlatmak ve tanışmak. Çünkü en güzel ânlar asla riske atılmamalı. Karşılıklı güven, saygı ve sevgiyle hareket edilmeli. Yıllardır sunduğumuz hizmetin kalitesine şahitlik ettiğinizde siz de bizi tercih etme kararını gönül rahatlığıyla alabileceksiniz.

Hazırlıklara başladığımızda, ilk olarak davet mekânınızı inceliyoruz. Sahnede yerimizi alıyor, ses ve ışık sistemlerinin kurulumunu yapıyoruz. İhtiyacınıza ve mekân göre yaptığımız sistem hazırlıklarıyla en doğru teknik ekipmanları sağlıyoruz. Bunun yanında bir de repertuvar çalışmaları yapıyoruz. O gece geldiğinde; ilk dans parçanızdan tutunda pasta, kutlama, ikinci dans ve kapanış parçasına kadar kararlaştırmış oluyoruz.

Elimizdeki geniş repertuvar için her dönem yeni ve modern parçaların coverını yapıyoruz. Bu sayede çok daha geniş bir kitleye hitap ediyoruz. Hatta arşivlerimizde; ev partisi, söz, nişan, kına gecesi, düğün, bekârlığa veda ve after partiler için farklı tarzlarda çalışmalarımız da var. Tüm Latin müzikleri, Türk halk müziği, Türk sanat müziği, oyun havası, oryantalle sınırlı kalmıyor; kulüp, tekno, R&B, hip hop, deep house, jazz, blues, rock’n roll gibi sınırsız liste seçenekleriyle karşınıza çıkıyoruz… Durmaksızın eğlenceye hazır mısınız?

İzmir düğün müzik organizasyon hazırlıkları için Düğün DJ ailesiyle tanışmak isterseniz, iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerimiz ve form bu sayfa üzerinde yer alıyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Bostanlı Karşıyaka/ İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.